Dotrzyj do swoich klientów współpracując z PKS POLONUS i Dworcem Autobusowym Warszawa Zachodnia

PKS POLONUS wraz z Dworcem Autobusowym Warszawa Zachodnia oferują atrakcyjne powierzchnie reklamowe z zasięgiem ponad 200 tysięcy osób miesięcznie w samym Centrum Warszawy!Jeśli szukasz nośnika, który gwarantuje skuteczne dotarcie do odbiorców, sprawdź naszą ofertę reklamową!
 

Monitory LED na Dworcu Zachodnim

Monitory LED są atrakcyjnym miejscem reklamowym w holu głównym Dworca Autobusowego Warszawa Zachodnia.
 

Dwa multimedialne ekrany znajdują się w poczekalni Dworca Zachodniego, umieszczone obok Rozkładu Jazdy, tuż nad kasami biletowymi. Reklamy są prezentowane na monitorach, które widoczne są dla tysięcy podróżnych opuszczających Warszawę oraz wracających z podróży zarówno krajowych, jak i zagranicznych. Reklamodawca ma do wyboru dwie elektroniczne ściany reklamowe, które można umieścić na lewej lub prawej stronie. Każda z tych ścian składa się z trzech monitorów Samsung LED, tworzących jedną sekcję reklamową o wymiarach 3 m x 1,7 m i rozdzielczości FULL HD (1920 x 1080 px). Nasza oferta obejmuje emisję spotów reklamowych przez 18 godzin na dobę, od 05:00 do 23:00, co gwarantuje maksymalny zasięg i widoczność reklam."


Cennik emisji spotów PDF ikona/
IMG 4997b
Zobacz w pełnej rozdzielczości - ZOBACZ

Reklama w autobusach - dalekobieżnych oraz lokalnych baz Nowy Dwór Mazowiecki oraz Piaseczno

Zapewniamy bezpośredni i ciągły kontakt przekazu reklamowego z aktywną populacją mieszkańców Warszawy, jak i okolicznych miejscowości. Posiadamy szeroką siatkę połączeń w komunikacji dalekobieżnej dzięki której docieramy do odbiorców na terenie niemal całego kraju. Obsługujemy linie podmiejskie w komunikacji lokalnej z Piaseczna i Nowego Dworu Mazowieckiego każdego dnia przewożąc podróżnych m.in. do pracy czy szkoły.

Do dyspozycji reklamodawców proponujemy powierzchnię na zewnętrzną pojazdów (część lub całość autobusu) dostępną w komunikacji lokalnej w bazach w Piasecznie i Nowym Dworze Mazowieckim. Wewnątrz każdego autobusu mogą Państwo umieścić afisze reklamowe, ulotki lub inne, niestandardowe formy reklamy.


Reklama w sieci Wi-Fi

Posiadamy bezpłatną sieć internetu bezprzewodowego Wi-Fi na terenie Dworca Autobusowego Warszawa Zachodniego oraz Hostelu Zachodniego.

Reklama pojawia się na urządzeniach mobilnych (tablety, smartfony, laptopy) przed zalogowaniem do sieci Wi-Fi. Reklamy posiadają możliwości targetowania i ustawień capinggu


Miesięcznie Dworzec Zachodni odwiedza ok 200 tysięcy osób. Jest to doskonały punkt dotarcia ze swoim przekazem reklamowym do osób przebywających na dworcu i czekających na autobus.


Reklama wielkopowierzchniowa, eventy/ambient, reklama POS oraz inne

Budynek Dworca PKS Polonus ze względu na lokalizację cechuje się wysokim natężeniu ruchu stanowi atrakcyjną ofertę dla reklamodawców. Współpracujemy przy tworzeniu niestandardowych działań reklamowych na dworcu oraz w autobusach.Kontakt w sprawie reklamy
(monitory LED, sieć Wi-Fi, dworzec)

najemcy@pkspolonus.pl
 

Kontakt w sprawie reklamy:
(autobusy, bazy podmiejskie)

marketing@pkspolonus.pl

 

Wyszukiwarka połączeń

Zobacz mapę połączeń Zwrot biletu

x

x

Rozwiń

-+

Aktualności

Wakacyjne PODRÓŻE Z POLONUSEM

Na ten moment w roku czeka z niecierpliwością mnóstwo ludzi. Wakacje to czas wyjątkowy, pełen słońca, radosnych chwil i niezapomnianych przygód. Lato jest również tym okresem, który najchętniej wybieramy na wypoczynek. Kup bilet już dziś.

Kup bilet

 

PROGRAM LOJALNOŚCIOWY PARTNER PLUS

Z myślą o naszych pasażerach stworzyliśmy program lojalnościowy PARTNER PLUS, w którym za każde zakupy dokonane poprzez zarejestrowane konto użytkownika będziemy przyznawać punkty, które będzie można wymieniać na darmowe przejazdy!

Więcej

 

Połączenia autobusowe z Polonus!

Rozkład PKS, który znajdziesz na tej podstronie, jest na bieżąco aktualizowany. Możesz bezpiecznie kupić bilet za pośrednictwem naszej strony internetowej. Na każdym rozkładzie znajdziesz zarówno czas odjazdu, jak i czas przejazdu na miejsce

Więcej


 

Nasi partnerzy