,,Zakręcona Promocja" bilety do -70% taniej


Drodzy Pasażerowie, miło jest nam Was poinformować o kolejnej edyzji naszej promocji - "Zakręcona Promocja” PKS POLONUS. Oznacza to, że na wszystkich krajowych trasach do zdobycia są bilety w obniżonych cenach! nawet do  -70 % taniej ! Oferta jest limitowana a liczba promocyjnych biletów ograniczona.

Nowa odsłona Szalonych Promocji. Bilety online za 5zł,10zł,15zł


Zapraszamy do korzystania z kolejnej edycji Państwa ulubionej promocji. Promocja 5-10-15 powraca w jeszcze lepszym wydaniu. Przedłużyliśmy czas promocyjnej sprzedaży biletów w wybrane dni tygodnia, który trwać będzie przez cały zimowy sezon. Oferujemy większe pule biletów nie tylko w najbardziej atrakcyjnych cenach po 5, 10 i 15 zł, ale także w innych promocyjnych cenach.

Nowa odsłona promocji Tanie Powroty z Polonusem -30%!

Drodzy Pasażerowie, miło jest nam Was poinformować o kolejnej edycji naszej promocji Tanie Powroty. Promocja Tanie Powroty -30% skierowana jest do pasażerów PKS POLONUS, zakupujących bilety do 28.02.2018r. na przejazd tym samym odcinkiem danej relacji w obie strony – przejazd  „Tam i z Powrotem”, na kursy krajowe wykonywane przez PKS POLONUS.
Bilety promocyjne muszą być wykorzystane w okresie trwania promocji do 28.02.2018r.
 

Letnie Promocje bilety do -80% taniej


Drodzy Pasażerowie, miło jest nam Was poinformować o kolejnej naszej promocji . Już dzisiaj wystartowała  wielka ,,Letnia Promocja” PKS POLONUS. Oznacza to, że na wszystkich krajowych trasach do zdobycia  są bilety w obniżonych cenach! nawet do  -80 % taniej ! Oferta jest limitowana a liczba promocyjnych biletów ograniczona.

Majowy zawrót głowy! Warszawa - Lublin bilety od 10 zł


5 nowych Ekspresowych połączeń od 26.05.2017r na trasie Warszawa - Lublin! Ceny biletów od 10zł. Autokary obsługujące linie Warszawa - Lublin będą miały w Warszawie 2 przystanki – na Dworcu Zachodnim oraz w centrum miasta – na Placu Defilad.

 
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.