Tutaj, krok po kroku pokażemy Ci, jak kupić bilet przez Internet w promocji Tanie Powroty


Wyszukaj interesujące Cię połączenie
Wyszukaj interesujące Cię połączenie na stronie www.pkspolonus.pl w wyszukiwarce połączeń, na początek określ wyszukiwanie po przystankach lub miejscowościach (skąd i dokąd) oraz daty wyjazdu i powrotu, a także ilość potrzebnych biletów. Wybór zatwierdzamy przyciskiem „Szukaj”.

W naszym przypadku wybraliśmy wyszukiwanie połączania po miejscowościach. Początek podróży wybraliśmy z Warszawy do Krynicy-Zdrój datę wyjazdu ustawiliśmy na 17 stycznia, a datę powrotu na 27 stycznia ilość biletów 3 tak jak na załączonej ilustracji.Wybór połączenia
Po kliknięciu przycisku ,,szukaj" po chwili wyświetli się lista godzin odjazdów autokarów. Wybierz interesujące Cię połączenie spośród wyników wyszukiwania. Możesz sprawdzić szczegółowe informacje o danym kursie klikając w "Więcej informacji o kursie". Wybór Twojego połączenia, zatwierdź klikając w przycisk "Wybierz".W naszym przypadku jest to godzina 08:00 tak jak na załączonej ilustracji.   
               


Bilety w promocyjnych cenach

Po kliknięciu przycisku „Wybierz” przechodzimy do systemu sprzedaży biletów który, pokazuje nam nasze zamówienie. Automatycznie przy wyborze kursu, wyświetlają się bilety w taryfie normalnej  (Pasażer 1, Pasażer 2, Pasażer 3). Możesz wybrać interesującą Cię ulgę handlową. Wystarczy rozwinąć listę ulg, klikając odwróconą strzałkę z prawej strony ekranu. Po wyświetleniu pełnej listy ulg, kliknij w wybraną przez Ciebie ulgę.

W naszym przypadku wybraliśmy 1 bilet z ulgą handlową i jest to Student do 26 lat - 20%. Kolejne dwa bilety są to bilety w taryfie normalnej. Teraz kliknij w makietę (ręczny wybór miejsc) aby wybrać sobie miejsce w autokarze, jeśli jest taka możliwość przy danym kursie. Ilość miejsc do wyboru zależy od wybranej przez Ciebie ilości kupowanych biletów. Następnie klikamy w  przycisk "Wybierz bilet powrotny" tak jak na załączonej ilustracji.Zakup biletu powrotnego

Po kliknięciu przycisku „Wybierz bilet powrotny” po chwili wyświetli się lista godzin odjazdów autokarów. Wybierz interesujące Cię połączenie spośród wyników wyszukiwania. Możesz sprawdzić szczegółowe informacje o danym kursie klikając w "Więcej informacji o kursie". Wybór Twojego połączenia, zatwierdź klikając w przycisk "Wybierz". W naszym przypadku jest to godzina 09:10 tak jak na załączonej ilustracji.
Po kliknięciu przycisku „Wybierz” przechodzimy do systemu sprzedaży biletów który, pokazuje nam nasze zamówienie. System automatycznie przeliczył nam bilety powrotne z bonifikatą -30%,(Pasażer 1, Pasażer 2, Pasażer 3). Teraz kliknij w wybrane miejsce w autokarze, jeśli jest taka możliwość przy danym kursie. Ilość miejsc do wyboru zależy od wybranej przez Ciebie ilości kupowanych biletów. Następnie klikamy w  przycisk "Przejdź dalej" tak jak na załączonej ilustracji.


Podaj adres e-mail
Wypełnij pole "Adres email" oraz "Powtórz adres email", aby otrzymać bilet/y pdf. Zalecamy użycie prawdziwych danych, żeby bilety dotarł do odbiorcy właściwego. Jeśli chcesz dodatkowo otrzymać bilet w formie sms kliknij w przycisk TAK wówczas system poprosi Cię o podanie Twoje numeru telefonu komórkowego, w okienku "Numer telefonu" podaj swój numer telefonu komórkowego, upewniając się, że jest poprzedzony prefiksem +48. Następnie kliknij przycisk "Przejdź dalej" tak jak na załączonej ilustracji.


Zatwierdź zamówienie
Jesteś w systemie płatności internetowych PayU. Aby dokonać opłaty za Twoje zamówienie, wpisz imię i nazwisko w opisane okienka oraz potwierdź zapoznanie się z Regulaminem Sprzedaży Biletów przez Internet, klikając i zaznaczając okienko pustego kwadratu. Wcześniej zapoznaj się z treścią Regulaminu, klikjąc w słowo "Regulamin". Następnie kliknij przycisk "Przejdź do płatności", żeby przejść do platformy operatora płatności PayU.


Wybierz rodzaj płatności
Wybierz rodzaj płatności zaznaczając wybraną formę: kartę kredytową Visa lub Mastercard lub ikonkę Twojego banku. Kliknij zielony przycisk "Płacę", chcąc potwierdzić płatność.Potwierdzenie realizacji zamówienia
Po dokonaniu płatności w Twoim banku, otrzymasz potwierdzenie realizacji Twojego zamówienia (widoczne na obrazku poniżej). Jak tylko otrzymamy potwierdzenie zapłaty od operatora płatności PayU, otrzymasz od nas link na adres email do pobrania biletu/biletów. 


 
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.