Polska to kraj pełen niesamowitych zakątków, a jesienią staje się szczególnie malownicza. To idealny moment, aby odkryć uroki Tomaszowa Mazowieckiego i zanurzyć się w festiwalu jesiennych podróży z PKS Polonus. W naszej siatce połączeń oferujemy 3 codzienne połączenia, łączące stolicę z Tomaszowem Mazowieckim. Kursy rozpoczynają trasę z Dworca Autobusowego Warszawa Zachodnia o godzinie: 08:15, 12:45 i 18:15


W drodze powrotnej autokary Polonusa wyruszają sprzed  Areny Lodowej w Tomaszowie Mazowieckim o godzinie 05:40 i 15:30 zatrzymując się również na następujących przystankach w obrębie miasta:

 

  • św. Antoniego/ Głowackiego 05
  • św. Antoniego/ DH Tomasz 09
  • ul. Warszawska/ Konstytucji 3 Maja 02
  • ul. Warszawska/ Grota Roweckiego 04
  • Dworzec PKS/PKP - pętla 03
  • oraz z dworca autobusowego o gdzinie 17:15


Trasa przejazdu prowadzi przez takie miasta i miejscowości jak:  Babsk, Rawa Mazowiecka, Zubki Duże, Wólka Jagielczyńska, Czerniewice, Lechów, Emilianów, Lubochnia.

Aby dokonać zakupu biletu masz kilka opcji:

Odwiedź naszą stronę internetową: Na stronie www.pkspolonus.pl znajdziesz łatwy w użyciu system rezerwacji biletów. Wystarczy wpisać datę wyjazdu i docelowy punkt, czyli Tomaszów Mazowiecki, a nasz system przedstawi Ci dostępne opcje. Możesz wybrać dogodne dla siebie miejsce w autobusie i zapłacić bezpośrednio online. To szybkie i wygodne rozwiązanie, które pozwoli Ci zarezerwować miejsce z wyprzedzeniem.

 Zakup u Agenta: Jeśli wolisz tradycyjną metodę, możesz udać się do jednego z naszych punktów sprzedaży i nabyć bilet osobiście. Nasi agenci chętnie pomogą Ci w dokonaniu wyboru oraz odpowiedzą na wszelkie pytania dotyczące podróży do Tomaszowa Mazowieckiego. Znajdziesz listę naszych placówek na naszej stronie internetowej.

 Zakup u kierowcy: Jeśli nie masz możliwości wcześniejszego zakupu biletu, nie martw się! Możesz także nabyć bilet bezpośrednio u kierowcy, gdy wsiądziesz do autobusu. Co więcej, mamy dla Ciebie dobrą wiadomość –  akceptujemy płatności kartą płatniczą! To znaczy, że nie musisz martwić się o posiadanie gotówki przy sobie. Z łatwością zapłacisz za bilet kartą bezpośrednio u kierowcy.