Zapraszamy do udziału w postępowaniu prowadzonym w trybie zapytania ofertowego na usługę: Całodobowej ochrona mienia i prowadzenie dozoru na terenie Bazy PKS Polonus przy ul. Okulickiego 4 w Piasecznie

 

Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej ,,POLONUS” w Warszawie S.A., 02-305 Warszawa, Al. Jerozolimskie 144, tel:  22 823 62 00, fax:  22 823 62 31 ogłasza postępowanie prowadzone w trybie zapytania ofertowego nausługę: „Całodobowej ochrony mienia i prowadzenie dozoru na terenie Bazy PKS Polonus przy ul. Okulickiego 4 w Piasecznie”

Zapraszamy do udziału w postępowaniu prowadzonym w trybie zapytania ofertowego na usługę: ,, Wymiana pionów i poziomów instalacji zimnej wody, ciepłej wody i cyrkulacji w budynku administracyjno - hotelowym w Warszawie, Al. Jerozolimskie 144”

 

Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej ,,POLONUS” w Warszawie S.A., 02-305 Warszawa, Al. Jerozolimskie 144, tel:  22 823 62 00, fax:  22 823 62 31 ogłasza postępowanie prowadzone w trybie zapytania ofertowego nausługę: ,, Wymiana pionów i poziomów instalacji zimnej wody, ciepłej wody i cyrkulacji w budynku administracyjno - hotelowym w Warszawie, Al. Jerozolimskie 144”

PKS POLONUS w Warszawie S.A. zaprasza na składanie ofert na najem lokali biurowych i użytkowych..


Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej „POLONUS" w Warszawie S.A. z siedzibą w Warszawie, Al. Jerozolimskie 144,02-30 Warszawa, zwane dalej Spółką zaprasza do składania ofert na:
 
Najem lokali biurowych i użytkowych Spółki położonych w Warszawie przy ul. Al. Jerozolimskie 144, Syreny 8, Syreny 14 oraz w Piasecznie.

PKS POLONUS w Warszawie S.A. informuje o przetargu ustnym na sprzedaż autobusów

 
Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej „POLONUS” w Warszawie S.A. Aleje Jerozolimskie 144 02-305 Warszawa Informuje, że w dniu 06.12.2023 r. o godz.10.00 odbędzie się przetarg nieograniczony ustny na sprzedaż pojazdów. Przetarg ustny odbędzie się na terenie PKS POLONUS w Warszawie S.A. przy Al. Jerozolimskich 144 IV piętro, sala konferencyjna.

PKS POLONUS w Warszawie S.A. informuje o przetargu ustnym na sprzedaż pojazdu Skoda Superb.

 
Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej „POLONUS” w Warszawie S.A. Aleje Jerozolimskie 144
 
Informuje, że w dniu 05.12.2023 r. o godz. 10.00 odbędzie się przetarg nieograniczony ustny na sprzedaż pojazdu. Przetarg ustny odbędzie się na terenie PKS POLONUS w Warszawie S.A. przy Al. Jerozolimskich 144 IV piętro, sala konferencyjna.

PKS Polonus w Warszawie S.A. zaprasza do składania ofert na świadczenie kompleksowej, całodobowej ochrony osób i mienia wraz z monitoringiem

 


Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej "POLONUS" w Warszawie S.A. z siedzibą w Warszawie, Al. Jerozolimskie 144, 02 - 305 Warszawa, zwane dalej Spółką Zaprasza do składania ofert na świadczenie kompleksowej, całodobowej ochrony osób i mienia wraz z monitoringiem załóg interwencyjnych realizowanej w obiektach i na terenie Przedsiębiorstwa Komunikacji Samochodowej "POLONUS" w Warszawie S.A., znajdujących się w Warszawie przy Al. Jerozolimskich 144.

PKS Polonus w Warszawie S.A. ogłasza postępowanie w trybie zapytania ofertowego na usługę: ,, Wykonanie okresowych przeglądów stanu technicznego obiektów budowlanych należących do Przedsiębiorstwa Komunikacji Samochodowej POLONUS w Warszawie S.A.”

 


Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej ,,POLONUS” w Warszawie S.A., 02-305 Warszawa, Al. Jerozolimskie 144, tel:  22 823 62 00, fax:  22 823 62 31 ogłasza postępowanie prowadzone w trybie zapytania ofertowego w sprawie  na Wykonanie okresowych przeglądów stanu technicznego obiektów budowlanych należących do Przedsiębiorstwa Komunikacji Samochodowej POLONUS w Warszawie S.A.”

PKS POLONUS w Warszawie S.A. zaprasza na składanie ofert na najem lokali biurowych i użytkowych.


Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej „POLONUS" w Warszawie S.A. z siedzibą w Warszawie, Al. Jerozolimskie 144,02-30 Warszawa, zwane dalej Spółką zaprasza do składania ofert na:
 
Najem lokali biurowych i użytkowych Spółki położonych w Warszawie przy ul. Al. Jerozolimskie 144, Syreny 8, Syreny 14 oraz w Piasecznie.

Ogłoszenie: System kwalifikowania wykonawców - leasing


Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej „POLONUS” w Warszawie S.A. z siedzibą w Warszawie, Al. Jerozolimskie 144, 02-305 Warszawa zaprasza do udziału w systemie kwalifikowania wykonawców -  leasing

Ogłoszenie: System kwalifikowania wykonawców - autobusy nowe i używane.


Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej „POLONUS” w Warszawie S.A. z siedzibą w Warszawie, Al. Jerozolimskie 144, 02-305 Warszawa zaprasza do udziału w systemie kwalifikowania wykonawców - autobusy nowe i używane.