Dotrzyj do swoich klientów współpracując z PKS POLONUS i Dworcem Autobusowym Warszawa Zachodnia

Spółka PKS POLONUS posiada w swojej ofercie atrakcyjne powierzchnie reklamowe oraz oferuje szeroki zakres współpracy przy akcjach marketingowych i reklamowych w swoich autobusach oraz Dworcu Autobusowym Warszawa Zachodnia

Co oferujemy?

 1. Reklamę na ścianie wizyjnej LED o powierzchni 3 x 1,7 metra w centralnym punkcie Dworca Zachodniego.
 2. Reklamę w autobusach w tym różne niestandardowe akcje marketingowe z pasażerami podróżującymi naszymi autokarami.
 3. Reklamę w sieci Wi-Fi. Możliwość wyświetlania swoich reklam w sieci Wi-Fi znajdującej się w autobusach oraz na Dworcu Zachodnim.
 4. Reklama wielkopowierzchniowa na dworcu.
 5. Reklama typu event/ambient na dworcu.
 6. Reklama typu ulotki, animacje wyświetlane na ekranach monitorów przy kasach biletowych, wkładki do biletów, naklejki, hostessy, stanowiska mobilne itp.

Monitory LED na Dworcu Zachodnim

Od stycznia 2015 roku posiadamy w ofercie atrakcyjne miejsce reklamowe w samym centrum Dworca Autobusowego Warszawa Zachodnia. Ściana reklamowa składająca się z 3 monitorów Samsung LED – każdy o wymiarach 75 cali tworząca sekcje reklamową o wymiarach 3 x 1,7 metra i rozdzielczości FULL HD (1920 x 1080 px). Idealna lokalizacja nad kasami - obok rozkładu jazdy. Widoczność z każdego miejsca hali głównej dworca.

Korzyści oraz atuty naszego nośnika reklamowego:

 • skuteczna i efektywna forma przekazu reklamowego
 • lokalizacja Dworca Zachodniego – centrum Warszawy
 • największy dworzec autobusowy w stolicy - jeden z największych w kraju
 • średnia liczba podróżnych korzystających z dworca: 2,5 mln osób rocznie, średnio w miesiącu ponad 200 tys - lokalizacja powierzchni reklamowej w bezpośrednim sąsiedztwie wyświetlanego rozkładu jazdy autobusów nad kasami - średnia miesięczna liczba odjazdów z dworca – 15 000, w tym 1800 w komunikacji międzynarodowej
 • atrakcyjne ceny emisji (dla nowych klientów rabaty dochodzące do 40% cen cennikowych
 • rabaty dla stałych klientów oraz przy dłuższej współpracy

Cennik emisji spotów PDF ikona/
IMG 4997a Reklama wizualna
Zobacz w pełnej rozdzielczości - ZOBACZ Zobacz w pełnej rozdzielczości - ZOBACZ

Reklama w autobusach - dalekobieżnych oraz lokalnych baz Nowy Dwór Mazowiecki oraz Piaseczno

Zapewniamy bezpośredni i ciągły kontakt przekazu reklamowego z aktywną populacją mieszkańców Warszawy, jak i okolicznych miejscowości. Posiadamy szeroką siatkę połączeń w komunikacji dalekobieżnej dzięki której docieramy do odbiorców na terenie niemal całego kraju. Obsługujemy linie podmiejskie w komunikacji lokalnej z Piaseczna i Nowego Dworu Mazowieckiego każdego dnia przewożąc podróżnych m.in. do pracy czy szkoły.

Do dyspozycji reklamodawców proponujemy powierzchnię na zewnętrzną pojazdów (część lub całość autobusu) dostępną w komunikacji lokalnej w bazach w Piasecznie i Nowym Dworze Mazowieckim. Wewnątrz każdego autobusu mogą Państwo umieścić afisze reklamowe, ulotki lub inne, niestandardowe formy reklamy.


Reklama w sieci Wi-Fi

Posiadamy bezpłatną sieć internetu bezprzewodowego Wi-Fi na terenie Dworca Autobusowego Warszawa Zachodniego oraz Hostelu Zachodniego.

Reklama pojawia się na urządzeniach mobilnych (tablety, smartfony, laptopy) przed zalogowaniem do sieci Wi-Fi. Reklamy posiadają możliwości targetowania i ustawień capinggu


Miesięcznie Dworzec Zachodni odwiedza ok 200 tysięcy osób. Jest to doskonały punkt dotarcia ze swoim przekazem reklamowym do osób przebywających na dworcu i czekających na autobus.


Reklama wielkopowierzchniowa, eventy/ambient, reklama POS oraz inne

Budynek Dworca PKS Polonus ze względu na lokalizację cechuje się wysokim natężeniu ruchu stanowi atrakcyjną ofertę dla reklamodawców. Współpracujemy przy tworzeniu niestandardowych działań reklamowych na dworcu oraz w autobusach.Kontakt w sprawie reklamy
(monitory LED, sieć Wi-Fi, dworzec)

marketing@dworzeconline.pl
tel: 604 585 419
tel: 512 873 760

i.szczepanska@pkspolonus.pl
728 472 196

Kontakt w sprawie reklamy:
(autobusy, bazy podmiejskie)

marketing@pkspolonus.pl

512 873 664


zwróć bilet kupiony anonimowo zwróć bilet kupiony poprzez konto

Nie pamiętasz hasła?

+ -

Aktualności

 Szalone Promocje 5zł, 10zł, 15zł

Ruszyła kolejna odsłona Szalonych Promocji Polonusa. Promocja 5-10-15, do której przyzwyczaił nas Polonus, powraca w szerszym wydaniu. Wydłużony został czas promocyjnej sprzedaży biletów w Wybrane Dni Tygodnia, która rozciągnięta została na cały okres

Więcej

 

PROGRAM LOJALNOŚCIOWY PASAŻER PLUS

Uruchamiamy dla naszych stałych pasażerów program lojalnościowy! Zbieraj punkty i wymieniaj je na darmowe przejazdy! Przystąpienie do programu jest szybkie i łatwe. Wystarczy posiadać konto użytkownika oraz wyrazić zgode na udział w programie.

Więcej

 

PROMOCJA TANIE POWROTY -30%

Promocja Tanie Powroty -30% skierowana jest do pasażerów PKS POLONUS, zakupujących bilety do 30.11.2017r. na przejazd tym samym odcinkiem danej relacji w obie strony – przejazd  „Tam i z Powrotem”, na kursy krajowe wykonywane przez PKS POLONUS.

Więcej


 

Nasi partnerzy

 •  
 •  
 •  
 •  

 
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.