Drodzy Pasażerowie, miło jest nam Was poinformować o zbliżającej się jesiennej edycji naszych promocji. Promocja Tanie Powroty -30% skierowana jest do pasażerów PKS POLONUS, zakupujących w okresie od 01 września 2016r. do 30 listopada 2016r.  (bilety w taryfie normalnej lub z ulgą handlową, na przejazd tym samym odcinkiem danej relacji w obie strony – przejazd  „Tam i z powrotem”, na kursy krajowe wykonywane przez PKS POLONUS.

Pasażer może skorzystać z promocji poprzez:
dokonanie w okresie obowiązywania promocji zakupu biletu , na stronach www.pkspolonus.pl, www.dworzeconline.pl, w kasach biletowych uczestniczących w promocji lub punktach sprzedaży agencyjnej łącznego zakupu biletu i biletu powrotnego, na ten sam odcinek danej relacji – przejazd w promocji „Tam i z powrotem”, poprzez zakup biletu powrotnego normalnego pomniejszonego o -30%   Przejazd w tej samej relacji powrotnej odbywa się nie później niż w ciągu 30 dni od daty zakupu biletu wyjazdowego z założeniem realizacji biletu powrotnego najpóźniej do ostatniego dnia ogłoszonego okresu promocji (nie później niż do dnia końca promocji 30.11. 2016r). Promocja Tanie Powroty -30% obowiązuje do 30.11.2016r.

Jak otrzymać kod rabatowy w promocji Tanie Powroty?
W celu otrzymania kodu  np. -30% w promocji Tanie Powroty należy najpierw zakupić bilet wyjazdowy w danej relacji (nie kupować biletu na powrót od razu). Po otrzymaniu mailem lub sms biletu na wyjazd, otrzymacie drugiego maila z kodem promocyjnym. Wówczas należy zakupić przez Internet bilet na powrót w tej samej relacji i przy wyborze promocji Tanie Powroty, wkleić kod z maila. Cena biletu normalnego powrotnego wówczas przelicza się z 30% rabatem. Zalecamy użycie prawdziwych danych, żeby bilet dotarł do odbiorcy właściwego, (prosimy zwracać uwagę na wpisywanie adresu email).

Pamiętajcie, że promocje nie łączą się, kupując bilet w innej promocji np: 5-10-15. Kod rabatowy np. -30% obowiązuje od biletu normalnego lub z ulgą handlową (dziecko powyżej 13 lat, uczeń, student, senior) na kursy krajowe PKS POLONUS. Otrzymany kod rabatowy jest ważny na relację powrotną  (kupując bilet na trasie np. Warszawa - Zakopane, możecie skorzystać z kodu na trasie Zakopane - Warszawa). Z otrzymanego kodu rabatowego na kurs powrotny można skorzystać 30 dni od daty zakupu.(nie później niż do dnia końca promocji 30.11. 2016r)


Bilety zakupione w promocji  ,,Tanie Powroty,, nie łączą się z żadną inną promocją, ulgą bądź zniżką ustawową w myśl zasady „zniżki nie sumują się”.
Kliknij aby pobrać regulamin promocji ,,Tanie Powroty" - 30%
 
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.