Ogłoszenie: zaprasza do składania ofert na najem lokalu handlowego nr 60 znajdującego się w tunelu Dworca Autobusowego PKS „POLONUS” Warszawa Zachodnia w Warszawie S.A.


Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej „POLONUS” w Warszawie S.A. z siedzibą w Warszawie: 02-305 Warszawa, al. Jerozolimskie 144, zaprasza do składania ofert na najem lokalu handlowego nr 60 znajdującego się w tunelu Dworca Autobusowego PKS „POLONUS” Warszawa Zachodnia w Warszawie S.A.

Zapraszamy na składanie ofert na najem nieruchomości gruntowej zabudowanej przy Al. Jerozolimskich 144A w Warszawie


Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej „POLONUS” w Warszawie S.A. z siedzibą w Warszawie: 02-305 Warszawa, al. Jerozolimskie 144, zaprasza do składania ofert na Najem nieruchomości gruntowej o pow. 16500 m² wraz z infrastrukturą na niej, znajdującą się przy Alejach Jerozolimskich 144A w Warszawie w bezpośrednim sąsiedztwie z terenem Dworca Zachodniego w Warszawie. 

Ogłoszenie: Zapraszamy do składania ofert na najem powierzchni w hali głównej Dworca Autobusowego pod postawienie stoiska typu stand na prowadzenie akcji promocyjno-sprzedażowej w zakresie telefonii komórkowej


Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej „POLONUS” w Warszawie S.A. z siedzibą w Warszawie: 02-305 Warszawa, al. Jerozolimskie 144, zaprasza do składania ofert na Najem powierzchni w hali głównej Dworca Autobusowego Warszawa Zachodnia w Warszawie przy Al. Jerozolimskich 144 pod postawienie stoiska typu stand na prowadzenie akcji promocyjno-sprzedażowej w zakresie telefonii komórkowej.

Zapytanie ofertowe: Ubezpieczenie odpowiedzialności członków władz spółki PKS POLONUS S.A. w roku 2018 roku – z opcją przedłużenia umów na rok 2019”.

Działając w imieniu i na rzecz PKS POLONUS S.A., na podstawie udzielonego pełnomocnictwa, CUT Risk doradztwo & ubezpieczenia zaprasza do składania ofert w niniejszym postępowaniu, niepodlegającym pod ustawę PZP, prowadzonym w trybie zapytanie ofertowego na:
Ubezpieczenie majątkowe - mienia, komunikacyjne i odpowiedzialności cywilnej PKS POLONUS S.A. w roku 2018 roku – z opcją przedłużenia umów na rok 2019

Zapytanie ofertowe: Ubezpieczenie majątkowe - autocasco i obowiązkowe ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej posiadaczy pojazdów PKS POLONUS S.A. w roku 2018 roku – z opcją przedłużenia umów na rok 2019

Działając w imieniu i na rzecz PKS POLONUS S.A., na podstawie udzielonego pełnomocnictwa, CUT Risk doradztwo & ubezpieczenia zaprasza do składania ofert w niniejszym postępowaniu, niepodlegającym pod ustawę PZP, prowadzonym w trybie zapytanie ofertowego na:
Ubezpieczenie majątkowe - mienia, komunikacyjne i odpowiedzialności cywilnej PKS POLONUS S.A. w roku 2018 roku – z opcją przedłużenia umów na rok 2019

Zapytanie ofertowe: Ubezpieczenie majątkowe - mienia, komunikacyjne i odpowiedzialności cywilnej PKS POLONUS S.A. w roku 2018 roku – z opcją przedłużenia umów na rok 2019.

Działając w imieniu i na rzecz PKS POLONUS S.A., na podstawie udzielonego pełnomocnictwa, CUT Risk doradztwo & ubezpieczenia zaprasza do składania ofert w niniejszym postępowaniu, niepodlegającym pod ustawę PZP, prowadzonym w trybie zapytania ofertowego na:
Ubezpieczenie majątkowe - mienia, komunikacyjne i odpowiedzialności cywilnej PKS POLONUS S.A. w roku 2018 roku – z opcją przedłużenia umów na rok 2019.

Ogłaszamy przetarg nieograniczona na wykonanie instalacji oświetlenia awaryjnego i ewakuacyjnego


Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej „POLONUS” w Warszawie S.A. z siedzibą w Warszawie: 02-305 Warszawa, al. Jerozolimskie 144, ogłasza przetarg nieograniczona na wykonanie instalacji oświetlenia awaryjnego i ewakuacyjnego na poziomie - 1 tunel, parter i 1pietro w obiekcie Dworca Zachodniego zlokalizowanym w Warszawie, Al.Jerozolimskie 144

Ogłoszenie: Zapraszamy do składania ofert na najem pomieszczenia biurowego Nr 414 o powierzchni 34,51 m² znajdującego się na II piętrze budynku biurowego Dworca Autobusowego PKS „POLONUS”


Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej „POLONUS” w Warszawie S.A. z siedzibą w Warszawie: 02-305 Warszawa, al. Jerozolimskie 144, zaprasza do składania ofert na najem pomieszczenia biurowego Nr 414 o powierzchni 34,51 m² znajdującego się na II piętrze budynku biurowego Dworca Autobusowego PKS „POLONUS”

Ogłoszenie: Zapraszamy do składania ofert w przetargu nieograniczonym na dostawy oleju napędowego.

Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej Polonus w Warszawie S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Jerozolimskie 144, zwana dalej spółką zaprasza do składania ofert w przetargu nieograniczonym na dostwy oleju napędowego, do trzech baz Zamawiającego (Warszawa, Piaseczno, Nowy Dwór Mazowiecki) na okres 4 lat.
 

Ogłoszenie: informacyjne dotyczące zapytania ofertowego na przeprowadzenie obowiazkowego rocznego przeglądu technicznego obiektów


Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej „POLONUS” w Warszawie S.A. z siedzibą w Warszawie: 02-305 Warszawa, al. Jerozolimskie 144 informuje, że w postępowaniu prowadzonym w trybie zapytania ofertowego na przeprowadzenie obowiazkowego rocznego przeglądu technicznego obiektów budolanych należacych do Przedsiębiorstwa Komunikacji Samochodowej POLONUS w Wrszawie S.A. oferty złożyło 5 wykonawców.

 
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.