PKS „POLONUS” w Warszawie S.A. zatrudni  kierowców autobusów w komunikacji lokalnej na terenie bazy Nowy Dwór Mazowiecki oraz Piaseczno.

Kierowca Autobusu
Miejsce pracy:
Baza Nowy Dwór Mazowiecki lub Baza Piaseczno (komunikacja lokalna)

 Wymagane dokumenty:

  •     Prawo jazdy kat. D,
  •     Kwalifikacje na przewóz osób (kod 95 w prawie jazdy)
  •     Zaświadczenie o niekaralności

Oferujemy:
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Możliwość dołączenia do ubezpieczenia grupowego
  • Pakiet socjalny
  • Możliwość rozwoju kwalifikacji zawodowych

CV prosimy przesyłać na adres e-mail: rekrutacja@pkspolonus.pl lub proszę składać osobiście w Dziale Kadr PKS ,,POLONUS” w Warszawie S.A. Aleje Jerozolimskie 144 pok. 609 (IV piętro) w godzinach 07:00 - 15:00 od poniedziałku do piątku.

Piaseczno tel. 728 472 136
Nowy Dwór Mazowiecki tel. 660 748 000

Administratorem danych osobowych przekazanych w dokumentach aplikacyjnych jest Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej "POLONUS" w Warszawie spółka akcyjna z siedzibą w Warszawie, pod adresem Aleje Jerozolimskie 144, 02-305 Warszawa.

Dane przetwarzane są w celu przeprowadzenia postepowania rekrutacyjnego.  

Szczegółowe informacje o przetwarzaniu przez PKS POLONUS danych osobowych Kandydatów do pracy dostępne są  pod linkiem: Klauzula RODO dla kandydatów do pracy.

Oświadczenie zgody:

Jeśli wyraża Pani/Pan zgodę na przetwarzanie Pani/Pana danych osobowych po zakończeniu obecnego procesu rekrutacyjnego, na potrzeby przyszłych rekrutacji, prosimy o zawarcie w dokumentach aplikacyjnych oświadczenia zgody o następującej treści:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej aplikacji przez Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej "POLONUS" w Warszawie SA z siedzibą w Warszawie, na potrzeby przyszłych procesów rekrutacji. Mam świadomość, że moja zgoda może być wycofana w każdym czasie”.