Bezpłatny wybór i rezerwacja miejsca przy zakupie biletów online na podróż we wszystkich kierunkach, darmowa zmiana terminu wyjazdu do 1h przed opłaconym już kursem, możliwość zamówienia fotelika dziecięcego czy zakup biletu powrotnego online z 50% zniżką – to tylko niektóre z udogodnień wprowadzonych przez PKS Polonus tuż przed sezonem urlopowym!


Wraz z nową odsłoną serwisu - pod adresemwww.pkspolonus.pl – przygotowanego we współpracy z platformą DworzecOnline.pl – pasażerowie korzystający z usług polskiego przewoźnika mogą już teraz komfortowo podróżować, korzystając z nowych funkcjonalności bez ponoszenia dodatkowych opłat..


  Twoja podróż – Twój wybór! Sam decyduj, gdzie usiądziesz! - Zmiana daty podróży!

Rewolucyjne na krajowym rynku przewozów autokarowych udogodnienia dla pasażerów są dostępne za pośrednictwem zmodyfikowanej – nie tylko pod względem funkcjonalnym, ale też graficznym – platformy, którą przygotowała i wdrożyła poznańska agencja interaktywna Webster-Studio.

- Bez wątpienia, dzięki nowym funkcjonalnościom – stanowiącym niespotykane dotychczas na rynku udogodnienia dla osób korzystających z krajowej i międzynarodowej komunikacji autokarowej – PKS Polonus wyznacza światowe standardy na rynku przewozowym. Kluczem do sukcesu w tej branży jest nie tylko szeroka siatka połączeń i atrakcyjne warunki cenowe, ale przede wszystkim bezpieczeństwo i satysfakcja podróżnych, stąd PKS Polonus – jako wiodący przewoźnik autokarowy w kraju – zdecydował się na wprowadzenie tak znaczących zmian w zakresie usług okołotransportowych, zapewniając tym samym swoim pasażerom możliwie najwyższy standard w zakresie rezerwacji, zakupu i zarządzania biletami online, co znacząco ułatwi planowanie podróży, zwłaszcza w przypadku nieprzewidzianych zmian, przy jednoczesnej oszczędności kosztów i podniesieniu komfortu przejazdu autokarami PKS Polonus – zapewnia Andrzej Padziński, dyrektor ds. sprzedaży i rozwoju PKS Polonus.

Twoja podróż – Twój wybór. Kluczową dla pasażerów PKS Polonus usługą – uruchomioną równolegle z nowym serwisem internetowym przewoźnika – jest bezpłatny wybór i rezerwacja miejsca siedzącego. Rozwiązanie zostało wdrożone w oparciu o ustandaryzowany system numeracji foteli autokarowych, pozwalający na udostępnienie podróżnym makiety pojazdu w trakcie zakupu biletu online. Z opcji rezerwacji konkretnego miejsca na pokładzie autokaru – dostępnej z przystanku początkowego – mogą korzystać zalogowani użytkownicy serwisu. Dodatkowo, przewoźnik przewidział miejsca dla osób niepełnosprawnych, jak też funkcjonariuszy pełniących służbę publiczną, które zostały wyznaczone w pierwszym rzędzie za kierowcą.

  Zarządzaj biletem. Od kwietnia 2016 roku pasażerowie PKS Polonus mają również do dyspozycji rewolucyjną na rynku przewozów autokarowych opcję dokonania – już po zakupie biletu w serwisie online – bezpłatnej zmiany godziny czy nawet terminu podróży, bez konieczności ponoszenia opłaty manipulacyjnej, pobieranej przez innych przewoźników. Podróżni zarejestrowani w internetowym systemie sprzedaży PKS Polonus mogą dokonywać modyfikacji w rezerwacjach dzięki nowej funkcji: „Zarządzaj biletem”. Zmiana terminu możliwa jest najpóźniej na 1 godzinę przed zarezerwowaną wstępnie podróżą. Korzystając z panelu administracyjnego, zalogowani podróżni mogą również – poza zmianą godziny czy daty wyjazdu – ponownie wydrukować zakupione bilety czy dokonać ich zwrotu, zgodnie z obowiązującym regulaminem.

W ciągu najbliższych miesięcy planujmy dalsze uruchamianie nowych połączeń – w tym przede wszystkim sezonowych – a zupełną nowością w ofercie PKS Polonus będą znaczące i oczekiwane przez podróżnych udogodnienia w zakresie zakupu i rezerwacji biletów, które udostępnimy za pośrednictwem internetowego serwisu przewoźnika oraz platformy DworzecOnline.pl.

