Ogłoszenie: Praca dla Kierowców autobusów

PKS Polonus S.A. z siedzibą w Warszawie 02-305 Warszawa, Al. Jerozolimskie 144, zatrudni, w lokalizacji bazy Nowy Dwór Mazowiecki kierowców autobusów, dyspozycyjnych, uczciwych z wysoką kulturą osobistą, zaangażowanych i sumiennych w wykonywaniu powierzonych zadań.

Ogłoszenie o zmianie rozkładu jazdy w dniu 14.08.2017


Szanowni Państwo, Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej „Polonus” w Warszawie spółka akcyjna informuje, że 14 sierpnia 2017roku   (poniedziałek)  komunikacja wykonywana  będzie  według  sobotniego rozkładu jazdy.

Ogłoszenie o zmianie rozkładu jazdy obszaru bazy Nowy Dwór Mazowiecki


Szanowni Państwo, Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej „Polonus” w Warszawie spółka akcyjna informuje, że od dnia 15.07.2017r. (sobota)  wprowadza zmiany w rozkładzie jazdy  na linich lokalnych  realizowanych  w  obszarze bazy Nowy Dwór Mazowiecki.

Ogłoszenie o zmianie lokalizacji przystanów od 10.05.2017r.


Szanowni Państwo, Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej „Polonus” w Warszawie spółka akcyjna informuje, że z dniem 10 maja 2017r zostaje zmieniona trasa przejazdu autobusów w Nowym Dworze Mazowieckim.

Ogłoszenie o zmianie komunikacji w dniu 02.05.2017


Szanowni Państwo, Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej „Polonus” w Warszawie spółka akcyjna informuje, że w dniu 02.05.2017r. na linich lokalnych komunikacja realizowana będzie według sobotniego rozkładu jazdu.

Ogłoszenie o zmianie cen


Szanowni Państwo, Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej „Polonus” w Warszawie spółka akcyjna informuje, że w związku z rosnącymi kosztami prowadzonej działalności, wprowadza następujące zmiany w taryfie przewozowej na poszczególnych odcinkach, w relacji: Nowiny, Kazuń – Warszawa, p/Łomianki   średnio ok. 15% - 20%.

Ogłoszenie o zmianie cen na linich komunikacyjnych


Szanowni Państwo, Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej „Polonus” w Warszawie spółka akcyjna informuje, że z dniem 14.01.2017r na linich komunikacyjnych z/do  Warszawa Centralna przez Jabłonnę, zostaje podwyższona cena biletu jednorazowego,na odcinku: - JABŁONNA - WARSZAWA - 4,00 zł.


 
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.