Ogłoszenie: Wykaz wolnych lokali do wynajęcia Warszawa Zachodnia


Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej Polonus w Warszawie S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Jerozolimskie 144, zwana dalej spółką Informuje, że posiada w swojej ofercie wolne lokale użytkowe do wynajęcia znajdujące się w budynku położonym w Warszawie, Al. Jerozolimskie 144.

Ogłoszenie: Wycena nieruchomości położonej w Warszawie ul. Prymasa Tysiąclecia. (unieważnienie postępowania)


Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej Polonus w Warszawie S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Jerozolimskie 144, zwana dalej spółką zaprasza do składania ofert w trybie zapytania ofertowego na wykonanie usługi w zakresie wyceny nieruchomości położonej w Warszawie ul. Prymasa Tysiąclecia.

Ogłoszenie: Przetarg nieograniczony ustny na sprzedaż pojazdów


Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej Polonus w Warszawie S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Jerozolimskie 144, zwana dalej spółką zaprasza do przetargu  ustnego nieograniczonego na sprzedaż pojazdów. Przetarg ustny odbędzie się w siedzibie Spółki PKS „POLONUS” w Warszawie S.A. ul.  Al. Jerozolimskie  144;  IV piętro; sala konferencyjna

Ogłoszenie: Zapraszamy do składania ofert na sporządzenie audytu energetycznego


Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej Polonus w Warszawie S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Jerozolimskie 144, zwana dalej spółką zaprasza do składania ofert w trybie zapytania ofertowego na wykonanie usługi w zakresie Sporządzenie audytu energetycznego przedsiębiorstwa zgodnie z ustawą o efektywności energetycznej”

Ogłoszenie: Zapraszamy do składania ofert w trybie zapytania ofertowego na usługę dostawy i sprzedaży gazu ziemnego (przetarg został unieważniony)


Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej Polonus w Warszawie S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Jerozolimskie 144, zwana dalej spółką informuje o unieważnieniu postępowania dotyczącego składania ofert w trybie zapytania ofertowego na usługę dostawy i sprzedaży gazu ziemnego w okresie od 01.01.2018 r. do 31.12.2018 r.

Ogłoszenie: Konkurs na najem stanowisk postojowych dla pojazdów taxi


Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej Polonus w Warszawie S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Jerozolimskie 144, zwana dalej spółką zaprasza do składania ofert w konkursie na najem 3 stanowisk postojowych przeznaczonych dla pojazdów taxi obsługujących ruch pasażerski Dworca PKS Warszawa Zachodnia, zlokalizowanych po wschodniej stronie budynku Dworca położonego w Warszawie przy Al. Jerozolimskich.

Ogłoszenie: Wykonanie remontów cząsteczkowych nawierzchni asfaltowej na Terenie Dworca Zachodniego


Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej Polonus w Warszawie S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Jerozolimskie 144, zwana dalej spółką zaprasza,  zaprasza do składania ofert w trybie zapytania ofertowego na usługę wykonania cząsteczkowych remontów nawierzchni asfaltowej na terenie Dworca PKS Warszawa Zachodnia w Warszawie al. Jerozolimskie 144 w okresie od 20 kwietnia 2017r. do 30 kwietnia 2018r.

Położenie nowej papy termozgrzewalnej na dachu 4 szt.


Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej Polonus w Warszawie S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Jerozolimskie 144, zwana dalej spółką zaprasza do składania ofert w trybie zapytania ofertowego na położenie nowej papy termozgrzewalnej o grubości 5,2 mm na dachu 4 szt. wiat odjazdowych o wymiarach 20m x 3,5m przy budynku Dworca Zachodniego PKS w Warszawie al. Jerozolimskie 144

Ogłoszenie: Najem powierzchni handlowej w hali głównej Dworca Autobusowego PKS.


Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej Polonus w Warszawie S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Jerozolimskie 144, zwana dalej spółką Informuje, że posiada w swojej ofercie wolne lokale i obiekty użytkowe do wynajęcia.

Przetarg nieograniczony ustny na sprzedaż 3 pojazdów


Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej Polonus w Warszawie S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Jerozolimskie 144, zwana dalej spółką Informuje, że w dniu 27.03.2017 r. o godz. 10.30 odbędzie się przetarg nieograniczony ustny na sprzedaż nw. pojazdów. Przetarg ustny odbędzie się w siedzibie Spółki PKS „POLONUS” w Warszawie S.A. ul.  Al. Jerozolimskie  144;  IV piętro; sala konferencyjna.


 
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.