Kurs krajowy obsługiwany przez Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej Polonus w Warszawie S.A.  Na trasie Warszawa - Zakopane. Sprawdź naszą ofertę.

Przejazd do Zakopanego autobusem


Jeśli szukasz komfortowego transportu do Zakopanego, rozważ przejazd autobusem. Takie rozwiązanie gwarantuje wysokie bezpieczeństwo (przejazd realizuje doświadczony i przeszkolony kierowca), komfort, a przede wszystkim oszczędności. Trasę Warszawa – Zakopane z pomocą autobusu pokonasz taniej niż przy użyciu samochodu osobowego. Taka opcja jest również dużo przyjaźniejsza dla środowiska. Co ważne, nie powoduje także stresu związanego z koniecznością przebycia długiej trasy jako kierowca.

Obecnie większość autobusów Polonusa dodatkowo zapewni Ci liczne udogodnienia, takie jak dostęp do Wi-Fi oraz automatycznej klimatyzacji.

Warszawa – Poronin

A może urlop z dala od zatłoczonego Zakopanego?

Z Warszawy dowieziemy Cię również do Poronina – malowniczej miejscowości, w której oprócz pięknych widoków, znajdziesz spokój. Jest to miejsce mniej oblegane od Zakopanego oferujące równie dużo górskich atrakcji.
Kursy na trasie Warszawa – Poronin uwzględniają także przystanki w Krakowie, Radomiu i Białobrzegach. Ostatnim przystankiem jest Zakopane.
 

Warszawa – Nowy Targ

Co zobaczyć w Nowym Targu?


Warszawa – Nowy Targ to kolejna część trasy ze stolicy do Zakopanego, która z pewnością ucieszy fanów Podhala. Nowy Targ jest niezwykłym miastem oferującym wiele zabytkowych kościołów, Muzeum Podhalańskie, Muzeum Drukarstwa oraz... znakomite, nowotarskie lody, które zostały wpisane na Listę Produktów Tradycyjnych Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi.

Dlaczego warto skorzystać z przejazdu Warszawa – Nowy Targ w Polonusie?

Nie tylko z powodu atrakcji tego pięknego miasta. Przede wszystkim ze względu na gwarancję komfortu i bezpieczeństwa, jaką Ci oferujemy. To właśnie wygoda i nowoczesne podejście do branży sprawia, że wyróżniamy się na tle konkurencji i zyskujemy kolejnych stałych pasażerów. Dołącz do nich i już dziś kup bilet z Warszawy do Nowego Targu, Zakopanego lub Poronina.

Firma PKS POLONUS serdecznie zaprasza do skorzystania z oferty podróży na trasie Warszawa-Zakopane. Nasze nowoczesne autobusy przewiozą Państwa w komfortowych warunkach przez m.in. takie miejscowości, jak Poronin, Nowy Targ, Radom, Kielce czy Kraków. Zapewniamy, że podróż tą malowniczą trasą będzie przebiegać w sposób absolutnie bezpieczny. Nasze autobusy prowadzone są przez wysoko wykwalifikowanych i doświadczonych kierowców. W trosce o najwyższy poziom usług i wygodę naszych pasażerów gwarantujemy im możliwość skorzystania z klimatyzacji, bezpłatnego WiFi, a także z gniazdek 230 V oraz lokalizacji GPS.

+48 (22) 823 62 00
sekretariat@pkspolonus.pl