Ogłoszenie:Wznawiamy działanie przystanku Urząd Miasta 02


Szanowni Państwo, Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej „Polonus” w Warszawie spółka akcyjna oddział Piaseczno informuje, że od dnia 18.10.2017 r. linie w kierunku Grójca i Góry Kalwarii wracają na trasę z przed objazdu. Wznawia się działanie przystanku Urząd Miasta 02 a likwiduje przystanek Jana Pawła II/Wojska Polskiego

Ogłoszenie o zmianie rozkładu jazdy w dniu 14.08.2017r


Szanowni Państwo, Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej „Polonus” w Warszawie spółka akcyjna oddział Piaseczno informuje, że 14 sierpnia 2017roku   (poniedziałek)  komunikacja wykonywana  będzie  według  sobotniego rozkładu jazdy na trasach Góra Kalwaria – Warszawa Metro Wilanowska oraz Grójec – Warszawa Metro Wilanowska

Zmiana rozkładu jazdy na linii Góra Kalwaria – Warszawa Metro Wilanowska


Szanowni Pasażerowie,wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej „Polonus” w Warszawie spółka akcyjna informuje, że z dniem 02.01.2017r. PKS „POLONUS" świadczący usługi przewozowe na linii Góra Kalwaria – Warszawa Metro Wilanowska przez Baniocha, Piaseczno wprowadza zmianę rozkładu jazdy.

EM - Karta Bilet Miesięczny


Szanowni Pasażerowie,Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej „POLONUS” w Warszawie S.A. informuje, że od dnia 01 sierpnia 2016r. wprowadza dla Pasażerów PolonusBus w Bazie Piaseczno  EM – KARTY,  które zastąpią dotychczasowe papierowe bilety miesięczne. EM - Karta to elektroniczna forma biletu miesięcznego.


 
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.