Tabela nr 1521002 Warszawa, Dw. Gdański 03/04 Zakroczym, Urząd Gminy
 
Kierunek Tam
NrPrzystanekDSG dDSEG dDDC G d
1Warszawa, Dw. Gdański 03/0406:0006:3007:0008:0009:0010:0012:0013:0014:0014:50
2Warszawa, rd. Radosława 02/0306:0206:3207:0208:0209:0210:0212:0213:0214:0214:52
3Warszawa, Plac Grunwaldz 01/0206:0406:3407:0408:0409:0410:0412:0413:0414:0414:54
4Warszawa, Metro Marymont 01/0206:0606:3607:0608:0609:0610:0612:0613:0614:0614:56
5Warszawa, Żeromskiego 01/0206:0806:3807:0808:0809:0810:0812:0813:0814:0814:58
6Warszawa, szp. Bielański 01/0206:1106:4107:1108:1109:1110:1112:1113:1114:1115:01
7Warszawa, Prozy 01/0206:1406:4407:1408:1409:1410:1412:1413:1414:1415:04
8Warszawa, Park Młociński 01/0206:1706:4707:1708:1709:1710:1712:1713:1714:1715:07
9Łomianki, Buraków06:1906:4907:1908:1909:1910:1912:1913:1914:1915:09
10Łomianki, Polmo06:2106:5107:2108:2109:2110:2112:2113:2114:2115:11
11Łomianki, Centrum06:2306:5307:2308:2309:2310:2312:2313:2314:2315:13
12Łomianki, Kościół06:2406:5407:2408:2409:2410:2412:2413:2414:2415:14
13Łomianki, ICDS06:2506:5507:2508:2509:2510:2512:2513:2514:2515:15
14Kiełpin, Ogrodowa<06:57<<09:27<<13:2714:2715:17
15Kiełpin, Koss-Remo<06:58<<09:28<<13:2814:2815:18
16Kiełpin, Rolnicza 233<06:59<<09:29<<13:2914:2915:19
17Dziekanów Leśny, K w But<07:00<<09:30<<13:3014:3015:20
18Dziekanów Polski, Mikoł.<07:01<<09:31<<13:3114:3115:21
19Dziekanów Polski, Ce 375<07:02<<09:32<<13:3214:3215:22
20Dziekanów Nowy, Rol. 444<07:04<<09:34<<13:3414:3415:24
21Dziekanów Nowy, Przedszk<07:05<<09:35<<13:3514:3515:25
22Dziekanów Nowy, Poziomk.<07:06<<09:36<<13:3614:3615:26
23Pieńków, Sklep<07:07<<09:37<<13:3714:3715:27
24Pieńków, Mirabelki<07:08<<09:38<<13:3814:3815:28
25Łomna Las, Sklep<07:09<<09:39<<13:3914:3915:29
26Łomna, Kościół<07:10<<09:40<<13:4014:4015:30
27Łomna, Familijna<07:12<<09:42<<13:4214:4215:32
28Cząstków Polski, Cicha<07:13<<09:43<<13:4314:4315:33
29Cząstków Maz. SPZOS<07:15<<09:45<<13:4514:4515:35
30Kiełpin, Graniczka06:27<07:2708:27<10:2712:27<<<
31Dziekanów Polski06:30<07:3008:30<10:3012:30<<<
32Sadowa, CH Witek06:32<07:3208:32<10:3212:32<<<
33Górka Dziek, Krix-Pool06:34<07:3408:34<10:3412:34<<<
34Łomna, Profix06:37<07:3708:37<10:3712:37<<<
35Palmiry, Wittchen06:38<07:3808:38<10:3812:38<<<
36Łomna, SanoChem06:40<07:4008:40<10:4012:40<<<
37Cząstków, Inter Cars06:42<07:4208:42<10:4212:42<<<
38Czosnów, Urząd Gminy06:4507:1607:4508:4509:4610:4512:4513:4614:4615:36
39Dębina, Prodmal06:4707:1807:4708:4709:4810:4712:4713:4814:4815:38
