Tabela nr 1521002 Warszawa, Dw. Gdański 03/04 Zakroczym, Urząd Gminy
 
Kierunek Tam
NrPrzystanekESdDSEdDD6 d
1Warszawa, Dw. Gdański 03/0405:5506:3007:0008:0009:0010:0012:0013:0014:0014:00
2Warszawa, rd. Radosława 02/0305:5706:3207:0208:0209:0210:0212:0213:0214:0214:02
3Warszawa, Plac Grunwaldz 01/0205:5906:3407:0408:0409:0410:0412:0413:0414:0414:04
4Warszawa, Metro Marymont 01/0206:0106:3607:0608:0609:0610:0612:0613:0614:0614:06
5Warszawa, Żeromskiego 01/0206:0306:3807:0808:0809:0810:0812:0813:0814:0814:08
6Warszawa, szp. Bielański 01/0206:0606:4107:1108:1109:1110:1112:1113:1114:1114:11
7Warszawa, Prozy 01/0206:0906:4407:1408:1409:1410:1412:1413:1414:1414:14
8Warszawa, Park Młociński 01/0206:1206:4707:1708:1709:1710:1712:1713:1714:1714:17
9Łomianki, Buraków06:1406:4907:1908:1909:1910:1912:1913:1914:1914:19
10Łomianki, Polmo06:1606:5107:2108:2109:2110:2112:2113:2114:2114:21
11Łomianki, Centrum06:1806:5307:2308:2309:2310:2312:2313:2314:2314:23
12Łomianki, Kościół06:1906:5407:2408:2409:2410:2412:2413:2414:2414:24
13Łomianki, ICDS06:2006:5507:2508:2509:2510:2512:2513:2514:2514:25
14Kiełpin, Ogrodowa<06:57<<09:27<<13:2714:2714:27
15Kiełpin, Koss-Remo<06:58<<09:28<<13:2814:2814:28
16Kiełpin, Rolnicza 233<06:59<<09:29<<13:2914:2914:29
17Dziekanów Leśny, K w But<07:00<<09:30<<13:3014:3014:30
18Dziekanów Polski, Mikoł.<07:01<<09:31<<13:3114:3114:31
19Dziekanów Polski, Ce 375<07:02<<09:32<<13:3214:3214:32
20Dziekanów Nowy, Rol. 444<07:04<<09:34<<13:3414:3414:34
21Dziekanów Nowy, Przedszk<07:05<<09:35<<13:3514:3514:35
22Dziekanów Nowy, Poziomk.<07:06<<09:36<<13:3614:3614:36
23Pieńków, Sklep<07:07<<09:37<<13:3714:3714:37
24Pieńków, Mirabelki<07:08<<09:38<<13:3814:3814:38
25Łomna Las, Sklep<07:09<<09:39<<13:3914:3914:39
26Łomna, Kościół<07:10<<09:40<<13:4014:4014:40
27Łomna, Familijna<07:12<<09:42<<13:4214:4214:42
28Cząstków Polski, Cicha<07:13<<09:43<<13:4314:4314:43
29Cząstków Maz. SPZOS<07:15<<09:45<<13:4514:4514:45
30Kiełpin, Graniczka06:22<07:2708:27<10:2712:27<<<
31Dziekanów Polski06:25<07:3008:30<10:3012:30<<<
32Sadowa, CH Witek06:27<07:3208:32<10:3212:32<<<
33Górka Dziek, Krix-Pool06:29<07:3408:34<10:3412:34<<<
34Łomna, Profix06:32<07:3708:37<10:3712:37<<<
35Palmiry, Wittchen06:33<07:3808:38<10:3812:38<<<
36Łomna, SanoChem06:35<07:4008:40<10:4012:40<<<
37Cząstków, Inter Cars06:37<07:4208:42<10:4212:42<<<
38Czosnów, Urząd Gminy06:4007:1607:4508:4509:4610:4512:4513:4614:4614:46
39Dębina, Prodmal06:4207:1807:4708:4709:4810:4712:4713:4814:4814:48
40Ordona, Wiadukt E-706:4607:2207:5108:5109:5210:5112:5113:5214:5214:52
