Wakacje dobiegają końca, lecz nie wyklucza to wspanialego wypoczynku w zacisznym, pięknym miejscu, z dala od zgiełku i problemów życia codziennego. Podróżni korzystający z PKS POLONUS będą mieli możliwość udania się do takiego zakątka w promocyjnej relacji Warszawa-Koszalin.


Drodzy Pasażerowie, miło jest nam Was poinformować o zbliżającej się jesiennej edycji naszych promocji przejazdowych. Promocje 5,10,15 zostały przedłużone na trasie Warszawa - Płock - Włocławek - Toruń - Bydgoszcz - Piła - Szczecinek - Koszalin, kursującej do jednego z pięknejszych zakątków Polski.

Kupując bilet na stronie www.pkspolonus.pl można znaleźć ceny za 15, 10 a nawet 5zł (oferta limitowana!)

Ale to nie wszystko, kupując bilety online na stronie pkspolonus.pl macie możliwość przy zakupie biletu wyboru miejsca w autokarze ( z przystanków początkowych), a zarejestowani użytkownicy mogą zarządzać swoim biletem.


Wyjazd z Warszawy o godz.  10:45  przyjazd do Koszalina  20:05.  W relacji powrotnej wyjazd z Koszalina o godz.  22:00,  przyjazd do Warszawy o godz.  07:00


 


 
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.