Drodzy Pasażerowie, miło jest nam Was poinformować o kolejnej edycji naszej promocji Tanie Powroty. Promocja Tanie Powroty -30% skierowana jest do pasażerów PKS POLONUS, zakupujących bilety do 31.05.2018r. na przejazd tym samym odcinkiem danej relacji w obie strony – przejazd  „Tam i z Powrotem”, na kursy krajowe wykonywane przez PKS POLONUS.


Bilety promocyjne muszą być wykorzystane w okresie trwania promocji do 31.05.2018r.
 

Pasażer może skorzystać z promocji poprzez: dokonanie zakupu biletu w okresie obowiązywania promocji, w kasach biletowych uczestniczących w promocji, w punktach sprzedaży agencyjnej lub na stronie www.pkspolonus.pl www.dworzeconline.pl łącznego zakupu biletu w taryfie normalnej lub z ulgą handlową, (dziecko powyżej 13 lat, uczeń, student, senior)  i biletu powrotnego normalnego dokonanego w jednej transakcji, na ten sam odcinek danej relacji – przejazd „Tam i z powrotem”.

UWAGA!
Dokonując zakupu biletu/biletów na tam i powrót w jednej transakcji system sprzedaży automatycznie przelicza bilet/bilety powrotne z bonifikatą -30%
Bilety zakupione w promocji  ,,Tanie Powroty,, nie łączą się z żadną inną promocją, ulgą bądź zniżką ustawową w myśl zasady „zniżki nie sumują się”.

Regulamin promocji Tanie Powroty

Jak kupić bilet w promocji tanie powroty

 
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.