Zamów fotelik - poproś o pomoc Dla bezpieczeństwa dzieci podróżujących na pokładach autokarów PKS Polonus, przewoźnik przygotował bezpłatną opcję zamówienia fotelika lub podstawki samochodowej. Rezerwacji należy dokonywać za pośrednictwem formularza dostępnego na stroniewww.pkspolonus.pl w dowolnym momencie przed planowanym wyjazdem. Dzięki temu rodzice podróżujący z dziećmi autokarami PKS Polonus będą mogli czuć się w pełni komfortowo i bezpiecznie. Niezwykle ważną dla pasażerów PKS Polonus opcją – udostępnioną w zmodyfikowanym pod względem funkcjonalnym i graficznym serwisie – jest formularz zgłoszeniowy przeznaczony dla pasażerów niepełnosprawnych i z ograniczoną sprawnością ruchową. Rozwiązanie to pozwala na przygotowanie przez przewoźnika – we współpracy z Dworcem Zachodnim w Warszawie – opieki oraz właściwych warunków podróżowania, niezbędnych w przypadku osób mających problemy z poruszaniem się.

Strefa Pasażera E-centrum informacyjne dla podróżnych PKS Polonus stanowi „Strefa Pasażera”, za pośrednictwem której klienci mogą nie tylko kupić bilet, ale znajdą w niej również m.in: rozkłady jazdy, wyszukiwarkę kursów, cennik usług, mapę punktów sprzedaży, informacje o ulgach i promocjach, aktualności oraz newsy z trasy. Za pośrednictwem nowej platformy podróżni mogą także korzystać z ofert specjalnych i zniżek, dostępnych m.in. przy opcji zakupu biletów online. Nowością na stronie internetowej jest interaktywna mapa połączeń, na której oznaczone zostały wszystkie przystanki w Polsce i poza jej granicami, dostępne w sieci połączeń PKS Polonus. Po kliknięciu na wybraną miejscowość, podróżni otrzymują dostęp do informacji o możliwych połączeniach z i do wskazanej lokalizacji – wraz z podglądem w opcji „street view”, dostępnej dzięki modułowi geolokalizacji – co znacznie ułatwia planowanie, zwłaszcza wieloetapowych podróży lub wypraw „w nieznane”.


Media O nas

Onet: http://biznes.onet.pl/wiadomosci/transport/pks-polonus-z-rezerwacja-konkretnych-miejsc-w-autokarach/n3ejb1
Infobus: http://www.infobus.pl/nowy-serwis-pks-polonus-z-rezerwacja-miejsc_more_83786.html
wykop. pl http://www.wykop.pl/link/3139519/dawne-pekaesy-chca-pokonac-polskiego-busa-jego-wlasna-bronia/
gospodarka.dziennik.pl http://platforma4.instytut.com.pl/browser/internet/63b1866c9eda7b6f08862ffe967fc7a2/z/i
biznes. gazetaprawna. pl http://platforma4.instytut.com.pl/browser/internet/ad0a8afef2eed309866cb448552cf439/z/i
biznes. polskaprasa. pl http://platforma4.instytut.com.pl/browser/internet/826ed900b0aed63c4e193303a7f7c427/z/i
forsal.pl  http://forsal.pl/finanse-i-bankowosc/artykuly/938896,pks-polonus-mobilis-plus-bus-polski-bus-superpks.html
waszaturystyka.pl http://platforma4.instytut.com.pl/browser/internet/f90a596b7fa9c835d4cf7f0549f25a84/z/i
nowymarketing. pl http://platforma4.instytut.com.pl/browser/internet/7fad13d0fbb724614d5ee2ba162b34d8/z/i
all-inclusive. com. pl http://platforma4.instytut.com.pl/browser/internet/d5f9b0891ae785d15f52c9980abd0d9c/z/i
tur-info. pl http://platforma4.instytut.com.pl/browser/internet/c90c3cd54f0b3f17786f9b23fc8d2076/z/i
transport-publiczny. pl http://platforma4.instytut.com.pl/browser/internet/820d82aa7a66a2a67ba6d5acf44fe195/z/i
dziennikturystyczny. pl http://platforma4.instytut.com.pl/browser/internet/65717207361489869d993635af6501a9/z/i
 


 
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.