41Kazuń Nowy, Jednostka06:4907:2507:5408:5409:5510:5412:5413:5514:5514:55
42Nowy Dwór Maz. Wojska Polskieg06:5507:3108:0009:0010:0111:0013:0014:0115:0115:01
44Nowy Dwór Maz. BP06:5607:3208:0109:0110:0211:0113:0114:0215:0215:02
45Nowy Dwór Maz. Mor/Kauf06:5707:3308:0209:0210:0311:0213:0214:0315:0315:03
46Nowy Dwór Maz. Pader-go06:5807:3408:0309:0310:0411:0313:0314:0415:0415:04
47Nowy Dwór Maz. Urząd Miasta06:5907:3608:0409:0410:0611:0413:0414:0615:0615:06
48Nowy Dwór Maz. Chłodnia/Fort.07:0308:0809:0810:0911:0813:0814:0915:0915:09
49Nowy Dwór Maz. Ledóch-go  Park07:0508:1109:1010:1111:1013:1014:1115:1115:11
50Nowy Dwór Maz. Chrza-go07:0708:1209:1210:1211:1213:1214:1215:1215:12
51Nowy Dwór Maz. Ob. Modl-Pętla07:0808:1309:1310:1411:1313:1314:1415:1415:14
52Gałachy, Cmentarz07:1008:1509:1510:1611:1513:1514:1615:16
53Gałachy, Utrata07:1208:1709:1810:1811:1813:1814:1815:18
54Gałachy, Sklep07:1308:1809:1910:2011:1913:1914:2015:20
55Zakroczym, Urząd Gminy07:1508:2009:2110:2211:2113:2114:2215:22
 
Kierunek Tam c.d.
NrPrzystanekC dDDEdSZS
1Warszawa, Dw. Gdański 03/0414:5015:1016:0017:3018:5021:0022:30
2Warszawa, rd. Radosława 02/0314:5215:1216:0217:3218:5221:0222:32
3Warszawa, Plac Grunwaldz 01/0214:5415:1416:0417:3418:5421:0422:34
4Warszawa, Metro Marymont 01/0214:5615:1616:0617:3618:5621:0622:36
5Warszawa, Żeromskiego 01/0214:5815:1816:0817:3818:5821:0822:38
6Warszawa, szp. Bielański 01/0215:0115:2116:1117:4119:0121:1122:41
7Warszawa, Prozy 01/0215:0415:2416:1417:4419:0421:1422:44
8Warszawa, Park Młociński 01/0215:0715:2716:1717:4719:0721:1722:47
9Łomianki, Buraków15:0915:2916:1917:4919:0921:1922:49
10Łomianki, Polmo15:1115:3116:2117:5119:1121:2122:51
11Łomianki, Centrum15:1315:3316:2317:5319:1321:2322:53
12Łomianki, Kościół15:1415:3416:2417:5419:1421:2422:54
13Łomianki, ICDS15:1515:3516:2517:5519:1521:2522:55
14Kiełpin, Ogrodowa15:1715:3716:2717:5719:1721:2722:57
15Kiełpin, Koss-Remo15:1815:3816:2817:5819:1821:2822:58
16Kiełpin, Rolnicza 23315:1915:3916:2917:5919:1921:2922:59
17Dziekanów Leśny, K w But15:2015:4016:3018:0019:2021:3023:00
18Dziekanów Polski, Mikoł.15:2115:4116:3118:0119:2121:3123:01
19Dziekanów Polski, Ce 37515:2215:4216:3218:0219:2221:3223:02
20Dziekanów Nowy, Rol. 44415:2415:4416:3418:0419:2421:3423:04
21Dziekanów Nowy, Przedszk15:2515:4516:3518:0519:2521:3523:05
22Dziekanów Nowy, Poziomk.15:2615:4616:3618:0619:2621:3623:06
23Pieńków, Sklep15:2715:4716:3718:0719:2721:3723:07
24Pieńków, Mirabelki15:2815:4816:3818:0819:2821:3823:08
25Łomna Las, Sklep15:2915:4916:3918:0919:2921:3923:09
