Warszawa-Jantar

 

Jeśli szukasz fascynującego miejsca na wybrzeżu Bałtyku, które łączy w sobie piękno natury, bogatą historię i unikalne atrakcje, to Jantar jest miejscem, które warto odwiedzić. Dawna nazwa bursztynu, jantar, nadaje tej miejscowości niepowtarzalny charakter i przyciąga turystów z całego świata.

Więcej…

Letni poradnik Obieżyświata


Okres wakacyjny to również czas planowania, pakowania i upałów - przedstawiamy Wam nasz krótki "Letni poradnik Obieżyświata" - dla wszystkich jadących w podróż i nie tylko! :)

Więcej…

Informacja o ograniczeniach w kursowaniu autobusów w dniu 23 czerwca 2024 r.PKS "Polonus" w Warszawie S.A. uprzejmie informuje, że w dniu 23 czerwca 2024 r. nastąpią ograniczenia w kursowaniu na liniach relacji Warszawa - Grudziądz, Grudziądz - Warszawa, Warszawa - Ostrołęka oraz Ostrołęka - Warszawa. Z tego powodu zawieszone zostaną następujące kursy:

Więcej…

Kąty Rybackie doskonałe miejsce na letni wypoczynek

 

Szukasz idealnego miejsca na urlop nad Bałtykiem? Wybierz Kąty Rybackie!Ta malownicza miejscowość, położona na Mierzei Wiślanej, zachwyca nie tylko pięknymi plażami, ale także unikalnym klimatem i licznymi atrakcjami. Kąty Rybackie to miejsce, gdzie można w pełni cieszyć się urokami polskiego wybrzeża oraz spokojem natury.

Więcej…

Wilkasy - Perły Mazur

 

Planujesz wakacje na Mazurach? Koniecznie odwiedź Wilkasy! To jedna z bardziej popularnych miejscowości w tym regionie, usytuowana tuż przy Giżycku. Wyjątkowy urok tej wsi przyciąga turystów, którzy chcą poczuć magię mazurskich jezior i malowniczych krajobrazów.

Więcej…

Mikoszewo- Brama Mierzei Wiślanej

 

Planujesz wakacje nad morzem? Koniecznie odwiedź Mikoszewo! To jedna z bardziej urokliwych miejscowości na Mierzei Wiślanej, usytuowana tuż przy ujściu Wisły. Wyjątkowy urok tej wsi przyciąga turystów, którzy chcą poczuć magię polskiego wybrzeża i malowniczych krajobrazów.

Więcej…

Perła Kotliny Kłodzkiej Polanica-Zdrój

 

Planujesz wakacje w górach? Koniecznie odwiedź Polanicę-Zdrój! To jedno z najpiękniejszych uzdrowisk w Polsce, usytuowane w malowniczej Kotlinie Kłodzkiej. Wyjątkowy urok tego miasteczka przyciąga turystów, którzy chcą poczuć magię górskich krajobrazów i uzdrowiskowej atmosfery.


Więcej…

Warszawa - Mrągowo

 

Planujesz letnie wakacje w sercu Mazur? Koniecznie odwiedź Mrągowo! Ta malownicza miejscowość, położona nad jeziorem Czos, zapewni Ci niezapomniane doświadczenia i pełen relaksu urlop. Mrągowo to nie tylko piękne krajobrazy i bogata historia, ale także wiele atrakcji i możliwości aktywnego wypoczynku.

Więcej…

Wakacje nad polskim morzem z Polonusem. Sprzedaż biletów już otwarta!


Wspaniała wiadomość dla wszystkich miłośników wakacyjnych wypraw autobusem nad morze! Sezon urlopowo – wakacyjny już blisko. Warto z wyprzedzeniem zaplanować swoją podróż nad Morze Bałtyckie! Wakacyjne połączenia ruszają  od 22 czerwca - w tym roku szczególnie zachęcamy do spędzenia urlopu w Polsce.

Więcej…

Radosnych Świąt


Wszystkim naszym Klientom, Podróżnikom i Poszukiwaczom przygód życzymy zdrowych, spokojnych i pogodnych Świąt Wielkanocnych