PKS POLONUS w Warszawie S.A. zaprasza do składania ofert na najem lokali biurowych i użytkowych Spółki

 
Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej „POLONUS" w Warszawie S.A. z siedzibą w Warszawie, Al. Jerozolimskie 144,02-30 Warszawa, zwane dalej Spółką zaprasza do składania ofert na:
 
Najem lokali biurowych i użytkowych Spółki położonych w Warszawieprzy ul. Al. Jerozolimskie 144, Syreny 8, Syreny 14 oraz w Piasecznie  

PKS POLONUS w Warszawie S.A. zaprasza do składania ofert na najem konstrukcji wsporczej reklamy wielkoformatowej

 
Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej "POLONUS" w Warszawie S.A. zaprasza do składania ofert na:
 
Najem konstrukcji wsporczej reklamy wielkoformatowej na elewacji budynku biurowego Dworca Autobusowego Warszawa – Zachodnia

PKS POLONUS w Warszawie S.A. ogłasza postępowanie na odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych

 
Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej ,,POLONUS” w Warszawie S.A. ogłasza postępowanie prowadzone w trybie zapytania ofertowego na:
 
,,Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych od Przedsiębiorstwa Komunikacji Samochodowej „POLONUS” w Warszawie S.A. z obiektów znajdujących się w Warszawie”

PKS POLONUS w Warszawie S.A. informuje o przetargu na sprzedaż pojazdu Skoda Superb

 
Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej „POLONUS” w Warszawie S.A. Aleje Jerozolimskie 144
 
Informuje, że w dniu 21.04.2023 r. o godz. 10.00 odbędzie się przetarg nieograniczony ustny na sprzedaż n/w pojazdu.

PKS POLONUS w Warszawie S.A. zaprasza na składanie ofert na najem lokali biurowych i użytkowych


Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej „POLONUS" w Warszawie S.A. z siedzibą w Warszawie, Al. Jerozolimskie 144,02-30 Warszawa, zwane dalej Spółką zaprasza do składania ofert na:
 
Najem lokali biurowych i użytkowych Spółki położonych w Warszawie przy ul. Al. Jerozolimskie 144, Syreny 8, Syreny 14 oraz w Piasecznie.

PKS POLONUS w Warszawie S.A. składania ofert na świadczenie usług kompleksowego sprzątania Hostelu "Zachodniego"


Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej „POLONUS" w Warszawie S.A. z siedzibą w Warszawie, Al. Jerozolimskie 144,02-30 Warszawa, zwane dalej Spółką zaprasza do składania ofert na:
 
Świadczenie usług kompleksowego sprzątania  Hostelu "Zachodniego" przy Dworcu Autobusowym Warszawa Zachodnia należącym do Przedsiębiorstwa Komunikacji Samochodowej ,,POLONUS” w Warszawie spółka akcyjna znajdującego się w przy ul. Al. Jerozolimskich 144

PKS Polonus w Warszawie S.A. ogłasza postępowanie prowadzone w trybie zapytania ofertowego na : Świadczenie usługi całodobowego Pogotowia technicznego wraz z robotami dodatkowymi w zakresie instalacji wodociągowo – kanalizacyjnej, centralnego ogrzewania

 

Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej „POLONUS” w Warszawie S.A. z siedzibą w Warszawie, Al. Jerozolimskie 144, 02-305 Warszawa, zwane dalej Spółką zaprasza do składania ofert prowadzone w trybie zapytania ofertowego na : ,,Świadczenie usługi całodobowego Pogotowia technicznego wraz z robotami dodatkowymi w zakresie instalacji wodociągowo  – kanalizacyjnej, centralnego ogrzewania i  ciepłej wody w obiektach należących do PKS POLONUS, zlokalizowanych na terenie Dworca PKS Warszawa Zachodnia i Stacji Obsługi położonych w Warszawie, Al. Jerozolimskie 144, Al. Jerozolimskie 144A, ul. Prymasa Tysiąclecia  oraz na terenie Bazy PKS w Warszawie, ul. Syreny 8 i Syreny 14”

PKS Polonus w Warszawie S.A. ogłasza postępowanie prowadzone w trybie zapytania ofertowego na: Najem lokali biurowych i użytkowych Spółki.

 


Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej ,,POLONUS” w Warszawie S.A., 02-305 Warszawa, Al. Jerozolimskie 144, tel:  22 823 62 00, fax:  22 823 62 31 ogłasza postępowanie prowadzone w trybie zapytania ofertowego na: Najem lokali biurowych i użytkowych Spółki położonych w Warszawie przy ul. Al. Jerozolimskie 144, Syreny 8, Syreny 14 oraz w Piasecznie

PKS Polonus w Warszawie S.A. zapraszama do składania ofert na usługę kompleksowego sprzątania Dworca Autobusowego Warszawa Zachodnia

 

Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej „POLONUS" w Warszawie S.A.: z siedzibą w Warszawie, Al. Jerozolimskie 144, 02 - 305 Warszawa, zwane dalej Spółką Zaprasza do składania ofert na usługę kompleksowego sprzątania: hali, w tym antresoli, wind, poczekalni i tunelu Dworca Autobusowego Warszawa Zachodnia, sprzątania terenu zewnętrznego Dworca Autobusowego Warszawa Zachodnia, znajdującego się w Warszawie przy Al. Jerozolimskich 144, Stacji Obsługi PKS „POLONUS” S.A., przy ul. Prymasa Tysiąclecia oraz bazy PKS „POLONUS” S.A., przy ul. Syreny 8 i ul. Syreny 14.

PKS Polonus w Warszawie S.A. ogłasza postępowanie prowadzone w trybie zapytania ofertowego na usługę: ,, Dostawa i sprzedaż gazu ziemnego w okresie od 01.02.2024 r. do 31.12.2024 r.”

 

Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej „POLONUS” w Warszawie S.A. z siedzibą w Warszawie, Al. Jerozolimskie 144, 02-305 Warszawa, zwane dalej Spółką zaprasza do składania ofert prowadzone w trybie zapytania ofertowego na usługę: ,, Dostawa i sprzedaż gazu ziemnego w okresie od 01.02.2024 r. do 31.12.2024 r.”