26Łomna, Kościół15:3015:5016:4018:1019:3021:4023:10
27Łomna, Familijna15:3215:5216:4218:1219:3221:4223:12
28Cząstków Polski, Cicha15:3315:5316:4318:1319:3321:4323:13
29Cząstków Maz. SPZOS15:3515:5516:4518:1519:3521:4523:15
30Kiełpin, Graniczka<<<<<<<
31Dziekanów Polski<<<<<<<
32Sadowa, CH Witek<<<<<<<
33Górka Dziek, Krix-Pool<<<<<<<
34Łomna, Profix<<<<<<<
35Palmiry, Wittchen<<<<<<<
36Łomna, SanoChem<<<<<<<
37Cząstków, Inter Cars<<<<<<<
38Czosnów, Urząd Gminy15:3615:5616:4618:1619:3621:4621:4523:16
39Dębina, Prodmal15:3815:5816:4818:1819:3821:4821:4723:18
40Ordona, Wiadukt E-715:4216:0216:5218:2219:4221:5221:5123:22
41Kazuń Nowy, Jednostka15:4516:0516:5518:2519:4521:5521:5423:25
42Nowy Dwór Maz. Wojska Polskieg15:5116:1117:0118:3119:5122:0122:0023:31
44Nowy Dwór Maz. BP15:5216:1217:0218:3219:5222:0222:0223:32
45Nowy Dwór Maz. Mor/Kauf15:5316:1317:0318:3319:5322:0322:0323:33
46Nowy Dwór Maz. Pader-go15:5416:1417:0418:3419:5422:0422:0423:34
47Nowy Dwór Maz. Urząd Miasta15:5616:1617:0618:3619:5622:0622:0623:36
48Nowy Dwór Maz. Chłodnia/Fort.15:5916:1917:0918:3919:5922:0922:0923:39
49Nowy Dwór Maz. Ledóch-go  Park16:0116:2117:1118:4120:0122:1122:1123:41
50Nowy Dwór Maz. Chrza-go16:0216:2217:1218:4220:0222:1222:1223:42
51Nowy Dwór Maz. Ob. Modl-Pętla16:0416:2417:1418:4420:0322:1422:1423:44
52Gałachy, Cmentarz16:0616:2617:1618:4620:0522:1622:1623:46
53Gałachy, Utrata16:0816:2817:1818:4820:0722:1822:1823:48
54Gałachy, Sklep16:1016:3017:2018:5020:0922:2022:2023:50
55Zakroczym, Urząd Gminy16:1216:3217:2218:5220:1022:2222:2223:52
 


Kierunek Powrót
NrPrzystanekdDDEd6 dDDDd
55Zakroczym, Urząd Gminy04:3005:3005:5006:3507:3008:3009:0010:1511:0012:00
54Gałachy, Sklep04:3205:3205:5206:3807:3208:3209:0210:1711:0212:02
53Gałachy, Utrata04:3405:3405:5306:4007:3308:3309:0410:1811:0412:03
52Gałachy, Cmentarz04:3605:3605:5606:4207:3608:3609:0610:2111:0612:06
51Nowy Dwór Maz. Ob. Modl-Pętla04:3805:3805:5806:4307:3808:3809:0810:2311:0812:08
50Nowy Dwór Maz. Chrza-go04:4005:4005:5906:4407:3908:3909:1010:2411:1012:09
49Nowy Dwór Maz. Ledóch-go  Park04:4105:4106:0106:4507:4108:4009:1110:2611:1112:11
48Nowy Dwór Maz. Chłodnia/Fort.04:4305:4306:0306:4707:4308:4309:1310:2811:1312:13
47Nowy Dwór Maz. Urząd Miasta04:4605:4606:0706:5107:4708:4709:1610:3211:1612:17
46Nowy Dwór Maz. Pader-go04:4805:4806:0806:5207:4808:4809:1810:3311:1812:18
45Nowy Dwór Maz. Mor/Kauf04:4905:4906:0906:5407:4908:4909:1910:3411:1912:19
43Nowy Dwór Maz. Stacja BP04:5005:5006:1006:5607:5008:5009:2010:3911:2012:20
42Nowy Dwór Maz. Wojska Polskieg04:5105:5106:1106:5807:5108:5109:2110:4011:2112:21
