Ogłoszenie: przetarg nieograniczony ustny na sprzedaż pojazdów

Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej POLONUS w Warszawie S.A. Aleje Jerozolimskie 144
 
 informuje, że w dniu 30.05. 2018 r. o godz. 10.30 odbędzie się przetarg nieograniczony ustny na sprzedaż nw. pojazdów

Ogłoszenie: Zaproszenie do złożenia oferty w postępowanie na sprzedaż systemu parkingowego.

Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej ,,POLONUS'' w Warszawie spółka akcyjna z siedzibą w Warszawie, (02-305 Warszawa), Al. Jerozolimskie 144, wpisana do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy w Warszawie, XII Wydział Gospodarczy, pod nr KRS: 0000376721, NIP: 5250000127, REGON: 000617166, kapitał zakładowy 9 000 000 zł., wpłacony w całości.

Ogłoszenie: Konkurs na najem powierzchni w hali głównej Dworca Autobusowego Warszawa Zachodnia pod postawienie stoiska typu stand na prowadzenie akcji promocyjno-sprzedażowej w zakresie telefonii komórkowej.

Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej "POLONUS" w Warszawie S.A. z siedzibą w Warszawie, Al. Jerozolimskie 144, 02-305 Warszawa, zwane dalej Spółką zapraszania do składania ofert na:
  • najem powierzchni w hali głównej Dworca Autobusowego Warszawa Zachodnia w Warszawie przy Al. Jerozolimskich 144 pod postawienie stoiska typu stand na prowadzenie akcji promocyjno-sprzedażowej w zakresie telefonii komórkowej.

Ogłoszenie: Konkurs na najem 3 stanowisk postojowych przeznaczonych dla pojazdów TAXI obsługujących ruch pasażerski Dworca PKS Warszawa Zachodnia

Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej "POLONUS" w Warszawie S.A. z siedzibą w Warszawie, Al. Jerozolimskie 144, 02-305 Warszawa, zwane dalej Spółką zapraszania do składania ofert na:
  • najem 3 stanowisk postojowych przeznaczonych dla pojazdów taxi obsługujących ruch pasażerski Dworca PKS Warszawa Zachodnia, zlokalizowanych po wschodniej stronie budynku Dworca położonego w Warszawie przy Al. Jerozolimskich 144.

Ogłoszenie: Zapraszamy do składania ofert na Najem lokalu handlowego nr 26 znajdującego się w poczekalni Dworca Autobusowego PKS „POLONUS”


Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej „POLONUS” w Warszawie S.A. z siedzibą w Warszawie, Al. Jerozolimskie 144, 02-305 Warszawa, zwane dalej Spółką zaprasza do składania ofert na Najem lokalu handlowego nr 26 znajdującego się w poczekalni Dworca Autobusowego PKS „POLONUS” Warszawa Zachodnia w Warszawie S.A.

Ogłoszenie: Zapraszamy do składania ofert na najem nieruchomości gruntowej o pow. ok. 5100 m²


Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej „POLONUS” w Warszawie S.A. z siedzibą w Warszawie, Al. Jerozolimskie 144, 02-305 Warszawa, zwane dalej Spółką zaprasza do składania ofert na najem najem nieruchomości gruntowej o pow. ok. 5100 m² przy Alejach Jerozolimskich 144A w Warszawie w sąsiedztwie z terenem Dworca Zachodniego w Warszawie.

Ogłoszenie: Zapraszamy do składania ofert na powierzchni terenu zlokalizowanego po wschodniej stronie (od strony postoju TAXI) pod postawienie mobilnego punktu gastronomicznego


Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej „POLONUS” w Warszawie S.A. z siedzibą w Warszawie, Al. Jerozolimskie 144, 02-305 Warszawa, zwane dalej Spółką zaprasza do składania ofert na najem powierzchni terenu zlokalizowanego po wschodniej stronie (od strony postoju TAXI) budynku Dworca Autobusowego Warszawa Zachodnia położonego w Warszawie przy Al. Jerozolimskich 144 pod postawienie mobilnego punktu gastronomicznego.

Ogłoszenie: przetarg nieograniczony na sprzedaż pojazdów

Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej POLONUS w Warszawie S.A., Aleje Jerozolimskie 144 informuje, że w dniu 05.04. 2018 r. o godz. 10.30 odbędzie się przetarg nieograniczony ustny na sprzedaż nw. pojazdów

Ogłoszenie: zapraszamy do składania ofert w postępowaniu na SPRZEDAŻ SYSTEMU PARKINGOWEGO


Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej „POLONUS” w Warszawie S.A. z siedzibą w Warszawie, Al. Jerozolimskie 144, 02-305 Warszawa, zwane dalej Spółką zaprasza zapraszamy do składania ofert w postępowaniu na SPRZEDAŻ SYSTEMU PARKINGOWEGO
 

Ogłoszenie: Zapraszamy do zapoznania się z regulaminem kwalifikowania wykonawcow PKS POLONUS


Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej „POLONUS” w Warszawie S.A. z siedzibą w Warszawie, Al. Jerozolimskie 144, 02-305 Warszawa, zwane dalej Spółką zaprasza do do zapoznania się z regulaminem kwalifikowania wykonawcow PKS POLONUS
 


 
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.