40Ordona, Wiadukt E-706:5107:2207:5108:5109:5210:5112:5113:5214:5215:42
41Kazuń Nowy, Jednostka06:5407:2507:5408:5409:5510:5412:5413:5514:5515:45
42Nowy Dwór Maz. Wojska Polskieg07:0007:3108:0009:0010:0111:0013:0014:0115:0115:51
44Nowy Dwór Maz. BP07:0107:3208:0109:0110:0211:0113:0114:0215:0215:52
45Nowy Dwór Maz. Mor/Kauf07:0207:3308:0209:0210:0311:0213:0214:0315:0315:53
46Nowy Dwór Maz. Pader-go07:0307:3408:0309:0310:0411:0313:0314:0415:0415:54
47Nowy Dwór Maz. Urząd Miasta07:0407:3608:0409:0410:0611:0413:0414:0615:0615:56
48Nowy Dwór Maz. Chłodnia 25/2607:0808:0809:0810:0911:0813:0814:0915:0915:59
49Nowy Dwór Maz. Ledóch-go  Park07:1008:1109:1010:1111:1013:1014:1115:1116:01
50Nowy Dwór Maz. Chrza-go07:1208:1209:1210:1211:1213:1214:1215:1216:02
51Nowy Dwór Maz. Ob. Modl-Pętla07:1308:1309:1310:1411:1313:1314:1415:1416:04
52Gałachy, Cmentarz07:1508:1509:1510:1611:1513:1514:1615:1616:06
53Gałachy, Utrata07:1708:1709:1810:1811:1813:1814:1815:1816:08
54Gałachy, Sklep07:1808:1809:1910:2011:1913:1914:2015:2016:10
55Zakroczym, Urząd Gminy07:2008:2009:2110:2211:2113:2114:2215:2216:12
 
Kierunek Tam c.d.
NrPrzystanekDDEG dSZS
1Warszawa, Dw. Gdański 03/0415:1016:0017:3018:5021:0022:30
2Warszawa, rd. Radosława 02/0315:1216:0217:3218:5221:0222:32
3Warszawa, Plac Grunwaldz 01/0215:1416:0417:3418:5421:0422:34
4Warszawa, Metro Marymont 01/0215:1616:0617:3618:5621:0622:36
5Warszawa, Żeromskiego 01/0215:1816:0817:3818:5821:0822:38
6Warszawa, szp. Bielański 01/0215:2116:1117:4119:0121:1122:41
7Warszawa, Prozy 01/0215:2416:1417:4419:0421:1422:44
8Warszawa, Park Młociński 01/0215:2716:1717:4719:0721:1722:47
9Łomianki, Buraków15:2916:1917:4919:0921:1922:49
10Łomianki, Polmo15:3116:2117:5119:1121:2122:51
11Łomianki, Centrum15:3316:2317:5319:1321:2322:53
12Łomianki, Kościół15:3416:2417:5419:1421:2422:54
13Łomianki, ICDS15:3516:2517:5519:1521:2522:55
14Kiełpin, Ogrodowa15:3716:2717:5719:1721:2722:57
15Kiełpin, Koss-Remo15:3816:2817:5819:1821:2822:58
16Kiełpin, Rolnicza 23315:3916:2917:5919:1921:2922:59
17Dziekanów Leśny, K w But15:4016:3018:0019:2021:3023:00
18Dziekanów Polski, Mikoł.15:4116:3118:0119:2121:3123:01
19Dziekanów Polski, Ce 37515:4216:3218:0219:2221:3223:02
20Dziekanów Nowy, Rol. 44415:4416:3418:0419:2421:3423:04
21Dziekanów Nowy, Przedszk15:4516:3518:0519:2521:3523:05
22Dziekanów Nowy, Poziomk.15:4616:3618:0619:2621:3623:06
23Pieńków, Sklep15:4716:3718:0719:2721:3723:07
24Pieńków, Mirabelki15:4816:3818:0819:2821:3823:08
25Łomna Las, Sklep15:4916:3918:0919:2921:3923:09