41Kazuń Nowy, Jednostka04:5705:5706:1707:0307:5708:5709:2710:4611:2712:27
40Ordona, Wiadukt E-705:0006:0006:2007:0508:0009:0009:3010:4911:3012:30
39Dębina, Prodmal05:0406:0406:2407:0808:0409:0409:3410:5311:3412:34
38Czosnów, Urząd Gminy05:0606:0606:2607:0908:0609:0609:3610:5511:3612:36
37Cząstków, Inter Cars<<06:29<08:0909:09<10:58<12:39
36Łomna, SanoChem<<06:31<08:1109:11<11:00<12:41
35Palmiry, Wittchen<<06:33<08:1309:13<11:02<12:43
34Łomna, Profix<<06:34<08:1409:14<11:03<12:44
33Górka Dziek, Krix-Pool<<06:37<08:1709:17<11:06<12:47
32Sadowa, CH Witek<<06:39<08:1909:19<11:08<12:49
31Dziekanów Polski<<06:41<08:2109:21<11:10<12:51
30Kiełpin, Graniczka<<06:44<08:2409:24<11:13<12:54
29Cząstków Maz. SPZOS05:0706:07<07:10<<09:37<11:37<
28Cząstków Polski, Cicha05:0806:08<07:12<<09:38<11:38<
27Łomna, Familijna05:0906:09<07:14<<09:39<11:39<
26Łomna, Kościół05:1106:11<07:16<<09:41<11:41<
25Łomna Las, Sklep05:1306:13<07:18<<09:43<11:43<
24Pieńków, Mirabelki05:1406:14<07:19<<09:44<11:44<
23Pieńków, Sklep05:1506:15<07:20<<09:45<11:45<
22Dziekanów Nowy, Poziomk.05:1606:16<07:21<<09:46<11:46<
21Dziekanów Nowy, Przedszk05:1706:17<07:22<<09:47<11:47<
20Dziekanów Nowy, Rol. 44405:1806:18<07:23<<09:48<11:48<
19Dziekanów Polski, Ce 37505:2006:20<07:24<<09:50<11:50<
18Dziekanów Polski, Mikoł.05:2106:21<07:25<<09:51<11:51<
17Dziekanów Leśny, K w But05:2206:22<07:26<<09:52<11:52<
16Kiełpin, Rolnicza 23305:2306:23<07:26<<09:53<11:53<
15Kiełpin, Koss-Remo05:2406:24<07:28<<09:54<11:54<
14Kiełpin, Ogrodowa05:2606:26<07:29<<09:56<11:56<
13Łomianki, ICDS05:2706:2706:4607:3108:2609:2609:5711:1511:5712:56
12Łomianki, Kościół05:2806:2806:4707:3208:2709:2709:5811:1611:5812:57
11Łomianki, Centrum05:2906:2906:4807:3308:2809:2809:5911:1711:5912:58
10Łomianki, Polmo05:3106:3106:5007:3508:3009:3010:0111:1912:0113:00
9Łomianki, Buraków05:3306:3306:5207:3808:3209:3210:0311:2112:0313:02
8Warszawa, Park Młociński 01/0205:3506:3506:5407:4108:3409:3410:0511:2312:0513:04
7Warszawa, Prozy 01/0205:3806:3806:5707:4508:3709:3710:0811:2612:0813:07
6Warszawa, szp. Bielański 01/0205:4106:4107:0007:4808:4009:4010:1111:2912:1113:10
5Warszawa, Żeromskiego 01/0205:4406:4407:0307:5208:4309:4310:1411:3212:1413:13
4Warszawa, Metro Marymont 01/0205:4606:4607:0507:5308:4509:4510:1611:3412:1613:15
3Warszawa, Plac Grunwaldz 01/0205:4806:4807:0707:5508:4709:4710:1811:3612:1813:17
2Warszawa, rd. Radosława 02/0305:5006:5007:0907:5708:4909:4910:2011:3812:2013:19
1Warszawa, Dw. Gdański 03/0405:5206:5207:1107:5808:5109:5110:2211:4012:2213:21
 
Kierunek Powrót c.d.
