Pula 1000 promocyjnych biletów w cenie 5, 10 i 15 zł, powroty tańsze o 30% i karnety rabatowe na pobyt i ski pass w słowackich ośrodkach narciarskich – tak PKS Polonus zachęca podróżnych do skorzystania z usług transportowych podczas wyjazdów na ferie zimowe. Promocyjne ceny obowiązują od 21 stycznia 2016 na wszystkich trasach – a więc również do popularnych ośrodków narciarskich w Polsce i na Słowacji – zarówno w przedsprzedaży, jak i bieżącej ofercie. Co więcej, PKS Polonus zapewnia bezpłatny transport sprzętu w luku bagażowym!


Zakopane, Białka i Bukowina Tatrzańska, Ustrzyki Dolne, Polańczyk, Szklarska Poręba, Stary Smokowiec, Tatralandia, a nawet Gołdap z górką narciarską dla osób wybierających się na ferie na Mazury – to tylko niektóre z kierunków w rozkładzie jazdy PKS Polonus, prowadzące do znanych i lubianych ośrodków narciarskich. Autobusy na tych trasach kursują codziennie, a na niektórych liniach nawet dwa razy w ciągu dnia! To pozwala na swobodne zaplanowanie podróży, tak tej dłuższej – tygodniowej czy dwutygodniowej – jak też jedynie weekendowych wypadów na stok narciarski..


Podróże z PKS Polonus nie tylko po Polsce!

Podróżni PKS Polonus – wybierający się na ferie zimowe w Polsce lub na Słowacji – mają do dyspozycji od 21 stycznia 2016 roku pulę 1000 promocyjnych biletów w cenie 5 zł, 10 zł lub 15 zł, niezależnie od obowiązującej ceny regularnej. Co więcej – podróżni PKS Polonus mogą również skorzystać z promocji „Tanie powroty”, która pozwala na zakup biletu powrotnego – nabywanego jednocześnie z biletem na wyjazd w określonym kierunku – z aż 30% zniżką. Warto również pamiętać o tym, że z PKS Polonus pasażer i sprzęt narciarski podróżują w cenie jednego biletu bez dodatkowych dopłat. Warto zatem pospieszyć się z rezerwacją czy zakupem biletów, żeby zapewnić sobie niezwykle tanią podróż na narty!
.

W ramach wyjazdów na ferie istotne jest również to, że z PKS Polonus dzieci do 13. roku życia podróżują 50% taniej, a uczniowie i studenci, którzy nie ukończyli 26 lat mogą nabyć bilety z 20% zniżką. Ponadto, w przypadku grup powyżej 10 osób, podróżnym przysługuje również ulga grupowa w wysokości 10% ceny biletu

 
To jeszcze nie koniec zimowych atrakcji! Dzięki współpracy PKS Polonus z Tatry Mountain Resorts – właścicielem stoków narciarskich na Chopoku i Tatrzańskiej Łomnicy, a także w Tatralandii – pasażerowie korzystający z usług polskiego przewoźnika otrzymają dodatkowo kupony rabatowe na 10% zniżki do aquaparku i 5% ulgę na wybrane usługi w ośrodkach narciarskich. Oznacza to, że zakup 6-dniowego karnetu narciarskiego jest równoznaczny z „darmowym” przejazdem autobusem PKS Polonus z Warszawy na Słowację

- Kalkulacja jest niezwykle prosta. Standardowy bilet PKS Polonus na trasie Warszawa-Zakopane to koszt 50 zł dla jednej osoby. Korzystając z oferty promocyjnej „Tanie powroty”, obniżamy cenę drugiego biletu do 35 zł, a więc podróż w obie strony to wydatek rzędu 85 zł dla jednej osoby, o ile ktoś nie skorzystał z promocji „5-10-15”, która dodatkowo optymalizuje koszt podróży.

Zatem w przypadku 4-os. rodziny z dwójką dzieci podróż autobusem PKS Polonus do Zakopanego, a następnie do Warszawy – wraz z bezpłatnym przewozem sprzętu narciarskiego – kosztować będzie maksymalnie 255 zł. Jednocześnie, pokonanie tej samej trasy samochodem – z uwzględnieniem paliwa i opłat autostradowych, a dodatkowo na miejscu często też parkingu – kosztuje nawet 500-600 zł. Zatem podróż na ferie autobusem PKS Polonus to zmniejszenie kosztów transportu nawet o 50% – zapewnia Andrzej Padziński, dyrektor ds. sprzedaży i rozwoju PKS Polonus.


 Media o Nas

Infobus: http://www.infobus.pl/tanie-ferie-z-pks-polonus_more_81253.html

Świat Podróze Kultura: http://magazynswiat.pl/18630/szalone-promocje-pks-polonus-na-ferie-zimowe-2016.html

InfoRail: http://inforail.pl/tanie-ferie-z-pks-polonus_more_81253.html

Wyborcza pl Radom: http://radom.wyborcza.pl/radom/7,87231,19516085,ferie-zimowe-2016-z-radomia-w-gory-czym-jechac-najszybciej.html

 
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.