Zapraszamy do zapoznania się z naszym rozkładem jazdy. Jeździmy do większości regionów Polski. Nad morze, Mazury i polskie góry.

Połączenia autobusowe

Polonus jest przewoźnikiem, który od lat specjalizuje się w połączeniach krajowych, dlatego w naszym rozkładzie znajdziesz połączenia autobusowe do najbardziej odległych miejsc. Realizujemy przejazdy zarówno do dużych, jak i do mniejszych miejscowości, nad morze, w góry oraz w inne turystyczne miejsca. Połączenia autobusowe, które oferujemy, są przemyślane tak, byś nie musiał spędzać wielu godzin podróży. Wyznaczamy optymalne trasy, dzięki którym sprawnie dojedziesz prosto do celu – bez zbędnych przesiadek.
 

Twoje przystanki

 

Krążysz między kilkoma miejscowościami? W poniedziałek jesteś w Warszawie, w środę w Olsztynie, a w weekend znów w stolicy? Sprawdź wszystkie twoje przystanki w naszym rozkładzie jazdy.
Nieustannie poszerzamy swoją ofertę o najróżniejsze miejscowości. Dzięki temu z dużym prawdopodobieństwem Twoja miejscowość znajduje się w rozkładzie jazdy Polonusa. Na dodatek  bilet na każdy przejazd kupisz za pośrednictwem naszej strony internetowej – szybko, bezpiecznie i wygodnie.
 

Rozkład PKS

 

Rozkład PKS, który znajdziesz na tej podstronie, jest na bieżąco aktualizowany. Możesz bezpiecznie kupić bilet za pośrednictwem naszej strony internetowej. Na każdym rozkładzie znajdziesz zarówno czas odjazdu, jak i czas przejazdu na miejsce docelowe, a także dokładne adresy dworców. Całość udostępniliśmy Ci w formie wygodnego pliku, który w każdej chwili możesz pobrać i wydrukować. Od teraz rozkład PKS dla interesującej Cię linii możesz mieć zawsze przy sobie.
 

Wyszukiwarka połączeń autobusowych

 

Wygodna wyszukiwarka połączeń autobusowych znacząco usprawni Ci wyszukanie odpowiedniego przejazdu. Do Twojej dyspozycji pozostawiamy zarówno kursy zwykłe, jak i przyspieszone, dzięki którym jeszcze sprawniej dotrzesz do celu.

Na stronie udostępniliśmy Ci dokładne rozkłady połączeń autobusowych z uwzględnieniem  miejsca i czasu odjazdu oraz planowanej godziny przyjazdu. 


 

Zobacz nasz rozkład jazdy i podróżuj z Polonusem

 

 • POL1   Warszawa - Pułtusk -Różan - Ostrołęka zobacz rozkład
 • POL2   Warszawa - Pułtusk - Mrągowo - Kętrzyn zobacz rozkład
 • POL3   Warszawa - Przasnysz - Chorzele - Szczytno - Biskupiec -  Mrągowo zobacz rozkład
 • POL4   Warszawa - Przasnysz - Chorzele - Szczytno - Pasym -  Olsztyn zobacz rozkład
 • POL9   Warszawa - Sierpc - Rypin - Brodnica - Grudziądzzobacz rozkład
 • POL16   Warszawa - Kielce- Busko-Zdrój - Tarnów - Nowy Sącz - Krynica-Zdrój zobacz rozkład
 • POL21   Warszawa - Babsk - Rawa Mazowiecka - Tomaszów Mazowieckizobacz rozkład
 • POL18   Warszawa - Bełchatów - Wieluń - Wrocław - Kłodzko - Duszniki-Zdrój - Kudowa-Zdrójzobacz rozkład
 • POL24   Warszawa - Łomża - Ruciane Nida - Mikołajki - Wilkasy - Giżycko zobacz rozkład

 

Kursy wakacyjne realizowane są od 22.06.2024 do 31.08.2024

 • POL32 Warszawa -Elbląg - Mikoszewo - Jantar - Stegna - Kąty Rybackie - Krynica Morska zobacz rozkład
 • POL31 Warszawa - Ruciane Nida - Mikołajki - Ryn - Giżycko zobacz rozkład