Nasze standardy

infolinia: 708 208 888

Informujemy o nowych połączeniach. Międzynarodowa linia Warszawa - Tatralandia Liptowski Mikułasz.Linia krajowa Warszawa - Polańczyk.

Ośrodek Wypoczynkowy MORSKA OSADA to nowe osiedle drewnianych domków letniskowych wybudowanych przez polskich Górali. Przyjazne środowisku, funkcjonalnie urządzone domki, są położone w samym centrum Krynicy Morskiej, na terenie parku krajobrazowego "Mierzeja Wiślana", w odległości około 50 metrów od morza.

Osiedle składa się z 15 domków, z których 11 jest podwójnych, a 4 potrójne. W każdym z domków potrójnych jeden z lokali jest 6-osobowy z piętrem - łącznie mamy 4 lokale 6-osobowe.

Wszystkie domy posiadają aneks kuchenny (lodówka, czajnik elektryczny, talerzyki, kubki, sztućce...), łazienkę z prysznicem, jedną lub dwie sypialnie, salon z kolorowym TV oraz tarasy.

 

Tarasy wyposażone są w sprzęt do wypoczynku, a także w urządzenia nagrzewające powietrze - do użytku w chłodne dni i wieczory. Wszystkie meble znajdujące się w domkach zostały wykonane przez Fabrykę Mebli Wójcik w Elblągu.

 

Domki znajdują się na terenie ogrodzonym, o powierzchni 10.000 m2. Do każdego lokalu przydzielone jest miejsce parkingowe (łącznie 34miejsca).

 

Serdecznie zapraszamy do Morskiej Osady - gwarantujemy wspaniały wypoczynek!

 

http://morskaosada.mierzeja.com/morska-osada

  • 51010


Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Polityka ciasteczek