Polska – Słowacja. Autobusy PKS Polonus będą kursowały z Warszawy, przez Zakopane, aż do Tatralandii, czyli największego kompleksu narciarskiego w Niskich Tatrach. Pierwsze bezpośrednie autobusowe połączenie z Warszawy do Tatralandii

Narty na Słowacji? Air Baltic vs. PKS Polonus na trasie do Popradu [NASZ TEST] Gazeta Wyborcza

>>Galeria zdjęć po kliknięciu zdjecia głównego

Narty na Słowacji? Air Baltic vs. PKS Polonus na trasie do Popradu.

Ośrodek Roháče znajduje się w odległości ok. 27 km od miejscowości Tvrdošín, za Zubercem. Centrum zimowych sportów znajduje się na leśnej polanie, na wysokości 1090 m n.p.m. Najbardziej malowniczy obszar górski na Słowacji. Ośrodek leży na pograniczu Zachodnich Tatr i Orawy, ponad doliną Roháčská. Miejsce bardzo popularne i chętnie odwiedzane przez turystów polskich, zapewniające bardzo dobre warunki narciarskie. Krótsze wyciągi (400 i 850 m) doskonale nadają się dla dzieci i początkujących, natomiast kolejkę krzesełkowa 1490 m z pewnością będzie lepsza dla zaawansowanych narciarzy.
Główną miejscowością w okolicy ośrodka jest Zuberec. Można w niej znaleźć szeroką bazę noclegową, podstawowe usługi gastronomiczne a także kilka ciekawych atrakcji.

Podsumowując - warto wybrać się na Słowację na narty! Jest pięknie.
Słowackie Tatry gotowe na narciarzy. Piękne trasy!

 


Media o Nas    
  
          

Gazeta Wyborcza:


 

 

 
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.