Z czym kojarzy nam się sierpień? Ze złotymi polami dojrzałej pszenicy, nocami spadających gwiazd, z podróżami w stronę bajkowych zachodów Słońca i lodami śmietankowymi w wafelku... By zatrzymać na dłużej atmosferę lata, przygotowaliśmy dla naszych Pasażerek i Pasażerów sierpniowy konkurs! Przez najbliższe cztery tygodnie we wtorki na naszym fanpage'u na Facebooku będziemy publikować nowe zadanie konkursowe wraz z pytaniem!


Udział w konkursie można wziąć w każdym tygodniu, niezależnie od tego, czy rozwiązało się wcześniejsze zadania. Warunkiem uczestnictwa w konkursie jest posiadanie konta lojalnościowego Polonus. Jeśli jeszcze go nie macie, to nic straconego! Poniżej podpowiemy jak założyć konto w 2 minuty!

Oto konkursowe łamigłówki na ten tydzień:

Zadanie I
W wykreślance ukrytych jest 15 miejscowości, w których zatrzymują się autobusy Polonus. Można ich szukać w pionie, poziomie i po skosie! Czy znajdziesz je wszystkie?

Pytanie I
Jeśli mógłbyś_łabyś pojechać na wakacje z dowolną osobą, nawet taką, która żyła 200 lat temu, kto by to był i dlaczego? :)

Wypełnioną wykreślankę - zdjęcie/ screen/ odpowiedzi wraz z odpowiedzią na pytanie, prześlijcie na adres e-mail: konkursy@pkspolonus.pl. Do maila koniecznie dołączcie swoje imię i nazwisko, adres mailowy, na który założone jest konto lojalnościowe Polonus oraz miejscowość, z której pochodzicie. Czekamy na Wasze odpowiedzi do niedzieli (15.08.2021).

Nagroda - 2000 punktów lojalnościowych!

Na tym etapie punkty lojalnościowe trafią do 3 najbardziej kreatywnych osób! Laureatów powiadomimy już w kolejny poniedziałek (16.08.2021).

Zadania i nagrody
Mamy przygotowane dla Was pytania iście wakacyjne! Zadania będą dotyczyć oczywiście podróży, a będzie można nad nimi pomyśleć leżąc na ciepłej plaży, pijąc poranną herbatę lub... siedząc w autobusie. :) Najciekawsze odpowiedzi nagrodzimy przelaniem na konta laureatów punktów lojalnościowych!

Punkty lojalnościowe Polonus
Punkty lojalnościowe Polonus można wymieniać na bilety za cenę 1 grosza! Zarejestrowani użytkownicy otrzymują je przy zakupie biletów - każda wydana złotówka daje 5 punktów w programie lojalnościowym. Nagrody konkursowe zasilą konta laureatów o dodatkowe punkty.

Rejestracja do programu lojalnościowego
Wystarczy zarejestrować się na naszej stronie internetowej https://pkspolonus.pl/zarejestruj i po uzupełnieniu swoich danych osobowych zaznaczyć, że chcesz wziąć udział w programie lojalnościowym. Każdy z uczestników otrzymuje 500 punktów na start!

Zarejestrowani klienci dostają nie tylko możliwość zbierania punktów lojalnościowych, ale także podgląd historii zamówień i zarządzanie biletami.

Życzymy Wam powodzenia i czekamy na Wasze odpowiedzi!


Regukamin konkursu