Zawieszenie kursów Warszawa – Ostrołęka i Ostrołęka – Warszawa

 

Drodzy Podróżni,

 

PKS "Polonus" w Warszawie S.A. informuje, że w dniach 24.07; 25.07; 26.07; 29.07; 30.07 i 31.07 zawiesza  kurs relacji Warszawa – Ostrołęka o godzinie 07:00 i Ostrołęka - Warszawa  o godz. 12:30.  Przepraszamy za wszelkie niedogodności i dziękujemy za zrozumienie. Do zobaczenia na trasie!

 

 

 

 

Zmiany w kursach PKS "Polonus" 26.07.2024 r.

 

Drodzy Podróżni,

 

PKS "Polonus" w Warszawie S.A. informuje, że w dniu 26.07.2024 r. zawieszamy następujące kursy: Warszawa – Grudziądz o godz. 07:40,  Grudziądz – Warszawa o godz. 14:00. Przepraszamy za wszelkie niedogodności i dziękujemy za zrozumienie. Do zobaczenia na trasie!

 

 

Zmiany w kursach PKS "Polonus"01.08 do dnia 18.08.2024r. na kursach do Ostrołęki

 

Drodzy Podróżni,

 

PKS "Polonus" w Warszawie S.A. informuje, że od dnia  01.08 do dnia 18.08.2024r. zawiesza się następujące kursy: Warszawa – Ostrołęka z godz. 07:00 i Ostrołęka – Warszawa z godz. 12:30. Przepraszamy za wszelkie niedogodności i dziękujemy za zrozumienie. Do zobaczenia na trasie!

 

 

Mikoszewo- Brama Mierzei Wiślanej

 

Planujesz wakacje nad morzem? Koniecznie odwiedź Mikoszewo! To jedna z bardziej urokliwych miejscowości na Mierzei Wiślanej, usytuowana tuż przy ujściu Wisły. Wyjątkowy urok tej wsi przyciąga turystów, którzy chcą poczuć magię polskiego wybrzeża i malowniczych krajobrazów.

Więcej…

Warszawa - Stegna

 

Gotowi na kolejne z PKS Polonus?  Tym razem zapraszamy Was do urokliwej Stegny - miejscowości, gdzie piękne plaże, unikalna przyroda i atrakcje turystyczne tworzą niezapomniane wakacyjne wspomnienia. Co warto zobaczyć w Stegnie? Oto kilka miejsc, które koniecznie trzeba odwiedzić:

Więcej…

Wilkasy - Perły Mazur

 

Planujesz wakacje na Mazurach? Koniecznie odwiedź Wilkasy! To jedna z bardziej popularnych miejscowości w tym regionie, usytuowana tuż przy Giżycku. Wyjątkowy urok tej wsi przyciąga turystów, którzy chcą poczuć magię mazurskich jezior i malowniczych krajobrazów.

Więcej…

Warszawa-Jantar

 

Jeśli szukasz fascynującego miejsca na wybrzeżu Bałtyku, które łączy w sobie piękno natury, bogatą historię i unikalne atrakcje, to Jantar jest miejscem, które warto odwiedzić. Dawna nazwa bursztynu, jantar, nadaje tej miejscowości niepowtarzalny charakter i przyciąga turystów z całego świata.

Więcej…

Letni poradnik Obieżyświata


Okres wakacyjny to również czas planowania, pakowania i upałów - przedstawiamy Wam nasz krótki "Letni poradnik Obieżyświata" - dla wszystkich jadących w podróż i nie tylko! :)

Więcej…

Informacja o ograniczeniach w kursowaniu autobusów w dniu 23 czerwca 2024 r.PKS "Polonus" w Warszawie S.A. uprzejmie informuje, że w dniu 23 czerwca 2024 r. nastąpią ograniczenia w kursowaniu na liniach relacji Warszawa - Grudziądz, Grudziądz - Warszawa, Warszawa - Ostrołęka oraz Ostrołęka - Warszawa. Z tego powodu zawieszone zostaną następujące kursy:

Więcej…

Kąty Rybackie doskonałe miejsce na letni wypoczynek

 

Szukasz idealnego miejsca na urlop nad Bałtykiem? Wybierz Kąty Rybackie!Ta malownicza miejscowość, położona na Mierzei Wiślanej, zachwyca nie tylko pięknymi plażami, ale także unikalnym klimatem i licznymi atrakcjami. Kąty Rybackie to miejsce, gdzie można w pełni cieszyć się urokami polskiego wybrzeża oraz spokojem natury.

Więcej…