Wakacje nad morzem z Polonusem!

Wakacje nad morzem z Polonusem!
Startuje nowy, letni  kalendarz połączeń do nadmorskich i mazurskich kurortów


Aż 6 wakacyjnych linii, ponad 20 wypoczynkowych miast, takich jak Kołobrzeg, Krynica Morska, Władysławowo, Mielno, Łeba czy Jastrzębia Góra w nowym, letnim rozkładzie jazdy, ‘Tanie Powroty’ oraz promocyjne punkty za każdy przejazd, wymienne na bezpłatne bilety. Właśnie w ten sposób Polonus, wiodący polski przewoźnik autokarowy, zachęca pasażerów do wspólnego podróżowania, uruchamiając przedsprzedaż biletów na czerwiec, lipiec i sierpień 2018 r.

PKS Polonus na zakupach. Trzy używane i pięć nowych

Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej Polonus w Warszawie sukcesywnie modernizuje swój tabor i stawia na wysokopodłogowe autokary. Teraz firma poszukuje leasingu operacyjnego na zakup 3 używanych i 5 fabrycznie nowych autobusów turystycznych, z opcją ich zakupu po zakończeniu 60 miesięcznej umowy.

Kolej + autobus, czyli PR razem z PKS

Przewozy Regionalne podpisały list intencyjny ze spółkami PKS, który pozwoli na zsynchronizowanie rozkładów jazdy kolei i przewoźników drogowych, a w dalszej perspektywie da możliwość zintegrowania oferty taryfowej - poinformował w czwartek na konferencji prezes zarządu Przewozów Regionalnych Krzysztof Mamiński.

Strategiczna umowa SuperPKS-u

Kieleckie targi były świadkiem jeszcze jednego ważnego wydarzenia. PKS Polonus, – jeden z największych w Polsce przewoźników autobusowych rozpoczął współpracę z firmą Teroplan, który sukcesywnie rozwija projekt SuperPKS. PKS Polonus to trzeci przewoźnik, obok PKS Elbląg i PKS w Suwałkach, który dołącza do innowacyjnego projektu SuperPKS, mającego wzmacniać konkurencyjność polskiego transportu publicznego. PKS Polonus to zarówno pionier w zakresie wprowadzania technologii do przewozów, jak i firma konsekwentnie inwestująca w nowy tabor.

Nowy serwis PKS Polonus. Z rezerwacją miejsc!

Bezpłatny wybór i rezerwacja miejsca przy zakupie biletów online na podróż we wszystkich kierunkach, darmowa zmiana terminu wyjazdu do 1h przed opłaconym już kursem, możliwość zamówienia fotelika dziecięcego czy zakup biletu powrotnego online z 50% zniżką – to tylko niektóre z udogodnień wprowadzonych przez PKS Polonus tuż przed sezonem urlopowym!

Informacja Prasowa PKS Polonus i Polonus Bus z 2 milionami pasażerów na koniec 2015 roku!

Ponad 2 mln pasażerów przewiezionych na trasach krajowych i międzynarodowych oraz w komunikacji lokalnej, 8 nowych dalekobieżnych kursów w rozkładzie jazdy – pokonanych między innymi 4 nowymi, 57-osobowymi autobusami – i łącznie 6 mln kilometrów przejechanych w 125 tys. godzin, co pozwoliłoby okrążyć równik niemal 150 razy – to bilans usług zrealizowanych przez PKS Polonus w 2015 roku!

Informacja Prasowa Ferie w górach czy na Mazurach? Podróżuj tanio z PKS Polonus!

Pula 1000 promocyjnych biletów w cenie 5, 10 i 15 zł, powroty tańsze o 30% i karnety rabatowe na pobyt i ski pass w słowackich ośrodkach narciarskich – tak PKS Polonus zachęca podróżnych do skorzystania z usług transportowych podczas wyjazdów na ferie zimowe. Promocyjne ceny obowiązują od 21 stycznia 2016 na wszystkich trasach – a więc również do popularnych ośrodków narciarskich w Polsce i na Słowacji – zarówno w przedsprzedaży, jak i bieżącej ofercie. Co więcej, PKS Polonus zapewnia bezpłatny transport sprzętu w luku bagażowym!

PKS Polonus z nowym kursem do Lwowa i połączeniem z Warszawy do Grudziądza!

PKS Polonus rozszerza siatkę krajowych i międzynarodowych połączeń autobusowych. Polski przewoźnik kursuje już na nowej trasie: Warszawa – Grudziądz, a od 18 grudnia 2015 roku pasażerowie PKS Polonus mogą korzystać z dodatkowego połączenia do Lwowa. Grudniową nowością w międzynarodowym rozkładzie jazdy PKS Polonus jest również kurs na Słowację w relacji: Warszawa – Zakopane – Liptowski Mikułasz / TATRALANDIA.

PKS Polonus uruchamia międzynarodowy kurs na Słowację!

Pierwsze bezpośrednie autobusowe połączenie z Warszawy do Tatralandii. PKS Polonus – polski przewoźnik autobusowy – już 18 grudnia 2015 uruchomi nowe międzynarodowe połączenie na trasie Polska – Słowacja. Autobusy PKS Polonus będą kursowały z Warszawy, przez Zakopane, aż do Tatralandii, czyli największego kompleksu narciarskiego w Niskich Tatrach. Pierwsze bezpośrednie autobusowe połączenie z Warszawy do Tatralandii

Radio i prasa o seansie filmowym z PKS POLONUS Gwiezdne Wojny ,,Przebudzenie Mocy"

Zanim wybierzesz się z PKS Polonus na Słowację, wyrusz w międzygalaktyczną podróż! Wygraj podwójne zaproszenie na premierowy seans „Gwiezdne Wojny: Przebudzenie mocy”, który odbędzie się już 18 grudnia o godz. 18.00 w Nove Kino Wisła w Warszawie. Trzy podwójne wejściówki wygrają osoby, które wymyślą najciekawszą nazwę dla kursującego do Tatralandii autobusu. O odpowiedzi prosimy w komentarzach pod postem lub artykułem. Odbiór biletów – w kinie (NoveKino Wisła), najpóźniej 30 min. przed seansem, który odbędzie się 18 grudnia o godz. 18.00. Rozwiązanie konkursu dziś o 22.00 :) Śpieszcie się!


 
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.