Drodzy Pasażerowie, Dziękujemy wszystkim za setki zgłoszeń oraz tak liczny udział w naszej zabawie. Nie spodziewaliśmy się takiego zainteresowania i takich emocji ze strony naszych użytkowników. Walka o nagrody trwała od samego początku do końca trwania konkursu. Gratulujemy zdobytych nagród!


W ramach Konkursu wyłonieni zostaną Laureaci, którym przyznane zostaną następujące nagrody:
>>Galeria zdjęć po kliknięciu zdjecia głównego

1 MIEJSCE  zdobyła Ewelina Gancarz
Wygrana to  Weekendowy pobyt dla dwóch osób w romantycznej rezydencji w Dolinie Pałaców i Ogrodów Wojanów. Nagroda możliwa do wykorzystania w okresie do 30.11.2015r.

2 Miejsce zdobyła  Barbara Gnyp
Weekendowy pobyt dla dwóch osób w hotelu PANORAMA w pokoju z widokiem na Starówkę ze śniadaniami w hotelu Panorama*** w Wilnie  ul. Sodu 14.  Nagroda możliwa do wykorzystania w okresie do 30.12.2015r.

3 Miejsce zdobyła  Barbara Kraśnicka
Nagrodą w konkursie jest voucher dla dwóch osób - pobyt na Szlaku Kulinarnym Mazowiecka Micha Szlachecka. Nagroda możliwa do wykorzystania w okresie do 30.12.2015r. po wcześniejszym ustaleniu terminu ze Sponsorem nagrody.

4 Miejsce zdobyła   Agnieszka Gulczyńska
Weekendowy pobyt dla dwóch osób w Kompleksie wypoczynkowym Róża Wiatrów Darłówko Zachodnie + mały zestaw upominków od Firmy POLONUS. Nagroda możliwa do wykorzystania w okresie do 30.11.2015r.
5 Miejsce zdobył  Piotr Kiełtyka
VOUCHER na kolację dla dwóch osób w Restauracji Sardynia w Warszawie. Nagroda możliwa do wykorzystania w okresie do 30.11.2015r. po wcześniejszym ustaleniu terminu rezerwacji ze Sponsorem nagrody.

6 Miejsce  zdobyła Dorota Tendera
Nagroda rzeczowa w postaci torby kabinówki oraz mały zestaw upominków od firmy POLONUS.

7 Miejsce zdobył Sebastian Stanisz
VOUCHER na przejazd liniami POLONUS dla dwóch osób Tam i Powrót oraz mały zestawów upominków od firmy POLONUS. Nagroda możliwa do wykorzystania w okresie do 15.10.2015r. po wcześniejszym ustaleniu terminu podróży ze Sponsorem nagrody.

8 Miejsce zdobyła Renata Najberek
Nagroda rzeczowa w postaci plecaka oraz mały zestawów upominków od firmy POLONUS.

9 Miejsce zdobyła Aneta Gwiner
Nagroda rzeczowa w postaci termosa oraz mały zestawów upominków od firmy POLONUS.

10. Miejsce Lidia Jędrzejczak
Nagroda rzeczowa w postaci termosa oraz mały zestawów upominków od firmy POLONUS.

Nagroda za największa liczbę głosów dla  Adrian Pietrzyk
Weekendowy pobyt dla dwóch osób w Kompleksie wypoczynkowym Róża Wiatrów Darłówko Zachodnie + mały zestaw upominków od Firmy POLONUS. Nagroda możliwa do wykorzystania w okresie do 30.11.2015r. po wcześniejszym ustaleniu terminu ze Sponsorem nagrody.

Nagroda za największa za kreatywność zdobyła Marta Niedziólka
VOUCHER na kolację dla dwóch osób w Restauracji Sardynia w Warszawie. Nagroda możliwa do wykorzystania w okresie do 30.11.2015r. po wcześniejszym ustaleniu terminu rezerwacji ze Sponsorem nagrody. 

 
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.