Tabela nr 1521002 Warszawa, Dw. Gdański 03/04 Zakroczym, Urząd Gminy
 
Kierunek Tam
NrPrzystanekDSEDEDDDSZ
1Warszawa, Dw. Gdański 03/0406:0006:3007:0010:0012:0014:0016:0017:3021:00
2Warszawa, rd. Radosława 02/0306:0206:3207:0210:0212:0214:0216:0217:3221:02
3Warszawa, Plac Grunwaldz 01/0206:0406:3407:0410:0412:0414:0416:0417:3421:04
4Warszawa, Metro Marymont 01/0206:0606:3607:0610:0612:0614:0616:0617:3621:06
5Warszawa, Żeromskiego 01/0206:0806:3807:0810:0812:0814:0816:0817:3821:08
6Warszawa, szp. Bielański 01/0206:1106:4107:1110:1112:1114:1116:1117:4121:11
7Warszawa, Prozy 01/0206:1406:4407:1410:1412:1414:1416:1417:4421:14
8Warszawa, Park Młociński 01/0206:1706:4707:1710:1712:1714:1716:1717:4721:17
9Łomianki, Buraków06:1906:4907:1910:1912:1914:1916:1917:4921:19
10Łomianki, Polmo06:2106:5107:2110:2112:2114:2116:2117:5121:21
11Łomianki, Centrum06:2306:5307:2310:2312:2314:2316:2317:5321:23
12Łomianki, Kościół06:2406:5407:2410:2412:2414:2416:2417:5421:24
13Łomianki, ICDS06:2506:5507:2510:2512:2514:2516:2517:5521:25
14Kiełpin, Ogrodowa<06:57<<<14:2716:2717:5721:27
15Kiełpin, Koss-Remo<06:58<<<14:2816:2817:5821:28
16Kiełpin, Rolnicza 233<06:59<<<14:2916:2917:5921:29
17Dziekanów Leśny, K w But<07:00<<<14:3016:3018:0021:30
18Dziekanów Polski, Mikoł.<07:01<<<14:3116:3118:0121:31
19Dziekanów Polski, Ce 375<07:02<<<14:3216:3218:0221:32
20Dziekanów Nowy, Rol. 444<07:04<<<14:3416:3418:0421:34
21Dziekanów Nowy, Przedszk<07:05<<<14:3516:3518:0521:35
22Dziekanów Nowy, Poziomk.<07:06<<<14:3616:3618:0621:36
23Pieńków, Sklep<07:07<<<14:3716:3718:0721:37
24Pieńków, Mirabelki<07:08<<<14:3816:3818:0821:38
25Łomna Las, Sklep<07:09<<<14:3916:3918:0921:39
26Łomna, Kościół<07:10<<<14:4016:4018:1021:40
27Łomna, Familijna<07:12<<<14:4216:4218:1221:42
28Cząstków Polski, Cicha<07:13<<<14:4316:4318:1321:43
29Cząstków Maz. SPZOS<07:15<<<14:4516:4518:1521:45
30Kiełpin, Graniczka06:27<07:2710:2712:27<<<<
31Dziekanów Polski06:30<07:3010:3012:30<<<<
32Sadowa, CH Witek06:32<07:3210:3212:32<<<<
33Górka Dziek, Krix-Pool06:34<07:3410:3412:34<<<<
34Łomna, Profix06:37<07:3710:3712:37<<<<
35Palmiry, Wittchen06:38<07:3810:3812:38<<<<
36Łomna, SanoChem06:40<07:4010:4012:40<<<<
37Cząstków, Inter Cars06:42<07:4210:4212:42<<<<
38Czosnów, Urząd Gminy06:4507:1607:4510:4512:4514:4616:4618:1621:4621:45
39Dębina, Prodmal06:4707:1807:4710:4712:4714:4816:4818:1821:4821:47
40Ordona, Wiadukt E-706:5107:2207:5110:5112:5114:5216:5218:2221:5221:51
41Kazuń Nowy, Jednostka06:5407:2507:5410:5412:5414:5516:5518:2521:5521:54
42Nowy Dwór Maz. Wojska Polskieg07:0007:3108:0011:0013:0015:0117:0118:3122:0122:00
44Nowy Dwór Maz. BP07:0107:3208:0111:0113:0115:0217:0218:3222:0222:02
45Nowy Dwór Maz. Mor/Kauf07:0207:3308:0211:0213:0215:0317:0318:3322:0322:03
46Nowy Dwór Maz. Pader-go07:0307:3408:0311:0313:0315:0417:0418:3422:0422:04
