Drodzy Pasażerowie, miło jest nam Was poinformować o zbliżającej się akcji, którą Ministerstwo Sportu i Turystyki przygotowało pod nazwą  „Polska zobacz więcej – weekend za pół ceny”. Jej finał przypadnie na czas od 06.10.2017 do 08.010.2017 r. Wtedy Polacy będą mogli skorzystać z wyjątkowej palety ofert, zebranych i promowanych przez organizatorów.

PKS POLONUS przygotował dla swoich pasażerów ofertę, zakupujących w okresie od 06 października  2017r. do 08 października 2017r. bilety w taryfie normalnej, na przejazd tym samym odcinkiem danej relacji w obie strony – przejazd „Tam i z powrotem”, na kursy krajowe z bonifikatą -50% na bilet powrotny.Pasażer może skorzystać z promocji poprzez:
dokonanie w okresie obowiązywania promocji zakupu biletu , na stronach www.pkspolonus.pl, www.dworzeconline.pl, uczestniczących w promocji punktach sprzedaży agencyjnej łącznego zakupu biletu i biletu powrotnego, na ten sam odcinek danej relacji – przejazd w promocji „Tam i z powrotem”, poprzez zakup biletu powrotnego normalnego pomniejszonego o -50%. Przejazd w tej samej relacji powrotnej odbywa się nie później niż w ciągu 3 dni od daty zakupu biletu wyjazdowego z założeniem realizacji biletu powrotnego najpóźniej do ostatniego dnia ogłoszonego okresu promocji (nie później niż do dnia końca promocji 08.10 2017r). Promocja Polska zobacz więcej - Weekend za pół ceny -50% obowiązuje do 08 października 2017r.


UWAGA!
Dokonując zakupu biletu/biletów na tam i powrót w jednej transakcji system sprzedaży automatycznie przelicza bilet/bilety powrotne z bonifikatą -50%
Bilety zakupione w promocji  ,,Polska zobacz więcej - Weekend za pół ceny -50%,, nie łączą się z żadną inną promocją, ulgą bądź zniżką ustawową w myśl zasady „zniżki nie sumują się”. 
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.