Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej POLONUS w Warszawie S.A. z siedzibą 02-305 Warszawa, Al. Jerozolimskie 144, wiodąca polska firma autokarowa świadcząca usługi przewozu osób w regularnej komunikacji lokalnej i dalekobieżnej, operator Dworca Autobusowego Warszawa Zachodnia i Hostelu Zachodniego, poszukuje kandydata na stanowisko: Zarządzający ds. Przewozów Dalekobieżnych

Miejsce pracy:  Warszawa

Główne zadania:

  • odpowiedzialność za jak najbardziej efektywne wykorzystywanie potencjału przewozowego Spółki,
  • współpraca przy projektowaniu i uruchamianiu nowych połączeń komunikacyjnych, ich zmianie i likwidacji oraz wnioskowanie do Zarządu w tym zakresie,
  • odpowiedzialność za aktualizację zadań przewozowych oraz kontakty z organami wydającymi zezwolenia na przewóz, organem licencyjnym oraz administratorami przystanków i dworców,
  • odpowiedzialność za opracowywanie dokumentacji cenników, taryf i tabel opłat za usługi przewozowe z uwzględnieniem ulg ustawowych na podstawie polityki cenowej,
  • odpowiedzialność za terminowość, kompletność i racjonalność ekonomiczną ofert składanych w przetargach na przewozy w których Spółka występuje jako oferent,
  • nadzór nad prawidłową obsługą podróżnych, punktualnością wykonywanych kursów i kontrolą przestrzegania obowiązujących regulaminów i instrukcji,
  • odpowiedzialność za pozyskiwanie i rozliczanie kwot z tytułu ulg ustawowych,
  • odpowiedzialność za przestrzeganie przez Spółkę przepisów prawa dotyczących wykonywania przewozów osób, w tym zwłaszcza dotyczących czasu pracy kierowców,
  • nadzorowanie procesów planowania i organizowania kontroli rewizorskich w autobusach, w celu jak najbardziej efektywnego wykorzystania środków z uwzględnieniem eliminacji nadużyć, właściwej eksploatacji pojazdów przez kierowców i jakości obsługi klienta,
  • nadzorowanie postępowań wyjaśniających w przypadku skarg i wniosków dotyczących usług przewozu osób – zgodnie z przepisami powszechnie obowiązującymi oraz regulacjami wewnętrznymi,
  • odpowiedzialność za prowadzenie sprzedaży bezpośredniej związanej z wynajmem okazjonalnym wykonywanym przez Spółkę, w tym za wyszukiwanie kontrahentów, prowadzenie rozmów, przygotowywanie i składanie ofert oraz dokumentacji przetargowej,
  • koordynacja i nadzór nad pracą operatorów sieci komunikacyjnej,
  • tworzenie zasad odpowiedzialności kierowców za powierzone środki transportu, nadzorowanie procesów ustalania winnych za zaistniałą szkodę oraz przekazywania informacji w tym zakresie,
  • koordynowanie działań związanych z przyjmowaniem, zwalnianiem i szkoleniem kierowców oraz odpowiedzialność za utrzymanie optymalnej ilości kierowców potrzebnych do realizacji planu działalności przewozowej.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe
  • min. trzyletnie doświadczenie zawodowe na stanowisku kierowniczym,
  • praktyczna wiedza z obszaru przewozów pasażerskich,
  • doświadczenie w budowaniu i utrzymywaniu długofalowych relacji wewnątrz i na zewnątrz organizacji,
  • kreatywność i myślenie strategiczne,
  • konsekwencja w dążeniu do osiągania celów,
  • zdolności organizacyjne
  • niekaralność za umyślne przestępstwo ścigane z oskarżenia publicznego lub umyślne przestępstwo skarbowe,
  • pełna zdolność do czynności prawnych oraz korzystanie z pełni praw publicznych.

