Przetarg nieograniczony ustny na sprzedaż 16 poja


Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej Polonus w Warszawie S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Jerozolimskie 144, zwana dalej spółką Informuje, że w dniu 17.02.2017 r. o godz. 10.30 odbędzie się przetarg nieograniczony ustny na sprzedaż nw. pojazdów. Przetarg ustny odbędzie się w siedzibie Spółki PKS „POLONUS” w Warszawie S.A. ul.  Al. Jerozolimskie  144;  IV piętro; sala konferencyjna.

Zapytanie ofertowe na usługę dostawy gazu ziemnego


Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej Polonus w Warszawie S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Jerozolimskie 144, zwana dalej spółką zaprasza do składania ofert na usługę dostawy gazu ziemnego w okresie od 01.01.2017r. do 31.12.2017r.
 

Przetarg nieograiczony na dostwę oleju napędowego.


Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej Polonus w Warszawie S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Jerozolimskie 144, zwana dalej spółką zaprasza do składania ofert w przetargu nieograiczonego na dostwę oleju napędowego, do trzech baz Zamawiającego (Warszawa, Piaseczno, Nowy Dwór Mazowiecki) w roku 2017 roku
 

Zaprasza do złożenia oferty cenowej na wykonanie prac dotyczących remontu nawierzchni asfaltobetonowej na terenie bazy PKS w Piasecznie, ul. Gen. Okulickiego 4


Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej ,,POLONUS" w Warszawie S.A. zaprasza do złożenia oferty cenowej na wykonanie prac dotyczących remontu nawierzchni asfaltobetonowej  na terenie bazy PKS w Piasecznie, ul. Gen. Okulickiego 4.

Zapraszamy do złożenia ofert na najem lokalu handlowego znajdującego się w poczekalni Dworca Autobusowego


Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej Polonus w Warszawie S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Jerozolimskie 144, zwana dalej spółką zaprasza do złożenia ofert na najem lokalu handlowego znajdujacego sie w poczekalni Dworca Autobusowego PKS ,, POLONUS".

Prztarg nieograniczony na wykonanie instalacji hydrantowej

Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej Polonus w Warszawie S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Jerozolimskie 144, zwana dalej spółką. Ogłasza przetarg ustny nieograniczony na Wykonanie  instalacji przeciwpożarowej hydrantowej w budynku biurowo – hotelowym i w budynku Dworca Autobusowego Warszawa Zachodnia położonych w Warszawie, Al. Jerozolimskie 144”

Prztarg nieograniczony na wykonanie podziemnego zbiornika żelbetowego p.poż.

Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej Polonus w Warszawie S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Jerozolimskie 144, zwana dalej spółką. Ogłasza przetarg ustny nieograniczony na Wykonanie podziemnego zbiornika żelbetowego p.poż. z instalacją technologiczną dla budynku biurowo – hotelowego i budynku Dworca Autobusowego Warszawa Zachodnia położonych w Warszawie, Al. Jerozolimskie 144

Kompleksowe usługa na sprzątanie Hostelu "Zachodni" w Warszawie - konkurs ofert

Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej Polonus w Warszawie S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Jerozolimskie 144, zwana dalej spółką zaprasza do składania ofert w konkursie na usługę  kompleksowego sprzątania Hostelu "Zachodni" przy Dworcu PKS Warszawa Zachodnia w Warszawie  przy Al.Jerozolimskie 144.
Szczegółowy opis przedmiotu konkursu lokali oraz inne informacje dostępne w pełnej wersji artykułu.

Konkurs na Wykonanie studium możliwości realizacji inwestycji nowego Dworca Autobusowego Warszawa Zachodnia.

Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej Polonus w Warszawie S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Jerozolimskie 144, zwana dalej spółką zaprasza do składania ofert w konkursie na Wykonanie studium możliwości realizacji inwestycji nowego Dworca Autobusowego Warszawa Zachodnia.

Konkurs na najem lokali użytkowych w Warszawie oraz Piasecznie

Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej Polonus w Warszawie S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Jerozolimskie 144, zwana dalej spółką zaprasza do składania ofert w konkursie na najem lokali użytkowych spółki położonych w Warszawie przy Al.Jerozolimskie 144 (Dworzec autobusowy), Syreny 8, Syreny 14, oraz w Piasecznie przy ul. L. Okulickiego 4.
Szczegółowy wykaz lokali, regulamin oraz inne informacje dostępne w pełnej wersji artykułu.


 
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.