To niesamowite ile ciekawych miejsc w Polsce można odwiedzić zimową porą a, Giżycka nie sposób jest pominąć, zwiedzając Mazury, które proponuje wszystko wszystkim. Polonus posiada w swojej ofercie kurs łączący stolicę z Giżyckiem. Codzienne połączenie autobusowe z Warszawy na trasie do Giżycka przez: Ostrów Mazowiecka, Łomża, Kolno, Pisz, Ruciane Nida, Ukta, Mikołajki, Ryn i Wilkasy rozpoczyna trasę z Dworca Autobusowego Warszawa Zachodnia o godzinie  07:00  

Mazury są regionem wyjątkowym o każdej porze roku. Wybierając je mamy pewność, że wypoczniemy w ciszy i spokoju. Tu każdy zbierze myśli a, zwiedzać też jest co. Jeśli szukasz biletów z Warszawy do Giżycka w niskiej cenie, PKS Polonus jest dla Ciebie idealną opcją.

Najpopularniejsze trasy autobusowe do Giżycka

Działalność Dworcowa

Warszawa → Giżycko

Bilety już od 65 zł
 
Kup bilet
Działalność Dworcowa

Warszawa → Łomża

Bilety już od 32 zł
 
Kup bilet

Warszawa → Mikołajki

Bilety już od 63 zł
 
Kup bile


Do Twojej dyspozycji postawione jet połączenie dalekobieżne, umożliwiające szybkie i bezpośrednie dotarcie do celu podróży  które nie wymaga przesiadki. Jakąkolwiek podejmiesz decyzję, możesz być pewien, że podróż do Giżycka przebiegnie w bardzo komfortowych warunkach, a jej dodatkowym atutem będzie niska cena biletu autobusowego.

Bilety w atrakcyjnych cenach są  dostępne w sprzedaży, także zapraszamy do rezerwowania podróży na stronie www.pkspolonus.pl. Komfortowe warunki podróży i niska cena biletu jest dodatkowym atutem, by zwiedzić i poznać historię miasta oraz zobaczyć liczne zabytki.

Poznajcie najciekawsze atrakcje Giżycka.
 

  • Twierdzę Boyen
  • Szlak wokół Twierzy Boyen
  • Wieżę widokową
  • Wzgórze św. Brunona
  • Kanał Łuczański
  • Most obrotowy
  • Pokrzyżacki zamek
  • Kładkę nad molo i plażę
  • Zabytkowe kamienice

PKS Polonus do obsługi swoich połączeń autokarowych pomiędzy Warszawą, a Giżyckiem przeznacza nowoczesne, klimatyzowane autokary wyposażone w wygodne, rozkładane i rozsuwane na boki fotele oraz gniazdka 230 V.
 
Polonus umożliwia bezpłatną usługę zmiany terminu podróży oraz możliwość rezerwacji konkretnego, wybranego przez pasażera miejsca na pokładzie autokaru z przystanku początkowego. Dodatkowo dla stałych pasażerów dostępny jest program lojalnościowy Partner Plus, dzięki któremu zakupione bilety premiowane są punktami lojalnościowymi, a punkty można wymienić na bezpłatne przejazdy.

Zapraszamy do wspólnej podróży z Polonusem!