Nasze standardy

infolinia: 708 208 888

Informujemy, że od dnia 18.grudnia 2015r. ruszyła nowa międzynarodowa linia Warszawa - Tatralandia Liptowski Mikułasz. Od dnia 02.01.2016. ruszył nowy kurs Warszawa - Polańczyk ----

Firma Polonus jako jeden z największych przewoźników w kraju udostepnia swoim pasażerom wiele udogodnień, które nie tylko umilą czekanie na autobus, ułatwią zakup biletu ale też sprawią, że podróż stanie się przyjemniejsza i wygodniejsza.

 

Zobacz jakie usługi, udogodnienia i oferty przygotowaliśmy dla naszych Pasażerów:

 

Scaniaaa

Komfort podróży

Wyposażylismy nasze autokary w routery tak abyście mogli cieszyć się Internetem podczas podróży. Całkowicie za darmo. (Uwaga jakość usługi jest zależna od różnych czynników).

przycisk niebieski

Geolokalizacj ikona

Szybka lokalizacja GPS naszych autobusów będących w trasie.

Wejdź na naszą stronę internetową lub ściągnij aplikację mobilną i zobacz gdzie znajduje się w danej chwili autobus, który Cie interesuje. Czekasz na autobus lub czekasz na kogoś bliskiego? Wystarczy skorzystać z naszej funkcjonalności i zobaczyć gdzie znajduje się autobus i jak daleko od celu. Proste, wygodne, użyteczne.

przycisk niebieski

2014 wakacje

Jedź z nami w podróż i czytaj na pokładzie nasz darmowy magazyn "Świat Podróże Kultura"

Jadąc z nami już nie będziesz się nudził. W naszych autobusach dostępny jest profesjonalny magazyn, którego tematyką są szeroko pojęte podróże oraz ciekawe miejsca, które nie tylko warto zobaczyć, ale przynajmniej o nich przeczytać. Czytaj z nami magazyn, który z pasją pisze o podróżach.

przycisk niebieski

Salonik pasazera

Czekasz na kurs na Dworcu Zachodnim? Odwiedź nasz Salonik Pasażera!

Czekając na kurs odjeżdżający z Dworca Zachodniego przyjdź do naszego komfortowego Saloniku, poczytaj w kąciku prasowym, zrelaksuj się oglądając TV w klimatyzowanym pomieszczeniu, dzieci mogą korzystać z kącika malucha. Te i inne udogodnienia dostępne w naszym Saloniku.

przycisk niebieski

infolinia pol

Nie masz dostępu do Internetu? szukasz informacji o kursach?

Zadzwoń na naszą infolinię 708 208 888 (1,29 zł z VAT za minutę) czynna 24h i dowiedz się szczegółowych informacji o naszych kursach.

przycisk niebieski

Promocje button

Promocje, konkursy, tańsze bilety!

Chcesz zdobyć tańsze bilety, skorzystać z promocji lub poczytać o naszych innych bonusach przygotowanych dla naszych pasażerów? Sprawdź nasze promocje.

przycisk niebieski

 

 

 

  • 51010


Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Polityka ciasteczek