Ogłoszenie: Przetarg nieograniczony ustny na sprzedaż pojazdów w dniu 30.06.2023


Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej POLONUS w Warszawie S.A. informuje, że w dniu 30.06.2023 r. o godz. 10:00 odbędzie się przetarg nieograniczony ustny na sprzedaż pojazdów. Przetarg odbędzie się w siedzibie PKS „POLONUS” w Warszawie S.A. przy Al. Jerozolimskich 144 (IV piętro, sala konferencyjna).

PKS POLONUS w Warszawie S.A. informuje o przetargu na sprzedaż pojazdu Skoda Superb (2)

 
Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej „POLONUS” w Warszawie S.A. Aleje Jerozolimskie 144
 
Informuje, że w dniu 28.06.2023 r. o godz. 10.00 odbędzie się przetarg nieograniczony ustny na sprzedaż pojazdu. Przetarg ustny odbędzie się na terenie PKS POLONUS w Warszawie S.A. przy Al. Jerozolimskich 144 IV piętro, sala konferencyjna.

PKS POLONUS w Warszawie S.A. zaprasza do składania ofert na projekt, dostawę i montaż instalacji paneli fotowoltaicznych PV na dachu budynku dworca autobusowego

 
Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej „POLONUS" w Warszawie S.A. z siedzibą w Warszawie, Al. Jerozolimskie 144,02-30 Warszawa, zwane dalej Spółkąogłasza postępowanie prowadzone w trybie zapytania ofertowego na: ,,Projekt, dostawę i montaż  instalacji paneli fotowoltaicznych PV na dachu budynku dworca autobusowego Przedsiębiorstwa Komunikacji Samochodowej POLONUS w Warszawie S.A.”
 

Ogłoszenie: System kwalifikowania wykonawców - leasing


Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej „POLONUS” w Warszawie S.A. z siedzibą w Warszawie, Al. Jerozolimskie 144, 02-305 Warszawa zaprasza do udziału w systemie kwalifikowania wykonawców -  leasing

Ogłoszenie: System kwalifikowania wykonawców - autobusy nowe i używane.


Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej „POLONUS” w Warszawie S.A. z siedzibą w Warszawie, Al. Jerozolimskie 144, 02-305 Warszawa zaprasza do udziału w systemie kwalifikowania wykonawców - autobusy nowe i używane.