26Łomna, Kościół15:5016:4018:1019:3021:4023:10
27Łomna, Familijna15:5216:4218:1219:3221:4223:12
28Cząstków Polski, Cicha15:5316:4318:1319:3321:4323:13
29Cząstków Maz. SPZOS15:5516:4518:1519:3521:4523:15
30Kiełpin, Graniczka<<<<<<
31Dziekanów Polski<<<<<<
32Sadowa, CH Witek<<<<<<
33Górka Dziek, Krix-Pool<<<<<<
34Łomna, Profix<<<<<<
35Palmiry, Wittchen<<<<<<
36Łomna, SanoChem<<<<<<
37Cząstków, Inter Cars<<<<<<
38Czosnów, Urząd Gminy15:5616:4618:1619:3621:4621:4523:16
39Dębina, Prodmal15:5816:4818:1819:3821:4821:4723:18
40Ordona, Wiadukt E-716:0216:5218:2219:4221:5221:5123:22
41Kazuń Nowy, Jednostka16:0516:5518:2519:4521:5521:5423:25
42Nowy Dwór Maz. Wojska Polskieg16:1117:0118:3119:5122:0122:0023:31
44Nowy Dwór Maz. BP16:1217:0218:3219:5222:0222:0223:32
45Nowy Dwór Maz. Mor/Kauf16:1317:0318:3319:5322:0322:0323:33
46Nowy Dwór Maz. Pader-go16:1417:0418:3419:5422:0422:0423:34
47Nowy Dwór Maz. Urząd Miasta16:1617:0618:3619:5622:0622:0623:36
48Nowy Dwór Maz. Chłodnia 25/2616:1917:0918:3919:5922:0922:0923:39
49Nowy Dwór Maz. Ledóch-go  Park16:2117:1118:4120:0122:1122:1123:41
50Nowy Dwór Maz. Chrza-go16:2217:1218:4220:0222:1222:1223:42
51Nowy Dwór Maz. Ob. Modl-Pętla16:2417:1418:4420:0322:1422:1423:44
52Gałachy, Cmentarz16:2617:1618:4620:0522:1622:1623:46
53Gałachy, Utrata16:2817:1818:4820:0722:1822:1823:48
54Gałachy, Sklep16:3017:2018:5020:0922:2022:2023:50
55Zakroczym, Urząd Gminy16:3217:2218:5220:1022:2222:2223:52
 


Kierunek Powrót
NrPrzystanekG dDDEB G d6 dDDDG d
55Zakroczym, Urząd Gminy04:3005:2505:4506:2507:3008:2009:1010:1511:1012:00
54Gałachy, Sklep04:3205:2705:4706:2807:3208:2209:1210:1711:1212:02
53Gałachy, Utrata04:3405:2905:4806:3007:3308:2309:1410:1811:1412:03
52Gałachy, Cmentarz04:3605:3105:5106:3207:3608:2609:1610:2111:1612:06
51Nowy Dwór Maz. Ob. Modl-Pętla04:3805:3305:5306:3307:3808:2809:1810:2311:1812:08
50Nowy Dwór Maz. Chrza-go04:4005:3505:5406:3407:3908:2909:2010:2411:2012:09
49Nowy Dwór Maz. Ledóch-go  Park04:4105:3605:5606:3507:4108:3009:2110:2611:2112:11
48Nowy Dwór Maz. Chłodnia 25/2604:4305:3805:5806:3707:4308:3309:2310:2811:2312:13
47Nowy Dwór Maz. Urząd Miasta04:4605:4106:0206:4107:4708:3709:2610:3211:2612:17
46Nowy Dwór Maz. Pader-go04:4805:4306:0306:4207:4808:3809:2810:3311:2812:18
45Nowy Dwór Maz. Mor/Kauf04:4905:4406:0406:4407:4908:3909:2910:3411:2912:19
43Nowy Dwór Maz. Stacja BP04:5005:4506:0506:4607:5008:4009:3010:3911:3012:20
42Nowy Dwór Maz. Wojska Polskieg04:5105:4606:0606:4807:5108:4109:3110:4011:3112:21
41Kazuń Nowy, Jednostka04:5705:5206:1206:5307:5708:4709:3710:4611:3712:27