Wymagania dodatkowe (mile widziane):

  • wykształcenie wyższe w obszarze: transport, zarządzanie, administracja
  • wysoko rozwinięte zdolności analitycznego myślenia
  • gotowość do doskonalenia zawodowego,
  • posiadanie Certyfikatu kompetencji zawodowych w drogowym transporcie osób.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • ciekawą, odpowiedzialną i rozwojową pracę,
  • możliwość dołączenia do ubezpieczenia grupowego,
  • możliwość przystąpienia do Pracowniczej Kasy Zapomogowo-Pożyczkowej,
  • możliwość rozwoju kompetencji poprzez dofinansowanie szkoleń
  • możliwość rozwoju umiejętności zawodowych.

CV prosimy przesyłać na adres e-mail: rekrutacja@pkspolonus.pl lub prosimy składać osobiście w Dziale Kadr PKS "POLONUS” w Warszawie S.A., Aleje Jerozolimskie 144, pok. 609 (IV piętro).

Spełnienie obowiązku informacyjnego:
Dane osobowe gromadzone przez PKS POLONUS w związku z procesami rekrutacyjnymi są przetwarzane zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych    i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych - „RODO”). Administratorem danych osobowych jest Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej "POLONUS" w Warszawie spółka akcyjna z siedzibą w Warszawie, pod adresem Aleje Jerozolimskie 144, 02-305 Warszawa, wpisana do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy w Warszawie XII Wydział Gospodarczy, pod nr KRS: 0000376721, REGON: 000617166, NIP: 525-000-01-27, Kapitał zakładowy: 9.000.000 zł, wpłacony w całości. PKS POLONUS wyznaczył Inspektora Ochrony Danych. Kontakt z nim jest możliwy w formie elektronicznej, na adres email: iod@pkspolonus.pl. Pełną informację o przetwarzaniu Państwa danych osobowych w związku z procesem rekrutacyjnym można znaleźć na www.pkspolonus.pl w zakładce Kariera – Klauzula RODO dla kandydatów do pracy.

Klauzula dot. przetwarzania danych osobowych, którą należy umieścić w CV:
"Dla potrzeb rekrutacji na stanowisko Dyrektora ds. Przewozów Dalekobieżnych wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w aplikacji o pracę (CV) przez Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej „POLONUS” w Warszawie S.A. z siedzibą w Warszawie (02-305) przy Al. Jerozolimskich 144 zgodnie z art. 6 ust. 1 pkt a RODO. Zostałem poinformowany przed wyrażeniem zgody o prawie do jej wycofania w dowolnym momencie oraz o zgodności z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody do czasu jej wycofania. Znana jest mi treść obowiązku informacyjnego dotyczącego przetwarzania moich danych osobowych''.Informujemy, że aplikacje bez powyższej klauzuli nie będą rozpatrywane!

A ponadto, jeśli chcą Państwo wyrazić zgodę na przetwarzanie danych na potrzeby przyszłych rekrutacji: Oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w aplikacji o pracę, na potrzeby dalszych rekrutacji, a tym samym na zachowanie w PKS POLONUS moich danych po zakończeniu procesu rekrutacji, w którym aktualnie biorę udział. Zostałem poinformowany o prawie do cofnięcia zgody.

Wyszukiwarka połączeń

Zobacz mapę połączeń Zwrot biletu

x

x

Rozwiń

Aktualności

Wakacyjne PODRÓŻE Z POLONUSEM

Na ten moment w roku czeka z niecierpliwością mnóstwo ludzi. Wakacje to czas wyjątkowy, pełen słońca, radosnych chwil i niezapomnianych przygód. Lato jest również tym okresem, który najchętniej wybieramy na wypoczynek. Kup bilet już dziś.

Kup bilet

PROGRAM LOJALNOŚCIOWY PARTNER PLUS

Z myślą o naszych pasażerach stworzyliśmy program lojalnościowy PARTNER PLUS, w którym za każde zakupy dokonane poprzez zarejestrowane konto użytkownika będziemy przyznawać punkty, które będzie można wymieniać na darmowe przejazdy!

Więcej

Połączenia autobusowe z Polonus!

Rozkład PKS, który znajdziesz na tej podstronie, jest na bieżąco aktualizowany. Możesz bezpiecznie kupić bilet za pośrednictwem naszej strony internetowej. Na każdym rozkładzie znajdziesz zarówno czas odjazdu, jak i czas przejazdu na miejsce

Więcej

Nasi partnerzy