Zapraszamy do korzystania z naszej myjni znajdującej się na terenie Dworca Autobusowego Warszawa Zachodnia. W nowoczesnym obiekcie oferujemy dokładne mycie i sprzątanie nie tylko autokarów ale i nieco mniejszych pojazdów.
Działalność Dworcowa
 
Czysta flota pojazdów to wizytówka każdej firmy transportowej. W zależności od dostępnej przestrzeni, gabarytu pojazdów, a także żądanej wydajności myjni możemy zaproponować odpowiednie rozwiązanie spełniające Państwa indywidualne potrzeby. Dbamy o profesjonalną obsługę, szybką realizację usługi mycia i przyjazną atmosferę. Oferujemy czyszczenie pojazdów przy wykorzystaniu najlepszych technik i środków czyszczących.

Czyszczenie autobusów, czy innych dużych pojazdów, to nie lada kłopot, dlatego warto znaleźć zaufane miejsce, gdzie bez problemu wykona się to zadanie. Do mycia autobusów w myjni stosuje się wysokiej jakości środki chemiczne, jak również specjalistyczny sprzęt czyszczący.

W przypadku busów i autobusów, z których korzystają pasażerowie, bardzo ważne jest także czyszczenie pojazdu wewnątrz, w tym czyszczenie podłogi pojazdu. W naszej myjni dla autobusów możesz liczyć na odkurzenie wszystkich zakamarków, umycie szyb wewnątrz, nabłyszczenie oraz odświeżenie tapicerki. Stosowane preparaty zapewniają czystość na długo i świeży zapach w środku pojazdu, który na pewno docenią Twoi klienci.

Zapewniamy dobre ceny oraz atrakcyjne promocje dla stałych klientów. Dzięki temu odwiedzają nas kierowcy z wielu polskich miast.

Zapraszamy wszystkich właścicieli autokarów i busów do skorzystania z myjni znajdującej się na terenie Dworca Autobusowego Warszawa Zachodnia przy ul. Aleje Jerozolimskie 144 A. Naszym priorytetem jest satysfakcja klienta.Usługa mycia nie potrwa dłużej niż 30 minut. Dbamy o jakoś wykonywanych usług.

Pracujemy 7 dni w tygodniu w godzinach 06:00–22:00
Kontakt: wynajmy@pkspolonus.pl
Tel. 517 377 307, 728 472 199 

Działalność Dworcowa

Mycie nadwozia

cena 120 zł

 

Działalność Dworcowa

Sprzątanie (bez mycia)

cena 80 zł

Spust nieczystości

 cena 65 zł