47Nowy Dwór Maz. Urząd Miasta07:0407:3608:0411:0413:0415:0617:0618:3622:0622:06
48Nowy Dwór Maz. Chłodnia 25/2607:0808:0811:0813:0815:0917:0918:3922:0922:09
49Nowy Dwór Maz. Ledóch-go  Park07:1008:1111:1013:1015:1117:1118:4122:1122:11
50Nowy Dwór Maz. Chrza-go07:1208:1211:1213:1215:1217:1218:4222:1222:12
51Nowy Dwór Maz. Ob. Modl-Pętla07:1308:1311:1313:1315:1417:1418:4422:1422:14
52Gałachy, Cmentarz07:1508:1511:1513:1515:1617:1618:4622:1622:16
53Gałachy, Utrata07:1708:1711:1813:1815:1817:1818:4822:1822:18
54Gałachy, Sklep07:1808:1811:1913:1915:2017:2018:5022:2022:20
55Zakroczym, Urząd Gminy07:2008:2011:2113:2115:2217:2218:5222:2222:22
 


Kierunek Powrót
NrPrzystanekEDD6 dDZDDDZ
55Zakroczym, Urząd Gminy04:3005:2507:3008:2009:1011:1012:0014:0015:5019:10
54Gałachy, Sklep04:3205:2707:3208:2209:1211:1212:0214:0215:5219:12
53Gałachy, Utrata04:3405:2907:3308:2309:1411:1412:0314:0315:5319:13
52Gałachy, Cmentarz04:3605:3107:3608:2609:1611:1612:0614:0615:5619:16
51Nowy Dwór Maz. Ob. Modl-Pętla04:3805:3307:3808:2809:1811:1812:0814:0815:5819:18
50Nowy Dwór Maz. Chrza-go04:4005:3507:3908:2909:2011:2012:0914:0915:5919:19
49Nowy Dwór Maz. Ledóch-go  Park04:4105:3607:4108:3009:2111:2112:1114:1116:0119:21
48Nowy Dwór Maz. Chłodnia 25/2604:4305:3807:4308:3309:2311:2312:1314:1316:0319:23
47Nowy Dwór Maz. Urząd Miasta04:4605:4107:4708:3709:2611:2612:1714:1716:0719:27
46Nowy Dwór Maz. Pader-go04:4805:4307:4808:3809:2811:2812:1814:1816:0819:28
45Nowy Dwór Maz. Mor/Kauf04:4905:4407:4908:3909:2911:2912:1914:1916:0919:29
43Nowy Dwór Maz. Stacja BP04:5005:4507:5008:4009:3011:3012:2014:2016:1019:30
42Nowy Dwór Maz. Wojska Polskieg04:5105:4607:5108:4109:3111:3112:2114:2116:1119:31
41Kazuń Nowy, Jednostka04:5705:5207:5708:4709:3711:3712:2714:2716:1719:37
40Ordona, Wiadukt E-705:0005:5508:0008:5009:4011:4012:3014:3016:2019:40
39Dębina, Prodmal05:0405:5908:0408:5409:4411:4412:3414:3416:2419:44
38Czosnów, Urząd Gminy05:0606:0108:0608:5609:4611:4612:3614:3616:2619:46
37Cząstków, Inter Cars<<08:0908:59<<12:3914:3916:29
36Łomna, SanoChem<<08:1109:01<<12:4114:4116:31
35Palmiry, Wittchen<<08:1309:03<<12:4314:4316:33
34Łomna, Profix<<08:1409:04<<12:4414:4416:34
33Górka Dziek, Krix-Pool<<08:1709:07<<12:4714:4716:37
32Sadowa, CH Witek<<08:1909:09<<12:4914:4916:39
31Dziekanów Polski<<08:2109:11<<12:5114:5116:41
30Kiełpin, Graniczka<<08:2409:14<<12:5414:5416:44
29Cząstków Maz. SPZOS05:0706:02<<09:4711:47<<<
28Cząstków Polski, Cicha05:0806:03<<09:4811:48<<<
27Łomna, Familijna05:0906:04<<09:4911:49<<<
26Łomna, Kościół05:1106:06<<09:5111:51<<<
25Łomna Las, Sklep05:1306:08<<09:5311:53<<<
24Pieńków, Mirabelki05:1406:09<<09:5411:54<<<
23Pieńków, Sklep05:1506:10<<09:5511:55<<<
22Dziekanów Nowy, Poziomk.05:1606:11<<09:5611:56<<<
21Dziekanów Nowy, Przedszk05:1706:12<<09:5711:57<<<
