Drodzy Pasażerowie! W sobotę, 15 kwietnia 2017 roku obchodzimy Światowy Dzień Trzeźwości. To doskonały pretekst do promocji postaw i zachowań sprzyjających bezpieczeństwu na polskich drogach.

Dlatego dla każdego, kto wybierze się z nami w sobotnią, przedświąteczną podróż, wspólnie z Domowym Laboratorium przygotowaliśmy mały upominek, pozwalający „trzeźwo ocenić sytuację” zanim – jako kierowca – ruszymy w trasę!

Tego dnia na wszystkich naszych podróżnych czekać będą darmowe Alco%Testy, które przekazywać Wam będą nasi kierowcy!
Niech ten symboliczny upominek przypomina Wam o tym, co ważne. Zwłaszcza, że zaledwie 2 minuty – niezbędne do wykonania Alco%Testu – mogą wystarczyć, by uratować swoje i cudze życie! Życzymy Wam zatem – razem z Domowym Laboratorium – spokojnych i bezpiecznych podróży oraz samych dobrych, nie tylko poświątecznych, poranków!

Więcej szczegółów na temat akcji znajdziecie na naszym profilu na Facebooku: https://www.facebook.com/PKS.Polonus/ oraz na stronie: www.DomoweLaboratorium.pl

 
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.