Tymczasowy dworzec autobusowy w Kielcach.

Zarząd Transportu Miejskiego w Kielcach w związku z rozpoczynającym się remontem Dworca Autobusowego w Kielcach informuje, że od dnia 01.01.2018r. będzie funkcjonowała nowa organizacja ruchu na tymczasowym dworcu autobusowym, który zostanie zlokalizowany na Placu Niepodległości, przed obecnym dworcem PKP.

Nowy nocny kurs Warszawa - Lwów - Drohobycz

Miło nam poinformować, że nasza oferta przewozowa poszerzyła się o nowy kurs Warszawa - Lwów - Drohobycz!

Zapraszamy do obserwowania nas na Twitterze!

Szanowni Podróżni!

Zmieniamy się i rowzijamy dla Was! Od teraz jesteśmy dla Was dostępni także w serwisie Twitter!

Bilet na podróż PKS POLONUS kupisz nawet 100 dni wcześniej!

Szanowni Klienci,

Specjalnie dla Was wydłużyliśmy przedsprzedaż naszych biletów do 100 dni przed planowaną podróżą. Już dzisiaj możecie zaplanować swoją podróż z PKS Polonus z ponad trzymiesięcznym wyprzedzeniem i skorzystać z jeden z wielu przygotowanych promocji.

Nowe połączenie do Stalowej Woli. Wydłużyliśmy kurs do Sandomierza

Szanowni Pasażerowie,

Miło jest nam poinformować o wydłużeniu naszego dotychczacowego połączenia do Sandomierza realizowanego pod marką SuperPKS. Teraz nasze autbusy zawiozą Państwa aż do Stalowej Woli.

PKS POLONUS dołącza do programu MasterCard PRICELESS Specials!

🌞 Drodzy Pasażerowie, miło jest nam  Was poinformować, że od dzisiaj możemy zaproponować Wam kolejny bonus, a tym samym powód, dla którego warto jeździć z PKS POLONUS :)  Wszyscy posiadacze kart płatniczych MasterCard, którzy są uczestnikami programu MasterCard będą dostawać punkty w ramach tego programu za bilety kupione u kierowcy w autobusach oraz na stronie pkspolonus.pl! 

Nowe połączenia: Warszawa -Olsztyn od 01.09.2017r

#Nowość! Od 01.09.2017r. rusza nowy kurs na linii ???? Warszawa - Olsztyn, ???? Olsztyn - Warszawa. Trasa z Warszawy prowadzić będzie przez Pułtusk, Maków Mazowiecki, Bogate, Przasnysz, Chorzele, Wielbark, Szczytno, Grom, Pasym do Olsztyna. Kurs realizowany będzie codziennie. Wyjazdy z Warszawy będzie o godzinie ???? 14:35 przyjazd do Olsztyna  ???? 18:55. 

Nowosć : Za bilet u kierowcy zapłać kartą płatniczą


🌞 Drodzy Pasażerowie, miło jest nam  Was poinformować o nowej funkcjonalności, którą wprowadziliśmy dla Państwa wygody. Od dziś we wszystkich kursach dalekobieżnych realizowanych przez PKS POLONUS możecie płacić za bilety ???? karta płatniczą, ???? u kierowcy jak również gotówką

Akcja pod hasłem „Kolej na Ciebie – uratuj życie!”


Drodzy Pasażerowie! Miło na Was poinformować że, PKS POLONUS promować będzie akcję pod hasłem „Kolej na Ciebie – uratuj życie!” Od czerwca do września w 10 miastach w Polsce na terenie dworców kolejowych odbywać się będzie akcja promująca honorowe krwiodawstwo i rejestrację potencjalnych Dawców szpiku. Wolontariusze koordynujący wydarzenie i krwiobusy pojawią się w Warszawie, Wrocławiu, Szczecinie, Krakowie, Gdańsku, Bydgoszczy, Opolu, Rzeszowie, Łodzi i Gdyni..

Weekendowe połączenia: Warszawa -Zakopane, Zakopane - Liptowski Mikułasz


???? Wakacje coraz bliżej... dlatego mamy dla Was kolejną letnią niespodziankę! Od 30.06.2017r. rusza wakacyjna linia ???? Warszawa - Zakopane, ???? Zakopane - Liptowski Mikułasz Tatralandia. Trasa z Warszawy prowadzić będzie przez Radom, Skarżysko Kam., Kielce, Kraków, Białkę i Bukowinę Tatrzańską, Zakopane, Stary Smokowiec do Liptowskiego Mikułasza.

 
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.