Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej "POLONUS" w Warszawie S.A. z siedzibą 02-305 Warszawa, Al. Jerozolimskie 144, wiodąca polska firma autokarowa świadcząca usługi przewozu osób w regularnej komunikacji lokalnej i dalekobieżnej, operator Dworca Autobusowego Warszawa Zachodnia i Hostelu Zachodniego, poszukuje kandydata na stanowisko:  Dyspozytor/Operator sieci komunikacyjnej

 Miejsce pracy:  Baza Piaseczno

Zakres obowiązków:

  • organizacja pracy kierowcy – przydział czynności i zadań
  • opracowywanie miesięcznej i dobowej dyspozycji autobusów i obsad
  • weryfikacja i analiza czasu pracy kierowców autobusowych oraz pracy pojazdów zgodnie z obowiązującymi przepisami
  • nadzór nad pracą pojazdów linii podległych ZTM Warszawa
  • weryfikacja i analiza raportów
  • tworzenie grafików ewidencja danych statystycznych o pracy pojazdów i zużyciu paliw
  • terminowe sporządzanie raportów i przekazywanie ich Kierownikowi

Wymagania:

  • wykształcenie: wyższe lub średnie – kierunek technologia transportu, transport, logistyka transportu
  • około 2-letnie doświadczenie pracy w firmie związanej z transportem rzeczy lub osób
  • znajomość systemów informatycznych do planowania czasu pracy kierowców
  • dobra znajomość programów z pakietu MS Office
  • prawo jazdy kategorii B, D (warunek konieczny)
  • umiejętność planowania pracy kierowców
  • bardzo dobra organizacja pracy
  • umiejętność trafnej oceny sytuacji i szybkiego podejmowania decyzji
  • stanowczość, operatywność i skuteczność w działaniu
  • mile widziana umiejętność obsługi programów 4Trans, Veritum

Oferujemy:

  • pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • zatrudnienie przez Pracodawcę w oparciu  umowy o pracę
  • możliwość zdobycia doświadczenia w prężnie działającej firmie przewozów krajowych osób
  • możliwość dołączenia do ubezpieczenia grupowego, świadczenia socjalne
  • szkolenia podnoszące kwalifikacje zawodowe
  • parking

  CV ze zdjęciem oraz list motywacyjny prosimy przesyłać na adres e-mail: rekrutacja@pkspolonus.pl lub proszę składać osobiście w Dziale Kadr PKS ,,POLONUS” w Warszawie S.A. Aleje Jerozolimskie 144 pok. 609 (IV piętro).

Klauzula na przetwarzania danych osobowych umieszczanych przez kandydatów (CV, list motywacyjny)Obowiązek informacyjny przy ogłoszeniu:

Administratorem danych jest Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej „POLONUS”  w Warszawie S.A. z siedzibą w Warszawie (02-305) przy Al. Jerozolimskich 144. Dane zbierane są dla potrzeb obecnej rekrutacji, a w przypadku wyrażenia przez Panią/Pana wyraźnej i dobrowolnej zgody także dla potrzeb przyszłych rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest dobrowolne, ale konieczne do przeprowadzenia rekrutacji. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne i wymaga Pani/Pana wyraźnej zgody.Pełną informację o przetwarzaniu Państwa danych osobowych w związku z procesem rekrutacyjnym można znaleźć na www.pkspolonus.pl w zakładce Kariera – Klauzula RODO dla kandydatów do pracy.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji.  Prosimy o zamieszczenie poniższej zgody:

""Dla potrzeb rekrutacji na stanowisko Dyspozytor/Operator sieci komunikacyjnej wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w zakresie zawartym w moim życiorysie przez Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej „POLONUS” w Warszawie S.A z siedzibą w Warszawie (02-305) przy Al. Jerozolimskich 144 zgodnie z art. 6 ust. 1 pkt a RODO. Zostałem poinformowany przed wyrażeniem zgody o prawie do jej wycofania w dowolnym momencie oraz o zgodności z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody do czasu jej wycofania. Znana jest mi treść obowiązku informacyjnego dotyczącego przetwarzania moich danych osobowych''.
Informujemy, że zgłoszenia bez powyższej klauzuli nie będą rozpatrywane.

Informujemy, że aplikacje bez powyższej klauzuli nie będą rozpatrywane!

Wyszukiwarka połączeń

Zobacz mapę połączeń Zwrot biletu

x

x

Rozwiń

Aktualności

Wakacyjne PODRÓŻE Z POLONUSEM

Na ten moment w roku czeka z niecierpliwością mnóstwo ludzi. Wakacje to czas wyjątkowy, pełen słońca, radosnych chwil i niezapomnianych przygód. Lato jest również tym okresem, który najchętniej wybieramy na wypoczynek. Kup bilet już dziś.

Kup bilet

PROGRAM LOJALNOŚCIOWY PARTNER PLUS

Z myślą o naszych pasażerach stworzyliśmy program lojalnościowy PARTNER PLUS, w którym za każde zakupy dokonane poprzez zarejestrowane konto użytkownika będziemy przyznawać punkty, które będzie można wymieniać na darmowe przejazdy!

Więcej

Połączenia autobusowe z Polonus!

Rozkład PKS, który znajdziesz na tej podstronie, jest na bieżąco aktualizowany. Możesz bezpiecznie kupić bilet za pośrednictwem naszej strony internetowej. Na każdym rozkładzie znajdziesz zarówno czas odjazdu, jak i czas przejazdu na miejsce

Więcej

Nasi partnerzy