Ogłoszenie: Przetarg nieograniczony ustny na sprzedaż pojazu marki Skoda Octavia III 1,6 TDI-CR


Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej Polonus w Warszawie S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Jerozolimskie 144, zwana dalej spółką informuje, że w dniu 08.09. 2017 r. o godz. 10.30 odbędzie się przetarg nieograniczony ustny na sprzedaż niżej wymieniony pojazd :

Ogłoszenie: Zapraszamy do składania ofert na na "Likwidacja zejść ze stanowisk odjazdowych nr 1; 2; 3; 6; 7; 8; 9 do przejścia podziemnego Dworca Autobusowego Warszawa Zachodnia"


Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej Polonus w Warszawie S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Jerozolimskie 144, zwana dalej spółką zaprasza do składania ofert na "Likwidacja zejść ze stanowisk odjazdowych nr 1; 2; 3; 6; 7; 8; 9 do przejścia podziemnego Dworca Autobusowego Warszawa Zachodnia"

Ogłoszenie: Zapraszamy do składania ofert na najem lokalu handlowego na Dworcu Zachodnim


Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej Polonus w Warszawie S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Jerozolimskie 144, zwana dalej spółką zaprasza do składania ofert na najem lokalu handlowego nr 23 znajdującego się w poczekalni Dworca Autobusowego PKS „POLONUS” w Warszawie S.A. Powierzchnia użytkowa lokalu 6,40 m², lokal parterowy. Lokal wyposażony w media: energia elektryczna. Stawka minimalna czynszu najmu 151,00 zł/1 m².

Ogłoszenie: Zapraszamy do składania ofert na Remont 10 szt. pokoi w Hostelu Zachodnim


Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej Polonus w Warszawie S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Jerozolimskie 144, zwana dalej spółką zaprasza do składania ofert Remont 10 szt. pokoi w Hostelu Zachodnim znajdującym się w budynku administracyjno -biurowym PKS POLONUS w Warszawie al. Jerozolimskie 144.

Ogłoszenie: Zapraszamy do składania ofert na najem otwartego płatnego parkingu


Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej Polonus w Warszawie S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Jerozolimskie 144, zwana dalej spółką zaprasza do składania ofert na najem nieruchomości gruntowej nr ew. 39/2 o powierzchniach 830 m² i 567 m² o łącznej powierzchni 1397 m² położonych przy ul. Al. Jerozolimskie 144 w Warszawie – według załączonej mapki na organizację kompleksowego otwartego płatnego parkingu.

Ogłoszenie: Wykonanie remontu nawierzchni asfaltobetonowej na terenie bazy PKS w Piasecznie, ul. Gen. Okulickiego 4” Ogłoszenie uniewżnione


Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej Polonus w Warszawie S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Jerozolimskie 144, zwana dalej spółką , zaprasza do składania ofert w trybie zapytania ofertowego na usługę  ,,Wykonanie remontu nawierzchni asfaltobetonowej na terenie bazy PKS w Piasecznie, ul. Gen. Okulickiego 4”

Ogłoszenie: wolne lokale użytkowe położone w Warszawie przy ul. Al. Jerozolimskie 144, Syreny 8, Syreny 14, oraz w Piasecznie przy ul. Okulickiego 4,

Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej Polonus w Warszawie S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Jerozolimskie 144, zwana dalej spółką informuje, że posiada wolne lokale użytkowe położone w Warszawie przy ul. Al. Jerozolimskie 144, Syreny 8, Syreny 14, oraz w Piasecznie przy ul. Okulickiego 4,

Ogłoszenie: Wykaz wolnych lokali i obiektów użytkowych do wynajęcia


Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej Polonus w Warszawie S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Jerozolimskie 144, zwana dalej spółką Informuje, że posiada w swojej ofercie wolne lokale i obiekty użytkowe do wynajęcia położynych w warszawie przy al. Jerozolimskich 144, ul. Syreny 8, ul. Syreny 14 oraz w piasecznie przy ul. Okulickiego 4

Ogłoszenie: Najem nieruchomości gruntowej położonej przy Al.Prymasa tysiąclecia


Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej Polonus w Warszawie S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Jerozolimskie 144, zwana dalej spółką Informuje, o najmnie nieruchomości gruntowej nr ew. 4 o powirzchni 16 500 mpołożonej przy Al. Prymasa Tysiąclecia 64 w Warszawie


 
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.