Przed najbliższe trzy lata siatkarze ONICO AZS Politechniki Warszawskiej na mecze jeździć będą nowoczesnymi i komfortowymi autokarami firmy PKS Polonus SA. Prezesi stołecznego klubu i czołowego polskiego przewoźnika podpisali właśnie nową umowę sponsoringową

– W każdym sezonie nasza drużyna odbywa kilkanaście wyjazdów. Nie muszę więc nikomu tłumaczyć, jak ważne są warunki podróży. Umowa z firmą PKS Polonus gwarantuje nam, że do każdego celu Inżynierowie dojadą bezpiecznie, wygodnie i szybko – skomentował Marcin Bańcerowski, wiceprezes AZS-u Politechniki Warszawskiej SA. – Bardzo cieszymy się, że nawiązana rok temu współpraca będzie miała swoją kontynuację przez kolejne trzy sezony. Z Polonusem chcemy w tym czasie dojechać po medale mistrzostw Polski – uśmiechnął się.

– Jest mi niezmiernie miło, że to właśnie PKS Polonus będzie woził siatkarzy ONICO AZS Politechniki Warszawskiej – powiedział Maciej Acedański, prezes zarządu PKS Polonus SA. – Przygotowujemy właśnie nowy autokar, którym w sezonie 2016/2017 drużyna Inżynierów będzie podróżować na mecze wyjazdowe – dodał. – Trzyletnia umowa, którą dziś podpisaliśmy, jest wyrazem wzajemnego zaufania i dowodem, że współpracę traktujemy długofalowo – zakończył.

żródło informacji AZS Politechnia Warszawska SA


 
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.