NrPrzystanekDDB dZSS
55Zakroczym, Urząd Gminy14:0015:5017:0019:1019:1020:15
54Gałachy, Sklep14:0215:5217:0219:1219:1220:17
53Gałachy, Utrata14:0315:5317:0319:1319:1320:19
52Gałachy, Cmentarz14:0615:5617:0619:1619:1620:21
51Nowy Dwór Maz. Ob. Modl-Pętla14:0815:5817:0819:1819:1820:23
50Nowy Dwór Maz. Chrza-go14:0915:5917:0919:1919:1920:25
49Nowy Dwór Maz. Ledóch-go  Park14:1116:0117:1119:2119:2120:26
48Nowy Dwór Maz. Chłodnia/Fort.14:1316:0317:1319:2319:2320:28
47Nowy Dwór Maz. Urząd Miasta14:1716:0717:1719:2719:2720:31
46Nowy Dwór Maz. Pader-go14:1816:0817:1819:2819:2820:33
45Nowy Dwór Maz. Mor/Kauf14:1916:0917:1919:2919:2920:34
43Nowy Dwór Maz. Stacja BP14:2016:1017:2019:3019:3020:35
42Nowy Dwór Maz. Wojska Polskieg14:2116:1117:2119:3119:3120:36
41Kazuń Nowy, Jednostka14:2716:1717:2719:3719:3720:42
40Ordona, Wiadukt E-714:3016:2017:3019:4019:4020:45
39Dębina, Prodmal14:3416:2417:3419:4419:4420:49
38Czosnów, Urząd Gminy14:3616:2617:3619:4619:4620:51
37Cząstków, Inter Cars14:3916:2917:3919:49<
36Łomna, SanoChem14:4116:3117:4119:51<
35Palmiry, Wittchen14:4316:3317:4319:53<
34Łomna, Profix14:4416:3417:4419:54<
33Górka Dziek, Krix-Pool14:4716:3717:4719:57<
32Sadowa, CH Witek14:4916:3917:4919:59<
31Dziekanów Polski14:5116:4117:5120:01<
30Kiełpin, Graniczka14:5416:4417:5420:04<
29Cząstków Maz. SPZOS<<<<20:52
28Cząstków Polski, Cicha<<<<20:53
27Łomna, Familijna<<<<20:54
26Łomna, Kościół<<<<20:56
25Łomna Las, Sklep<<<<20:58
24Pieńków, Mirabelki<<<<20:59
23Pieńków, Sklep<<<<21:00
22Dziekanów Nowy, Poziomk.<<<<21:01
21Dziekanów Nowy, Przedszk<<<<21:02
20Dziekanów Nowy, Rol. 444<<<<21:03
19Dziekanów Polski, Ce 375<<<<21:05
18Dziekanów Polski, Mikoł.<<<<21:06
17Dziekanów Leśny, K w But<<<<21:07
16Kiełpin, Rolnicza 233<<<<21:08
15Kiełpin, Koss-Remo<<<<21:09
14Kiełpin, Ogrodowa<<<<21:11
13Łomianki, ICDS14:5616:4617:5620:0621:12
12Łomianki, Kościół14:5716:4717:5720:0721:13
11Łomianki, Centrum14:5816:4817:5820:0821:14
10Łomianki, Polmo15:0016:5018:0020:1021:16
9Łomianki, Buraków15:0216:5218:0220:1221:18
8Warszawa, Park Młociński 01/0215:0416:5418:0420:1421:20
7Warszawa, Prozy 01/0215:0716:5718:0720:1721:23
6Warszawa, szp. Bielański 01/0215:1017:0018:1020:2021:26
5Warszawa, Żeromskiego 01/0215:1317:0318:1320:2321:29
4Warszawa, Metro Marymont 01/0215:1517:0518:1520:2521:31
3Warszawa, Plac Grunwaldz 01/0215:1717:0718:1720:2721:33
2Warszawa, rd. Radosława 02/0315:1917:0918:1920:2921:35
1Warszawa, Dw. Gdański 03/0415:2117:1118:2120:3121:37