Ogłoszenie: Wycena nieruchomości


Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej Polonus w Warszawie S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Jerozolimskie 144, zwana dalej spółką zaprasza do składania ofert w trybie zapytania ofertowego na wykonanie usługi w zakresie wyceny nieruchomości położonej w Warszawie ul. Prymasa Tysiąclecia.

Ogłoszenie: Najem powierzchni handlowej w hali głównej Dworca Autobusowego PKS.


Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej Polonus w Warszawie S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Jerozolimskie 144, zwana dalej spółką Informuje, że posiada w swojej ofercie wolne lokale i obiekty użytkowe do wynajęcia.

Specyfikacja wolnych pomieszczeń do wynajmu


Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej Polonus w Warszawie S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Jerozolimskie 144, zwana dalej spółką Informuje, że posiada w swojej ofercie wolne lokale i obiekty użytkowe do wynajęcia.

Przetarg nieograniczony ustny na sprzedaż 3 pojazdów


Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej Polonus w Warszawie S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Jerozolimskie 144, zwana dalej spółką Informuje, że w dniu 27.03.2017 r. o godz. 10.30 odbędzie się przetarg nieograniczony ustny na sprzedaż nw. pojazdów. Przetarg ustny odbędzie się w siedzibie Spółki PKS „POLONUS” w Warszawie S.A. ul.  Al. Jerozolimskie  144;  IV piętro; sala konferencyjna.

Przetarg na dostawę autobusów (nabycie w drodze leasingu operacyjnego)


Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej Polonus w Warszawie S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Jerozolimskie 144, zwana dalej spółką, ogłasza przetarg na dostawę autobusów (nabycie w drodze leasingu operacyjnego) ogłoszenie przekazane Urzędowi Publikacji Unii Europejskiej pod numerem: 2017/-018992

Zapytanie ofertowe na Ubezpieczenie majątkowe – mienia, komunikacyjne i odpowiedzialności cywilnej PKS „Polonus” w Warszawie S.A. w roku 2017/2018


Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej Polonus w Warszawie S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Jerozolimskie 144, zwana dalej spółką zaprasza do składania ofert na Ubezpieczenie majątkowe – mienia, komunikacyjne i odpowiedzialności cywilnej PKS „Polonus” w Warszawie S.A. w roku 2017 z opcją przedłużenia umów na rok 2018

Wolne lokale użytkowe do wynajęcia w Warszawie oraz Piasecznie

Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej Polonus w Warszawie S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Jerozolimskie 144, zwana dalej spółką zaprasza do wynajmu wolnych lokali użytkowych spółki położonych w Warszawie przy Al.Jerozolimskie 144 (Dworzec autobusowy), Syreny 8, Syreny 14, oraz w Piasecznie przy ul. L. Okulickiego 4.
Szczegółowy wykaz lokali, regulamin oraz inne informacje dostępne w pełnej wersji artykułu.


 
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.