Kursy krajowe obsługiwane przez Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej Polonus w Warszawie S.A.  Na trasie Warszawa - Łomża

PKS Polonus to znany i ceniony wśród podróżujących przewoźnik, który charakteryzuje się wieloletnim doświadczeniem w branży, jak również zapewnianiem swoim klientom bezpiecznych oraz komfortowych przejazdów między innymi na trasie Warszawa-Łomża. Proponujemy konkurencyjne ceny, a także wysoki komfort jazdy, dzięki któremu każda podróż będzie czystą przyjemnością. Jeżeli interesuje Państwa kurs Warszawa-Łomża, zachęcamy do bliższego poznania tego wyjątkowego miasteczka znajdującego się w województwie podlaskim, nad rzeką Narew. +48 (22) 823 62 00
sekretariat@pkspolonus.pl

  • Przedsprzedaż najwcześniej na 100 (dni) przed planowanym odjazdem. 

Atrakcje w Łomży

Do ciekawych miejsc na terenie Łomży należy zaliczyć przede wszystkim Rynek wraz z arkadowymi kamieniczkami oraz klasycystycznym Ratuszem. Miejscem, w którym często można spotkać turystów, jest również Katedra Świętego Michała, czyli późnogotycka budowla datowana na początek XVI wieku. Na ulicy Farnej, nieopodal Rynku, znaleźć można Ławeczkę Hanki Bielickiej, która została postawiona na cześć znanej mieszkanki tego miasta. 
 
W Łomży nie brakuje miejsc, które sprzyjają długim spacerom, szczególnie latem. Cudowny krajobraz z zakolami Narwi jest chroniony przez Park Krajobrazowy, który również jest atrakcją turystyczną dla wielu osób. Bogactwo przyrody zachwyca o każdej porze roku, dlatego w Łomży nie brakuje turystów nie tylko podczas wakacyjnych miesięcy. 
 
Urokliwe miasteczko czaruje mnogością miejsc zielonych, a także ciekawą architekturą. Będąc w mieście warto również wybrać się do Filharmonii Kameralnej, w której organizowane są liczne koncerty, na przykład jesienny festiwal muzyczny, a także Teatru Lalki i Aktora.