20Dziekanów Nowy, Rol. 44405:1806:13<<09:5811:58<<<
19Dziekanów Polski, Ce 37505:2006:15<<10:0012:00<<<
18Dziekanów Polski, Mikoł.05:2106:16<<10:0112:01<<<
17Dziekanów Leśny, K w But05:2206:17<<10:0212:02<<<
16Kiełpin, Rolnicza 23305:2306:18<<10:0312:03<<<
15Kiełpin, Koss-Remo05:2406:19<<10:0412:04<<<
14Kiełpin, Ogrodowa05:2606:21<<10:0612:06<<<
13Łomianki, ICDS05:2706:2208:2609:1610:0712:0712:5614:5616:46
12Łomianki, Kościół05:2806:2308:2709:1710:0812:0812:5714:5716:47
11Łomianki, Centrum05:2906:2408:2809:1810:0912:0912:5814:5816:48
10Łomianki, Polmo05:3106:2608:3009:2010:1112:1113:0015:0016:50
9Łomianki, Buraków05:3306:2808:3209:2210:1312:1313:0215:0216:52
8Warszawa, Park Młociński 01/0205:3506:3008:3409:2410:1512:1513:0415:0416:54
7Warszawa, Prozy 01/0205:3806:3308:3709:2710:1812:1813:0715:0716:57
6Warszawa, szp. Bielański 01/0205:4106:3608:4009:3010:2112:2113:1015:1017:00
5Warszawa, Żeromskiego 01/0205:4406:3908:4309:3310:2412:2413:1315:1317:03
4Warszawa, Metro Marymont 01/0205:4606:4108:4509:3510:2612:2613:1515:1517:05
3Warszawa, Plac Grunwaldz 01/0205:4806:4308:4709:3710:2812:2813:1715:1717:07
2Warszawa, rd. Radosława 02/0305:5006:4508:4909:3910:3012:3013:1915:1917:09
1Warszawa, Dw. Gdański 03/0405:5206:4708:5109:4110:3212:3213:2115:2017:11
 
Kierunek Powrót c.d.
NrPrzystanekS
55Zakroczym, Urząd Gminy19:10
54Gałachy, Sklep19:12
53Gałachy, Utrata19:13
52Gałachy, Cmentarz19:16
51Nowy Dwór Maz. Ob. Modl-Pętla19:18
50Nowy Dwór Maz. Chrza-go19:19
49Nowy Dwór Maz. Ledóch-go  Park19:21
48Nowy Dwór Maz. Chłodnia 25/2619:23
47Nowy Dwór Maz. Urząd Miasta19:27
46Nowy Dwór Maz. Pader-go19:28
45Nowy Dwór Maz. Mor/Kauf19:29
43Nowy Dwór Maz. Stacja BP19:30
42Nowy Dwór Maz. Wojska Polskieg19:31
41Kazuń Nowy, Jednostka19:37
40Ordona, Wiadukt E-719:40
39Dębina, Prodmal19:44
38Czosnów, Urząd Gminy19:46
37Cząstków, Inter Cars19:49
36Łomna, SanoChem19:51
35Palmiry, Wittchen19:53
34Łomna, Profix19:54
33Górka Dziek, Krix-Pool19:57
32Sadowa, CH Witek19:59
31Dziekanów Polski20:01
30Kiełpin, Graniczka20:04
29Cząstków Maz. SPZOS<
28Cząstków Polski, Cicha<
27Łomna, Familijna<
26Łomna, Kościół<
25Łomna Las, Sklep<
24Pieńków, Mirabelki<
23Pieńków, Sklep<
22Dziekanów Nowy, Poziomk.<
21Dziekanów Nowy, Przedszk<
20Dziekanów Nowy, Rol. 444<
19Dziekanów Polski, Ce 375<
18Dziekanów Polski, Mikoł.<
17Dziekanów Leśny, K w But<
16Kiełpin, Rolnicza 233<
15Kiełpin, Koss-Remo<
14Kiełpin, Ogrodowa<
13Łomianki, ICDS20:06
12Łomianki, Kościół20:07
11Łomianki, Centrum20:08
10Łomianki, Polmo20:10
9Łomianki, Buraków20:12
8Warszawa, Park Młociński 01/0220:14
7Warszawa, Prozy 01/0220:17
6Warszawa, szp. Bielański 01/0220:20
5Warszawa, Żeromskiego 01/0220:23
4Warszawa, Metro Marymont 01/0220:25
3Warszawa, Plac Grunwaldz 01/0220:27
2Warszawa, rd. Radosława 02/0320:29
1Warszawa, Dw. Gdański 03/0420:31