40Ordona, Wiadukt E-705:0005:5506:1506:5508:0008:5009:4010:4911:4012:30
39Dębina, Prodmal05:0405:5906:1906:5808:0408:5409:4410:5311:4412:34
38Czosnów, Urząd Gminy05:0606:0106:2106:5908:0608:5609:4610:5511:4612:36
37Cząstków, Inter Cars<<06:24<08:0908:59<10:58<12:39
36Łomna, SanoChem<<06:26<08:1109:01<11:00<12:41
35Palmiry, Wittchen<<06:28<08:1309:03<11:02<12:43
34Łomna, Profix<<06:29<08:1409:04<11:03<12:44
33Górka Dziek, Krix-Pool<<06:32<08:1709:07<11:06<12:47
32Sadowa, CH Witek<<06:34<08:1909:09<11:08<12:49
31Dziekanów Polski<<06:36<08:2109:11<11:10<12:51
30Kiełpin, Graniczka<<06:39<08:2409:14<11:13<12:54
29Cząstków Maz. SPZOS05:0706:02<07:00<<09:47<11:47<
28Cząstków Polski, Cicha05:0806:03<07:02<<09:48<11:48<
27Łomna, Familijna05:0906:04<07:04<<09:49<11:49<
26Łomna, Kościół05:1106:06<07:06<<09:51<11:51<
25Łomna Las, Sklep05:1306:08<07:08<<09:53<11:53<
24Pieńków, Mirabelki05:1406:09<07:09<<09:54<11:54<
23Pieńków, Sklep05:1506:10<07:10<<09:55<11:55<
22Dziekanów Nowy, Poziomk.05:1606:11<07:11<<09:56<11:56<
21Dziekanów Nowy, Przedszk05:1706:12<07:12<<09:57<11:57<
20Dziekanów Nowy, Rol. 44405:1806:13<07:13<<09:58<11:58<
19Dziekanów Polski, Ce 37505:2006:15<07:14<<10:00<12:00<
18Dziekanów Polski, Mikoł.05:2106:16<07:15<<10:01<12:01<
17Dziekanów Leśny, K w But05:2206:17<07:16<<10:02<12:02<
16Kiełpin, Rolnicza 23305:2306:18<07:16<<10:03<12:03<
15Kiełpin, Koss-Remo05:2406:19<07:18<<10:04<12:04<
14Kiełpin, Ogrodowa05:2606:21<07:19<<10:06<12:06<
13Łomianki, ICDS05:2706:2206:4107:2108:2609:1610:0711:1512:0712:56
12Łomianki, Kościół05:2806:2306:4207:2208:2709:1710:0811:1612:0812:57
11Łomianki, Centrum05:2906:2406:4307:2308:2809:1810:0911:1712:0912:58
10Łomianki, Polmo05:3106:2606:4507:2508:3009:2010:1111:1912:1113:00
9Łomianki, Buraków05:3306:2806:4707:2808:3209:2210:1311:2112:1313:02
8Warszawa, Park Młociński 01/0205:3506:3006:4907:3108:3409:2410:1511:2312:1513:04
7Warszawa, Prozy 01/0205:3806:3306:5207:3508:3709:2710:1811:2612:1813:07
6Warszawa, szp. Bielański 01/0205:4106:3606:5507:3808:4009:3010:2111:2912:2113:10
5Warszawa, Żeromskiego 01/0205:4406:3906:5807:4208:4309:3310:2411:3212:2413:13
4Warszawa, Metro Marymont 01/0205:4606:4107:0007:4308:4509:3510:2611:3412:2613:15
3Warszawa, Plac Grunwaldz 01/0205:4806:4307:0207:4508:4709:3710:2811:3612:2813:17
2Warszawa, rd. Radosława 02/0305:5006:4507:0407:4708:4909:3910:3011:3812:3013:19
1Warszawa, Dw. Gdański 03/0405:5206:4707:0607:4808:5109:4110:3211:4012:3213:21
 
Kierunek Powrót c.d.
