Marzycie o podróżach pełnych i niezwykłych wrażeń oraz atrakcji? W Polsce takich wyjątkowych miejsc i obiektów nie brakuje! Każdy, kto szuka ciekawej, ale bezpiecznej przygody, z pewnością znajdzie ją w różnych zakątkach naszego kraju. Malownicze trasy PKS Polonus wiodą między innymi przez takie miejscowości na Warmii i Mazurach jak: Mrągowo, Stare Kiełbonki, Piecki czy Kętrzyn.  

 Mrągowa nie sposób jest pominąć zwiedzając Mazury. To miasto, które nie proponuje wszystkiego wszystkim, lecz wiele dla wielu. O tym, że Mrągowo jest warte uwagi i może być dobrym pomysłem na pełnometrażowy urlop lub weekendowy wypad nie trzeba przekonywać nikogo, kto choć raz miał przyjemność wpaść w te strony. Warmia i Mazury co roku kuszą tysiące turystów, a Mrągowo jest jedną z najważniejszych wizytówek tego regionu. Jeśli szukasz biletów z Warszawy do Mrągowa w niskiej cenie, PKS Polonus jest dla Ciebie idealną opcją.

Miejscowość zlokalizowana jest pomiędzy 4 jeziorami: Juno, Czos, Kot, Czarne. Co daje niesamowite możliwości wypoczynku nad wodą. Dobrze zorganizowane zaplecze rekreacyjne – takie jak plaże miejskie czy pomosty do pływania na pewno sprzyjają wypoczynkowi w Mrągowie. Zabytki takie jak Ratusz, Wieża Bismarcka czy cerkiew zadowolą wielbicieli zwiedzania.

Jak dojadchać do Mrągowa?

Dojazd do Mrągowa zapewnia komunikacja autobusowa. Przejazdy dalekobieżne z Warszawy, obsługuje PKS Polonus w Warszawie z Dworca Autobusowego Warszawa Zachodnia.

Autobus Mrągowo: Rozkład jazdy PKS

Autobus Warszawa - Mrągowo  odjazd 06:15
Trasa prowadzi przez takie miasta jak: Pułtusk, Maków Mazowiecki, Przasnysz, Chorzele, Szczytno, Biskupiec i Sorkwity.

Autobus Warszawa - Mrągowo - Kętrzyn odjazd  08:00 i 15:30
Trasa prowadzi przez takie miasta jak: Pułtusk, Różan, Ostrołęka, Myszyniec, Mrągowo.

Najpopularniejsze miasta na trasie

Działalność Dworcowa

Warszawa → Ostrołęka

Bilety już od 26 zł
 
Kup bilet
Działalność Dworcowa

Warszawa → Mrągowo

Bilety już od 55 zł
 
Kup bilet

Warszawa → Kętrzyn

Bilety już od 58 zł
 
Kup bile


Do Twojej dyspozycji postawione są połączenia dalekobieżne, umożliwiające szybkie i bezpośrednie dotarcie do celu podróży  które nie wymaga przesiadki. Jakąkolwiek podejmiesz decyzję, możesz być pewien, że podróż do Mrągowa przebiegnie w bardzo komfortowych warunkach, a jej dodatkowym atutem będzie niska cena biletu autobusowego.

Bilety w atrakcyjnych cenach są  dostępne w sprzedaży, także zapraszamy do rezerwowania podróży na stronie www.pkspolonus.pl. Komfortowe warunki podróży i niska cena biletu jest dodatkowym atutem, by zwiedzić i poznać historię miasta oraz zobaczyć liczne zabytki.
 

PKS Polonus do obsługi swoich połączeń autokarowych pomiędzy Warszawą, a Mrągowem przeznacza nowoczesne, klimatyzowane autokary wyposażone w wygodne, rozkładane i rozsuwane na boki fotele oraz gniazdka 230 V.
 
Polonus umożliwia bezpłatną usługę zmiany terminu podróży oraz możliwość rezerwacji konkretnego, wybranego przez pasażera miejsca na pokładzie autokaru z przystanku początkowego. Dodatkowo dla stałych pasażerów dostępny jest program lojalnościowy Partner Plus, dzięki któremu zakupione bilety premiowane są punktami lojalnościowymi, a punkty można wymienić na bezpłatne przejazdy.

Zapraszamy do wspólnej podróży z Polonusem!