Aż 6 wakacyjnych linii, ponad 20 wypoczynkowych miast, takich jak Kołobrzeg, Krynica Morska, Władysławowo, Mielno, Łeba czy Jastrzębia Góra w nowym, letnim rozkładzie jazdy. Właśnie rozpoczynamy przedsprzedaż na gorące letnie połączenia.


Morze czy Mazury? Wakacyjne kurorty już niebawem przeżywać będą prawdziwe oblężenie. Warto zatem właśnie teraz zadbać o to, by zapewnić sobie komfortową i bezpieczną podróż na wymarzone wakacje. W letnim rozkładzie jazdy nie zabraknie najbardziej popularnych i lubianych przez Polaków zakątków Polski. Na naszej stronie pkspolonus.pl już teraz można rezerwować bilety na podróże w terminach od 23 czerwca aż do 31 sierpnia na trasy:

  • Warszawa – Krynica Morska, przez Stegnę i Kąty Rybackie
  • Warszawa – Łeba, przez: Gdańsk, Puck, Władysławowo, Jastrzębią Górę, Karwię i Dębki
  • Warszawa – Darłówko, przez: Koszalin, Mielno, Łazy, Dąbki i Darłowo
  • Warszawa – Kołobrzeg
  • Warszawa – Mileno
  • Warszawa – Giżycko, przez: Ruciane-Nida, Mikołajki, Ryn i Wilkasy

Na kursach wakacyjnych obowiązują wszystkie ulgi handlowe oraz ustawowe. Wybierając się w letnią podróż z Polonusem, warto również skorzystać z naszej  wakacyjnej promocji „Tanie Powroty”, umożliwiającej zakup online biletu powrotnego taniej o 30%, przy równoczesnym zakupie biletów w obie strony.
Co więcej – wakacyjne kursy objęte są programem lojalnościowym „Pasażer Plus”, w którym za zakup biletów na naszej stronie – nawet tych w promocyjnych cenach – podróżni otrzymują 5 punktów za każdą wydaną złotówkę, wymiennych na bezpłatne bilety.
Bilety w atrakcyjnych cenach są już dostępne w sprzedaży na stronie pkspolonus.pl, na platformie DworzecOnline.pl, w miarę wolnych miejsc bezpośrednio u kierowców – z opcją płatności kartą bezgotówkową, w kasach dworcowych oraz za pośrednictwem partnerskich platform sprzedażowych. Obsługujemy zarówno rezerwacje indywidualne, jak i grupowe.

 
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.