Pasym to magiczne miejsce, które zaprasza Was do podróży w głąb historii i przyrody Mazur. To urokliwe miasteczko otoczone jest trzema pięknymi jeziorami: Kalwą, Leleskim i Gromem. Spacerując po malowniczych uliczkach Pasymia, zanurzysz się w atmosferze dawnych czasów. Poznasz tajemnice  zamku i usłyszysz historie przekazywane przez mury. Poznasz tajemnice  zamku i usłyszysz historie przekazywane przez mury.  

Jeśli chcesz odkryć magiczne zakątki Mazur, to właśnie tutaj powinieneś się udać. Rozpocznij swoją przygodę z najstarszym miastem Mazur. Połączenie autobusowe, które oferujemy, jest przemyślane tak, byś nie musiał spędzać wielu godzin podróży.


Wyznaczamy optymalne trasy, dzięki którym sprawnie dojedziesz prosto do celu – bez zbędnych przesiadek.

Wyjazd z Dworca Autobusowego Warszawa Zachodnia o godzinie 10:10 natomiast kurs relacji Pasym - Warszwa przez Szczytno,  Wielbark,  Chorzele,  Przasnysz, Maków Mazowiecki, Pułtusk, Serock  o godzinie 16:18

Niech Pasym, najstarsze miasto na Mazurach, stanie się miejscem, gdzie tworzone są niezapomniane wspomnienia.


Bilety w atrakcyjnych cenach są  dostępne w sprzedaży, także zapraszamy do rezerwowania podróży na stronie www.pkspolonus.pl. Komfortowe warunki podróży i niska cena biletu jest dodatkowym atutem, by zwiedzić i poznać historię miasta oraz zobaczyć liczne zabytki.
 

Polonus umożliwia bezpłatną usługę zmiany terminu podróży oraz możliwość rezerwacji konkretnego, wybranego przez pasażera miejsca na pokładzie autokaru z przystanku początkowego. Dodatkowo dla stałych pasażerów dostępny jest program lojalnościowy Partner Plus, dzięki któremu zakupione bilety premiowane są punktami lojalnościowymi, a punkty można wymienić na bezpłatne przejazdy.

Zapraszamy do wspólnej podróży z Polonusem!