Szukasz idealnego miejsca na urlop nad Bałtykiem? Wybierz Kąty Rybackie!Ta malownicza miejscowość, położona na Mierzei Wiślanej, zachwyca nie tylko pięknymi plażami, ale także unikalnym klimatem i licznymi atrakcjami. Kąty Rybackie to miejsce, gdzie można w pełni cieszyć się urokami polskiego wybrzeża oraz spokojem natury.

 

Jak dojechać do Kątów Rybackich?

Podróż do Kątów Rybackich jest prosta i wygodna dzięki codziennym wakacyjnym połączeniom autobusowym z Warszawy. Autobusy kursujące na trasie do Krynicy Morskiej, zatrzymują się w Kątach Rybackich, co umożliwia łatwy dojazd z głównych miast regionu. Trasa prowadzi przez malownicze krajobrazy Pomorza, co sprawia, że podróż jest przyjemna i pełna pięknych widoków. Autobusy wyruszają z Dworca Autobusowego Warszawa Zachodnia o godzinie 07:00. 


Co warto zobaczyć?

Kąty Rybackie to doskonałe miejsce na relaksujący wypoczynek nad morzem. Do najważniejszych atrakcji należą:

    

Plaża w Kątach Rybackich: Szeroka i piaszczysta plaża to idealne miejsce na opalanie, kąpiele morskie oraz długie spacery brzegiem morza. W sezonie letnim dostępne są tu liczne atrakcje dla rodzin z dziećmi.

Rezerwat Kormoranów i Czapli: Unikalny rezerwat przyrody, który jest domem dla największej w Polsce kolonii kormoranów i czapli siwych. To raj dla miłośników ornitologii i fotografii przyrodniczej.

Muzeum Zalewu Wiślanego: Muzeum prezentuje historię żeglugi po Zalewie Wiślanym, tradycje rybackie oraz życie codzienne mieszkańców Mierzei. Interesujące eksponaty i wystawy przybliżają bogatą kulturę tego regionu.

 

Atrakcje i rozrywki

Kąty Rybackie to nie tylko plaża. W miejscowości znajduje się wiele tras rowerowych i pieszych, które prowadzą przez malownicze tereny Mierzei Wiślanej. Można tu także skorzystać z oferty lokalnych restauracji serwujących świeże ryby i inne specjały kuchni regionalnej. Bliskość Krynicy Morskiej zapewnia dodatkowe atrakcje, takie jak latarnia morska, port jachtowy oraz szeroki wybór kawiarni i sklepów z pamiątkami.

Najpopularniejsze przystanki

Działalność Dworcowa

Warszawa → Mikoszewo

Cena biletu 76 zł
 
Kup bilet
Działalność Dworcowa

Warszawa → Jantar

Cena biletu 76 zł
 
Kup bilet

Warszawa → Stegna

Cena biletu 80 zł
 
Kup bilet

Kąty Rybackie to idealne miejsce na wakacyjny wypoczynek dla wszystkich miłośników morza, natury i spokojnych, malowniczych krajobrazów. Dzięki dogodnym połączeniom komunikacyjnym, podróż do tej urokliwej miejscowości na Mierzei Wiślanej jest łatwa i przyjemna. Już dziś zaplanuj swoją podróż i odkryj wszystkie uroki, jakie oferują Kąty Rybackie i ich okolice!


Do Twojej dyspozycji jet połączenie dalekobieżne, umożliwiające szybkie i bezpośrednie dotarcie do celu podróży  które nie wymaga przesiadki. Jakąkolwiek podejmiesz decyzję, możesz być pewien, że podróż do Kątów Rybackich przebiegnie w komfortowych warunkach, a jej dodatkowym atutem będzie niska cena biletu autobusowego.

 

PKS Polonus do obsługi swoich połączeń autokarowych pomiędzy Warszawą, a Kątami Rybackimi przeznacza nowoczesne, klimatyzowane autokary wyposażone w wygodne, rozkładane i rozsuwane na boki fotele oraz gniazdka 230 V.
 
Polonus umożliwia bezpłatną usługę zmiany terminu podróży oraz możliwość rezerwacji konkretnego, wybranego przez pasażera miejsca na pokładzie autokaru z przystanku początkowego. Dodatkowo dla stałych pasażerów dostępny jest program lojalnościowy Partner Plus, dzięki któremu zakupione bilety premiowane są punktami lojalnościowymi, a punkty można wymienić na bezpłatne przejazdy.

Zapraszamy do wspólnej podróży z Polonusem!