Informacja archiwalna
Z myślą o niezapomnianych, zimowych podróżach, od 19 stycznia br.  wprowadzamy możliwość rezerwowania biletów powrotnych na wybranych trasach: Krynica-Zdrój, Kudowa Zdrój, Zakopane oraz Giżycko, z ceną obniżoną o 30%!  Jest to zimowa odsłona popularnej promocji, która obowiązywać będzie aż do 27.02.2022 r.

To wspaniała okazja, by udać się na ferie zimowe nowoczesnymi i komfortowymi autokarami Polonusa za niewielkie pieniądze. Zapraszamy do rezerwowania wyjazdów na stronie www.pkspolonus.pl oraz www.dworzeconline.pl.Pasażer może skorzystać z promocji w okresie ferii zimowych, tj. do 27.02.2022 r.: w kasach biletowych Dworca Autobusowego Warszawa Zachodnia oraz na stronach www.pkspolonus.pl, www.dworzeconline.pl i www.PolonusPartner.pl.
 
Dokonując zakupu biletu/biletów na „tam i powrót” w jednej transakcji, system sprzedaży automatycznie przelicza bilet/bilety powrotne z bonifikatą -30%. Bilety zakupione w promocji "Tanie powroty z Polonus" nie łączą się z żadną inną promocją, ulgami oraz zniżkami ustawowymii handlowymi.
 
Przewoźnik do obsługi swoich połączeń pomiędzy Warszawą, a Zakopanem, Krynicą Zdrój, Kudową Zdrój oraz Giżyckiem przeznacza nowoczesne, klimatyzowane autokary wyposażone w wygodne, rozkładane i rozsuwane na boki fotele oraz gniazdka 230 V.
 
Pasażerowie Polonusa podczas podróży mogą też korzystać z bezpłatnego, bezprzewodowego Internetu. Polonus umożliwia bezpłatną usługę zmiany terminu podróży oraz możliwość rezerwacji konkretnego, wybranego przez pasażera miejsca na pokładzie autokaru z przystanku początkowego. Dodatkowo dla stałych pasażerów dostępny jest program lojalnościowy Partner Plus, dzięki któremu zakupione bilety premiowane są punktami lojalnościowymi, a punkty można wymienić na bezpłatne przejazdy.

Regulamin promocji Tanie Powroty