Czas na wiosenne podróże. Warszawa - Kudowa-Zdrój


Kolejne miasto w naszej siatce połączeń. Pewnie wielu z Was już po zdjęciu poznało, że jest to Kudowa-Zdrój. Miasto Kudowa-Zdrój jest jednym z najbardziej turystycznych miejsc w Polsce miejscowość ta jest doskonałym miejscem do wypoczynku oraz świetną bazą wypadową do górskich wędrówek. Nie brakuje tu również atrakcji turystycznych!

Więcej…

Czas pracy Kas Biletowych i Informacji Dworca Autobusowego Warszawa Zachodnia w okresie Świąt Bożego Narodzenia i Nowego Roku

 Drodzy Pasażerowie, Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej „POLONUS” w Warszawie S.A. uprzejmie informuje o organizacji pracy Kas Biletowych i Informacji Dworca Autobusowego Warszawa Zachodnia w okresie Świąt Bożego Narodzenia i Nowego Roku

Więcej…

Festiwal jesiennych Podrózy z PKS Polonus


Polska to kraj pełen niesamowitych zakątków, a jesienią staje się szczególnie malownicza. To idealny moment, aby odkryć uroki Tomaszowa Mazowieckiego i zanurzyć się w festiwalu jesiennych podróży z PKS Polonus. W naszej siatce połączeń oferujemy 3 codzienne połączenia, łączące stolicę z Tomaszowem Mazowieckim. Kursy rozpoczynają trasę z Dworca Autobusowego Warszawa Zachodnia o godzinie: 08:15, 12:45 i 18:15

Więcej…

Komunikat o zmianach na liniach relacji Warszawa -Tomaszów Mazowiecki


Szanowni Państwo,

Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej „Polonus” w Warszawie spółka akcyjna  informuje, że z przyczyn technicznych w dniu dzisiejszym ( 29.06.2023 r. ) zawiesza się następujące kursy:

Warszawa – Tomaszów Mazowiecki z godz. 12:45
Tomaszów Mazowiecki - Warszawa z godz. 15:30


Komunikat o zmianach na liniach relacji Warszawa - Grudziądz i Warszawa - Ostrołęka


PKS "Polonus" w Warszawie S.A. informuje o ograniczeniach w kursowaniu na liniach relacji Warszawa - Grudziądz, Grudziądz - Warszawa, Warszawa - Ostrołęka oraz Ostrołęka - Warszawa w dniu 25.06.2023 r.


Warszawa – Grudziądz z godz. 07:40
Grudziądz – Warszawa z godz. 14:00
Warszawa – Ostrołęka z godz. 07:00
Ostrołęka – Warszawa z godz. 12:30

Pasym - najstarsze miasto na Mazurach


Pasym to magiczne miejsce, które zaprasza Was do podróży w głąb historii i przyrody Mazur. To urokliwe miasteczko otoczone jest trzema pięknymi jeziorami: Kalwą, Leleskim i Gromem. Spacerując po malowniczych uliczkach Pasymia, zanurzysz się w atmosferze dawnych czasów. Poznasz tajemnice  zamku i usłyszysz historie przekazywane przez mury. Poznasz tajemnice  zamku i usłyszysz historie przekazywane przez mury.

Więcej…

Kraina Wielkich Jezior - Ruciane Nida

Kraina Wielkich Jezior to magia, która nieustannie nas zachwyca! Przejeżdżając przez województwo warmińsko-mazurskie, odkrywamy niezwykłą piękność, jak z bajki! Cieszymy się, że nie jesteśmy sami w naszym uwielbieniu dla tych okolic. A jednym z najwyższych miejsc na naszej liście jest urokliwe Ruciane Nida!  Polonus posiada w swojej ofercie kurs łączący stolicę z Ruciane Nida . 

Więcej…

Wakacyjny kalendarz sprzedaży biletów PKS Polonus czas start

𝗪𝗮𝗸𝗮𝗰𝗷𝗲 𝟮𝟬𝟮𝟯 już niebawem. Zarezerwuj bilet z PKSPolonus i zacznij planowanie wymarzonych wakacji już teraz. Lato to czas podróży i wypoczynku, a my wiemy, że chcesz spędzić ten czas w niezapomniany sposób. Dlatego ogłaszamy wakacyjny kalendarz sprzedaży biletów 𝗣𝗞𝗦 𝗣𝗼𝗹𝗼𝗻𝘂𝘀, który obejmuje podróże od 𝟮𝟰 𝗰𝘇𝗲𝗿𝘄𝗰𝗮 do 𝟯𝟭 𝘀𝗶𝗲𝗿𝗽𝗻𝗶𝗮. Już teraz możesz zaplanować swoje wymarzone wakacje.

Więcej…

Godziny otwarcia kas Dworca Zachodniego w okresie Świąt Wielkanocnych


Uprzejmie informujemy o organizacji pracy w okresie Świąt Wielkanocnych:
 
08.04.2023r. sobota - KASY CZYNNE OD GODZINY 05:30 DO GODZINY 21:00
 
09.04.2023r. niedziela - KASY CZYNNE OD GODZINY 09:00 DO GODZINY 17:00
 
10.04.2023r. poniedziałek - KASY CZYNNE OD GODZINY 08:00 DO GODZINY 18:00
 

Zmiana rozkładu jazdy w okresie Świąt Wielkanocnych

PKS "POLONUS" w Warszawie S.A. informuje o ograniczeniach w kursowaniu, w okresie Świąt Wielkanocnych.

Zawiesza się wykonywanie następujących kursów:

08.04.2023 r.
  • kurs relacji Warszawa - Tomaszów Mazowiecki z godz. 18:15
10.04.2023 r.
  • kurs relacji Tomaszów Mazowiecki - Warszawa z godz. 05:40
  • kurs relacji Grudziądz - Warszawa z godz. 07:00
  • kurs relacji Warszawa - Grudziądz z godz. 16:00
Pozostałe kursy będą wykonywane zgodnie z oznaczeniami uwzględniając wcześniejsze ograniczenia.