Mazurskie podróże z PKS Polonus


Marzycie o podróżach pełnych i niezwykłych wrażeń oraz atrakcji? W Polsce takich wyjątkowych miejsc i obiektów nie brakuje! Każdy, kto szuka ciekawej, ale bezpiecznej przygody, z pewnością znajdzie ją w różnych zakątkach naszego kraju. Malownicze trasy PKS Polonus wiodą między innymi przez takie miejscowości na Warmii i Mazurach jak: Mrągowo, Stare Kiełbonki, Piecki czy Kętrzyn.

Autobusem Polonus z Warszawa do Giżycka


To niesamowite ile ciekawych miejsc w Polsce można odwiedzić zimową porą a, Giżycka nie sposób jest pominąć, zwiedzając Mazury, które proponuje wszystko wszystkim. Polonus posiada w swojej ofercie kurs łączący stolicę z Giżyckiem. Codzienne połączenie autobusowe z Warszawy na trasie do Giżycka przez: Ostrów Mazowiecka, Łomża, Kolno, Pisz, Ruciane Nida, Ukta, Mikołajki, Ryn i Wilkasy rozpoczyna trasę z Dworca Autobusowego Warszawa Zachodnia o godzinie  07:00

Komunikat o zmianach na linii relacji Warszawa - Grudziądz i Grudziądz – Warszawa


PKS „Polonus” w Warszawie S.A. informuje o ograniczeniach w kursowaniu na liniach relacji  Warszawa - Grudziądz i Grudziądz - Warszawa kurs w poniedziałki w miesiącu styczniu 2023 r. 


kurs relacji Warszawa – Grudziądzz godz. 07:40
kurs relacji Grudziądz – Warszawa z godz. 14:00

Czas pracy Kas Biletowych i Informacji Dworca Autobusowego Warszawa Zachodnia w okresie Świąt Bożego Narodzenia i Nowego Roku

 Drodzy Pasażerowie, Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej „POLONUS” w Warszawie S.A. uprzejmie informuje o organizacji pracy Kas Biletowych i Informacji Dworca Autobusowego Warszawa Zachodnia w okresie Świąt Bożego Narodzenia i Nowego Roku

Ogłoszenie! dotyczące remontów drogowych na ul. Wyszyńskiego w Olsztynie


Szanowni Państwo,

Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej „Polonus” w Warszawie spółka akcyjna  informuje, że od dnia 10.XII.2022r. do zakończenia remontów drogowych na ul. Wyszyńskiego, autokary Polonus nie będą zatrzymywać się na przystankach:

Olsztyn Gdyńska 01, Olsztyn Gdyńska 02.


Przepraszamy za wynikłe utrudnienia

Komunikat o zmianach na liniach relacji Warszawa - Grudziądz i Grudziądz – Warszawa


PKS „Polonus” w Warszawie S.A. informuje o ograniczeniach w kursowaniu na liniach relacji  Warszawa - Grudziądz i Grudziądz - Warszawa w poniedziałki w miesiącu grudniu 2022 r. 


kurs relacji Warszawa – Grudziądzz godz. 07:40
kurs relacji Grudziądz – Warszawa z godz. 14:00

Jesienne podróże z PKS Polonus

Mamy wrzesień, który rozpoczął meteorologiczną jesień co nie znaczy, że muszą skończyć się podróże! Ciągle możecie wybrać się z PKS Polonus do wielu ciekawych miejsc w Polsce. Wśród najbardziej popularnych miejscowości są: Kudowa-Zdrój, Polanica-Zdrój, Duszniki -Zdrój, Krynica-Zdrój, Nowy Sącz czy też Łabowa.

Czas na jesienne podróże. Warszawa - Polanica-Zdrój


Powoli żegnamy lato. Zbliżająca się jesień to idealny czas by zatroszczyć się o siebie i swoje zdrowie. A gdzie najlepiej to zrobić jak nie w pięknych polskich uzdrowiskach?  Polanica-Zdrój- to uzdrowiskowe miasto leżące na terenie Dolnego Śląska, na Ziemi Kłodzkiej, w dolinie Bystrzycy Dusznickiej, u podnóża Piekielnej Góry. Otaczają ją Góry Bystrzyckie i Góry Stołowe co tu dużo mówić... jest tam przepięknie.

Zawieszenie kursu relacji Warszawa - Zakopane, Warszawa - Inowrocław


Szanowni Państwo,

PKS „Polonus” w Warszawie S.A. informuje o zawieszeniu linii Warszawa-Zakopane i Warszawa - Inowrocław

Zawieszenie kursu relacji Warszawa - Ostrołęka


Szanowni Państwo,

PKS „Polonus” w Warszawie S.A. informuje o zawieszeniu kursu relacji  Warszawa – Ostrołęka z godz. 07:00 i Ostrołeka – Warszawa z godz. 12:30  w dniu 14.08.2022r