Informacja archiwalna
Z myślą o niezapomnianych, wakacyjnych podróżach, od 24 czerwca wprowadzamy możliwość rezerwowania biletów powrotnych na wybranych trasach: Krynica Morska, Łeba, Zakopane z ceną obniżoną o 30%!  Jest to letnia odsłona popularnej promocji, która obowiązywać będzie aż do31 sierpnia 2021 r. To wspaniała okazja, by udać się na urlop nowoczesnymi i komfortowymi autokarami Polonusa za niewielkie pieniądze. Zapraszamy do rezerwowania wyjazdów na stronie www.pkspolonus.pl oraz www.dworzeconline.pl.

Pasażer może skorzystać z promocji w okresie wakacyjnym (do 31.08.2021 r.): w kasach biletowych Dworca Autobusowego Warszawa Zachodnia, w punktach sprzedaży agencyjnej, na stronach www.pkspolonus.pl, www.dworzeconline.pl i www.PolonusPartner.pl.


Dokonując zakupu biletu/biletów na „tam i powrót” w jednej transakcji system sprzedaży automatycznie przelicza bilet/bilety powrotne z bonifikatą -30%. Bilety zakupione w promocji "Tanie powroty z Polonus" nie łączą się z żadną inną promocją, ulgami oraz zniżkami ustawowymi i handlowymi.

Polonus do obsługi swoich połączeń przeznacza nowoczesne, klimatyzowane autokary, wyposażone w wygodne, rozkładane i rozsuwane na boki fotele, toaletę, gniazdka 230V czy sprzęt audio-video. Pasażerowie Polonusa mogą podczas podróży korzystać z bezpłatnego, bezprzewodowego Internetu. Dodatkowo dla stałych pasażerów dostępny jest program lojalnościowy Partner Plus, dzięki któremu zakupione bilety premiowane są punktami lojalnościowymi, które można wymienić na bezpłatne przejazdy liniami Polonus.


REGULAMIN PROMOCJI >>>