Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej POLONUS w Warszawie S.A. z siedzibą w Warszawie, Al. Jerozolimskie 144 poszukuje kandydata na stanowisko  Kierownika Serwisu w Nowym Dworze Mazowieckim

Kierownika Serwisu

  • Miejsce pracy: Nowy Dwór Mazowiecki
  • praca stacjonarna

Główne zadania:
  • Planowanie optymalnego wykorzystania serwisu napraw autobusów,
  • Wykonywanie oględzin pojazdów i kosztorysów napraw,
  • Kontrola nad przebiegiem prac w warsztacie,
  • Kontrola zakupów koniecznych do wykonania prac serwisu,
  • zgłaszanie i rozliczanie szkód komunikacyjnych,
  • przygotowywanie raportów, dokumentów i analiz na potrzeby przełożonych,

Wymagania:
  • Wykształcenie minimum średnie (preferowany profil techniczny),
  • Wiedza z zakresu napraw pojazdów samochodowych
  • Minimum 2 letnie udokumentowane doświadczenie zawodowe w kierowaniu pracy serwisu,
  • Umiejętność planowania i organizacji pracy warsztatu,
  • Praktyczna znajomość obsługi pakietu MS Office; w szczególności Excel, Word,
  • Mobilność i dyspozycyjność,
  • Ważne prawo jazdy kat. B,

Naszym pracownikom oferujemy:

  • Ciekawą, odpowiedzialną i rozwojową pracę,
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • Możliwość dołączenia do ubezpieczenia grupowego,
  • Niezbędne narzędzia pracy (komputer, telefon),
  • Możliwość rozwoju kompetencji poprzez dofinansowanie szkoleń
  • Możliwość rozwoju umiejętności zawodowych.

Klauzula na przetwarzanie danych osobowych umieszczanych przez kandydatów (CV, list motywacyjny)

Obowiązek informacyjny przy ogłoszeniu:
Administratorem danych jest Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej „POLONUS” w Warszawie S.A. z siedzibą w Warszawie (02-305) przy Al. Jerozolimskich 144. Dane zbierane są dla potrzeb obecnej rekrutacji, a w przypadku wyrażenia przez Panią/Pana wyraźnej i dobrowolnej zgody także dla potrzeb przyszłych rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest dobrowolne ale konieczne do przeprowadzenia rekrutacji. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne i wymaga Pani/Pana wyraźnej zgody.

CV ze zdjęciem oraz list motywacyjny prosimy przesyłać na adres e-mail:rekrutacja@pkspolonus.pllub proszę składać osobiście w Dziale Kadr PKS "POLONUS” w Warszawie S.A., Aleje Jerozolimskie 144 pok. 609 (IV piętro).

Zgoda kandydatów, które powinni umieszczać w CV, listach motywacyjnych:
"Dla potrzeb rekrutacji na stanowisko Kierownika Serwisu wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w zakresie zawartym w moim życiorysie przez Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej „POLONUS” w Warszawie S.A. z siedzibą w Warszawie (02-305) przy Al. Jerozolimskich 144 zgodnie z art. 6 ust. 1 pkt. a RODO. Zostałem poinformowany przed wyrażeniem zgody o prawie do jej wycofania w dowolnym momencie oraz o zgodności z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody do czasu jej wycofania. Znana jest mi treść obowiązku informacyjnego dotyczącego przetwarzania moich danych osobowych''.
Informujemy, że zgłoszenia bez powyższej klauzuli nie będą rozpatrywane.

Sprawdź >>>
Zgadzam się