Przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż nieruchomości w Nowym Dworze Mazowieckim!11


Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej Polonus w Warszawie S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Jerozolimskie 144, zwana dalej spółką Informuje, ogłasza przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż  nieruchomości w Nowym Dworze Mazowieckim. Nieruchomość składa się z prawa użytkowania wieczystego działek gruntu  położonych w Nowym Dworze Mazowieckim, przy ul. Gen. J.P. Morawicza 3 oraz prawa własności posadowionych na tych działkach budynków, budowli i urządzeń,

Przetarg nieograniczony ustny na sprzedaż 16 pojazdów


Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej Polonus w Warszawie S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Jerozolimskie 144, zwana dalej spółką Informuje, że w dniu 17.02.2017 r. o godz. 10.30 odbędzie się przetarg nieograniczony ustny na sprzedaż nw. pojazdów. Przetarg ustny odbędzie się w siedzibie Spółki PKS „POLONUS” w Warszawie S.A. ul.  Al. Jerozolimskie  144;  IV piętro; sala konferencyjna.

Zapytanie ofertowe na usługę dostawy nowych opon do autobusów w komunikacji międzymiastowej i podmiejskiej


Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej Polonus w Warszawie S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Jerozolimskie 144, zwana dalej spółką zaprasza do składania ofert na usługę dostawy nowych opon do autobusów komunikacji podmiejskiej i międzymiastowej.

Zapytanie ofertowe na zakup autokarów


Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej Polonus w Warszawie S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Jerozolimskie 144, zwana dalej spółką zaprasza do przesyłania ofert na zakup używanych pojazdów niskopodłogowych. Data produkcji nie starszy  niż 2005r.

Zapytanie ofertowe na usługę dostawy nowych opon do autobusów unieważniony


Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej Polonus w Warszawie S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Jerozolimskie 144, zwana dalej spółką zaprasza do składania ofert na usługę dostawy nowych opon do autobusów komunikacji podmiejskiej i międzymiastowej.

Zapytanie ofertowe na usługę dostawy gazu ziemnego


Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej Polonus w Warszawie S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Jerozolimskie 144, zwana dalej spółką zaprasza do składania ofert na usługę dostawy gazu ziemnego w okresie od 01.01.2017r. do 31.12.2017r.
 

Przetarg nieograiczony na dostwę oleju napędowego.


Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej Polonus w Warszawie S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Jerozolimskie 144, zwana dalej spółką zaprasza do składania ofert w przetargu nieograiczonego na dostwę oleju napędowego, do trzech baz Zamawiającego (Warszawa, Piaseczno, Nowy Dwór Mazowiecki) w roku 2017 roku
 

Zaprasza do złożenia oferty cenowej na wykonanie prac dotyczących remontu nawierzchni asfaltobetonowej na terenie bazy PKS w Piasecznie, ul. Gen. Okulickiego 4


Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej ,,POLONUS" w Warszawie S.A. zaprasza do złożenia oferty cenowej na wykonanie prac dotyczących remontu nawierzchni asfaltobetonowej  na terenie bazy PKS w Piasecznie, ul. Gen. Okulickiego 4.

Zapraszamy do złożenia ofert na najem lokalu handlowego znajdującego się w poczekalni Dworca Autobusowego


Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej Polonus w Warszawie S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Jerozolimskie 144, zwana dalej spółką zaprasza do złożenia ofert na najem lokalu handlowego znajdujacego sie w poczekalni Dworca Autobusowego PKS ,, POLONUS".

Zapytanie ofertowe na świadeczenie usług medycznych dla pracowników Spółki i ich rodzin

Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej Polonus w Warszawie S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Jerozolimskie 144, zwana dalej spółką zaprasza do złożenia ofert na świadeczenie usług medycznych dla pracowników Spółki i ich rodzin.


 
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.