NrPrzystanek6 dDDB G dZSS
55Zakroczym, Urząd Gminy13:3014:0015:5017:0019:1019:1020:30
54Gałachy, Sklep13:3214:0215:5217:0219:1219:1220:32
53Gałachy, Utrata13:3314:0315:5317:0319:1319:1320:34
52Gałachy, Cmentarz13:3614:0615:5617:0619:1619:1620:36
51Nowy Dwór Maz. Ob. Modl-Pętla13:3814:0815:5817:0819:1819:1820:38
50Nowy Dwór Maz. Chrza-go13:3914:0915:5917:0919:1919:1920:40
49Nowy Dwór Maz. Ledóch-go  Park13:4014:1116:0117:1119:2119:2120:41
48Nowy Dwór Maz. Chłodnia 25/2613:4314:1316:0317:1319:2319:2320:43
47Nowy Dwór Maz. Urząd Miasta13:4714:1716:0717:1719:2719:2720:46
46Nowy Dwór Maz. Pader-go13:4814:1816:0817:1819:2819:2820:48
45Nowy Dwór Maz. Mor/Kauf13:4914:1916:0917:1919:2919:2920:49
43Nowy Dwór Maz. Stacja BP13:5014:2016:1017:2019:3019:3020:50
42Nowy Dwór Maz. Wojska Polskieg13:5114:2116:1117:2119:3119:3120:51
41Kazuń Nowy, Jednostka13:5614:2716:1717:2719:3719:3720:57
40Ordona, Wiadukt E-713:5914:3016:2017:3019:4019:4021:00
39Dębina, Prodmal14:0214:3416:2417:3419:4419:4421:04
38Czosnów, Urząd Gminy14:0414:3616:2617:3619:4619:4621:06
37Cząstków, Inter Cars14:0714:3916:2917:3919:49<
36Łomna, SanoChem14:0914:4116:3117:4119:51<
35Palmiry, Wittchen14:1114:4316:3317:4319:53<
34Łomna, Profix14:1214:4416:3417:4419:54<
33Górka Dziek, Krix-Pool14:1414:4716:3717:4719:57<
32Sadowa, CH Witek14:1614:4916:3917:4919:59<
31Dziekanów Polski14:1814:5116:4117:5120:01<
30Kiełpin, Graniczka14:2114:5416:4417:5420:04<
29Cząstków Maz. SPZOS<<<<<21:07
28Cząstków Polski, Cicha<<<<<21:08
27Łomna, Familijna<<<<<21:09
26Łomna, Kościół<<<<<21:11
25Łomna Las, Sklep<<<<<21:13
24Pieńków, Mirabelki<<<<<21:14
23Pieńków, Sklep<<<<<21:15
22Dziekanów Nowy, Poziomk.<<<<<21:16
21Dziekanów Nowy, Przedszk<<<<<21:17
20Dziekanów Nowy, Rol. 444<<<<<21:18
19Dziekanów Polski, Ce 375<<<<<21:20
18Dziekanów Polski, Mikoł.<<<<<21:21
17Dziekanów Leśny, K w But<<<<<21:22
16Kiełpin, Rolnicza 233<<<<<21:23
15Kiełpin, Koss-Remo<<<<<21:24
14Kiełpin, Ogrodowa<<<<<21:26
13Łomianki, ICDS14:2314:5616:4617:5620:0621:27
12Łomianki, Kościół14:2414:5716:4717:5720:0721:28
11Łomianki, Centrum14:2514:5816:4817:5820:0821:29
10Łomianki, Polmo14:2715:0016:5018:0020:1021:31
9Łomianki, Buraków14:2915:0216:5218:0220:1221:33
8Warszawa, Park Młociński 01/0214:3115:0416:5418:0420:1421:35
7Warszawa, Prozy 01/0214:3415:0716:5718:0720:1721:38
6Warszawa, szp. Bielański 01/0214:3715:1017:0018:1020:2021:41
5Warszawa, Żeromskiego 01/0214:4015:1317:0318:1320:2321:44
4Warszawa, Metro Marymont 01/0214:4215:1517:0518:1520:2521:46
3Warszawa, Plac Grunwaldz 01/0214:4415:1717:0718:1720:2721:48
2Warszawa, rd. Radosława 02/0314:4615:1917:0918:1920:2921:50
1Warszawa, Dw. Gdański 03/0414:4815:2117:1118:2120:3121:52