Tanie powroty to nasza sztandarowa oraz lubiana przez pasażerów promocja dająca możliwość kupienia biletu powrotnego z rabatem wynoszącym 30% liczonym od ceny biletu normalnego.


Najważniejsze zasady działania promocji:

  • Aby skorzystać z promocji należy kupić bilet wyjazdowy oraz powrotny w jednej transakcji
  • Na połączeniu wyjazdowym możliwy jest wybór ulgi handlowej
  • Rabat 30% liczony jest na bilecie powrotnym od ceny biletu normalnego (nie ma możliwości łączenia biletu powrotnego z ulgami)
  • Aby zwrócić bilet wyjazdowy należy najpierw zwrócić bilet powrotny (ten z obniżoną ceną)

Instrukcja zakupu biletów w promocji:


KROK 1. Wyszukaj interesujące Cię połączenie z datą powrotu

Skorzystaj z wyszukiwarki połączeń i określ datę wyjazdu oraz koniecznie datę powrotu. Tylko w takim wypadku system przeprowadzi zakup biletów na wyjazd oraz powrót.


Wyszukiwarka połączeń


KROK 2. Wybór połączenia wyjazdowego

Po wyszukaniu pojawi się lista dostępnych połączeń wyjazdowych. Wybierz kurs, którym chcesz jechać i przejdź do wyboru biletów.


wybór połączenia wyjazdowego


KROK 3. Wybór biletu wyjazdowego.

W naszej promocji Tanie Powroty możesz na bilecie wyjazdowym wybrać ulgę handlową. Jeżeli chcesz wybrać bilet wyjazdowy z ulgą handlową wybierz go z rozwijanej listy. Jeżeli dostępny jest wybór miejsc oraz produktów dodatkowych dokonaj ich wyboru oraz przejdź do kolejnego kroku.
UWAGA: Jeżeli klikniesz w przycisk zrezygnuj z promocji -> promocja zostanie anulowana i nie zostanie przyznana zniżka na bilecie powrotnym


Wybór biletu na kursie wyjazdowym


KROK 4. Wybór połączenia powrotnego

W tym momencie wybierasz kurs powrotny na dzień, który wybrałeś podczas wyszukiwania. Wybierz swój kurs z dostępnej listy. Przy każdym kursie zauważysz, że jego cena jest już automatycznie obniżona o 30%.


wybór połączenia powrotnego


KROK 5. Wybór biletu powrotnego.

Przy wyborze kursu powrotnego wybór ulg jest zablokowany ponieważ rabat 30% przyznawany jest od ceny biletu normalnego. Możesz zrezygnować z promocji i wybrać ulgę handlową lub ustawową - wtedy jednak promocja zostanie anulowana.

Zawsze z prawej strony ekranu znajdują się szczegóły zamówienia, zawsze możemy kontrolować swoje zamówienie widząc wybrane bilety oraz ich cenę. W przypadku biletów w promocji tam+powrót bilet wyjazdowy oraz powrotny będą miały nazwę

wybór rodzaju biletu powrotnego


KROK 6. Dokończ zakup wpisując dane kupującego oraz dokonując płatności za pośrednictwem PayU.

Dalej należy postępować zgodnie z procesem zakupu: wpisać imię oraz nazwisko, podać adres do wysyłki biletów e-mail oraz wpisać dane do faktury VAT. Następnie należy opłacić zamówienie

Zawsze z prawej strony ekranu możemy kontrolować swoje zamówienie widząc wybrane bilety oraz ich cenę


 
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.