Intuicyjna wyszukiwarka przystanków pozwala w łatwy i szybki sposób odnaleźć przystanek

Poznaj standardy Polonus

Firma PKS POLONUS jako jeden z największych przewoźników w kraju udostępnia swoim pasażerom wiele udogodnień, które nie tylko umilą czekanie na autobus, ułatwią zakup biletu ale też sprawią, że podróż stanie się przyjemniejsza i wygodniejsza. Jadąc z nami już nie będziesz się nudził. W naszych autobusach dostępny jest profesjonalny magazyn, którego tematyką są szeroko pojęte podróże oraz ciekawe miejsca, które nie tylko warto zobaczyć, ale przynajmniej o nich przeczytać. Wyposażylismy nasze autokary w routery tak abyście mogli cieszyć się Internetem podczas podróży. Całkowicie za darmo. Standardowym wyposażeniem wszystkich autokarów Polonus jest bezpłatny dostęp do gniazdek zasilania 230 V, dzięki czemu każdy pasażer ma możliwość skorzystania z darmowego zasilania urządzeń elektronicznych wykorzystywanych w podróży.Lokalizacja GPS

Dla wygody podróżnych oraz osób oczekujących na przystankach, wszystkie pojazdy Polonus wyposażone są w moduł GPS. Moduł umożliwia sprawdzenie, w serwisie internetowym Polonus, aktualnej pozycji pojazdu na trasie.
 
 

Darmowy internet Wi-Fi

Wszystkie autokary Polonus wyposażone są w nowoczesne urządzenia typu hotspot Wi-Fi pozwalające na korzystanie z darmowego Internetu podczas całej podróży.

 
   

Gniazda zasilania 230 V

Standardowym wyposażeniem wszystkich autokarów Polonus jest bezpłatny dostęp do gniazdek zasilania 230 V, dzięki czemu każdy pasażer ma możliwość skorzystania z darmowego zasilania urządzeń elektronicznych wykorzystywanych w podróży.
 

Lokalizacja przystanków

Dla wygody podróżnych, wszystkie pojazdy Polonus wyposażone są w moduł GPS. Moduł umożliwia sprawdzenie, w serwisie internetowym Polonus, przystanek, sprawdzić jego lokalizację na mapie oraz zobaczyć rozkład jazdy (odjazdy z wyszukanego przystanku)

 
   

Wykwalifikowany kierowca - ratownik drogowy

Osoby prowadzące pojazdy dalekobieżne Polonus to zawodowi kierowcy, podlegający ciągłej ocenie i rozwojowi zawodowemu w zakresie bezpieczeństwa drogowego oraz techniki i płynności jazdy, które wpływają na bezpieczeństwo i komfort podróżowania. Wszyscy kierowcy Polonus legitymują się certyfikowanym kursem Ratownika Drogowego.
 

Pasy bezpieczeństwa

Dla bezpieczeństwa podróżujących każdy fotel w pojazdach Polonus posiada zainstalowany indywidualny pas bezpieczeństwa. Firma PKS Polonus dba o bezpieczeństwo swoich klientów, dlatego wszystkie autokary wyposażone są w pasy bezpieczeństwa.

 
   

Zmiana daty wyjazdu

Pasażer posiadający konto użytkownika może zarządzać złożonymi zamówieniami oraz dokonywać zmian na biletach
 

Komfort podróży

 Autokary obsługujące linie dalekobieżne Polonus wyposażone są w wygodne i rozkładane, a w większości pojazdów Polonus, dodatkowo rozsuwane fotele z indywidualnym oświetleniem. Układ siedzeń w pojazdach Polonus zapewnia większą przestrzeń na nogi i pomiędzy fotelami w porównaniu do większości przewoźników.

 
   

Rezerwacja miejsca w autobusie

Podczas zakupu biletu, użytkownik może dokonać wyboru numeru miejsca w autokarze, na prezentowanym diagramie miejsc. Dostępne na wybranych kursach dalekobieżnych Polonus.