Ogłoszenie: Wykaz wolnych lokali i obiektów użytkowych do wynajęcia


Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej Polonus w Warszawie S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Jerozolimskie 144, zwana dalej spółką Informuje, że posiada w swojej ofercie wolne lokale i obiekty użytkowe do wynajęcia położynych w warszawie przy al. Jerozolimskich 144, ul. Syreny 8, ul. Syreny 14 oraz w piasecznie przy ul. Okulickiego 4

Ogłoszenie: Wycena nieruchomości położonej w Warszawie ul. Prymasa Tysiąclecia. (unieważnienie postępowania)


Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej Polonus w Warszawie S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Jerozolimskie 144, zwana dalej spółką zaprasza do składania ofert w trybie zapytania ofertowego na wykonanie usługi w zakresie wyceny nieruchomości położonej w Warszawie ul. Prymasa Tysiąclecia.

Ogłoszenie: Przetarg nieograniczony ustny na sprzedaż pojazdów


Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej Polonus w Warszawie S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Jerozolimskie 144, zwana dalej spółką zaprasza do przetargu  ustnego nieograniczonego na sprzedaż pojazdów. Przetarg ustny odbędzie się w siedzibie Spółki PKS „POLONUS” w Warszawie S.A. ul.  Al. Jerozolimskie  144;  IV piętro; sala konferencyjna

Ogłoszenie: Zapraszamy do składania ofert na sporządzenie audytu energetycznego


Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej Polonus w Warszawie S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Jerozolimskie 144, zwana dalej spółką zaprasza do składania ofert w trybie zapytania ofertowego na wykonanie usługi w zakresie Sporządzenie audytu energetycznego przedsiębiorstwa zgodnie z ustawą o efektywności energetycznej”

Ogłoszenie: Zapraszamy do składania ofert w trybie zapytania ofertowego na usługę dostawy i sprzedaży gazu ziemnego (przetarg został unieważniony)


Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej Polonus w Warszawie S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Jerozolimskie 144, zwana dalej spółką informuje o unieważnieniu postępowania dotyczącego składania ofert w trybie zapytania ofertowego na usługę dostawy i sprzedaży gazu ziemnego w okresie od 01.01.2018 r. do 31.12.2018 r.

Ogłoszenie: Konkurs na najem stanowisk postojowych dla pojazdów taxi


Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej Polonus w Warszawie S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Jerozolimskie 144, zwana dalej spółką zaprasza do składania ofert w konkursie na najem 3 stanowisk postojowych przeznaczonych dla pojazdów taxi obsługujących ruch pasażerski Dworca PKS Warszawa Zachodnia, zlokalizowanych po wschodniej stronie budynku Dworca położonego w Warszawie przy Al. Jerozolimskich.

Ogłoszenie: Zapraszamy do składania ofert na lokal handlowy


Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej „POLONUS” w Warszawie S.A. z siedzibą w Warszawie, Al. Jerozolimskie 144, 02-305 Warszawa,
zwane dalej Spółką zaprasza do składania ofert na Najem lokalu handlowego nr 74 znajdującego się w tunelu Dworca Autobusowego PKS „POLONUS” w Warszawie S.A.

Ogłoszenie: Najem nieruchomości gruntowej położonej przy Al.Prymasa tysiąclecia


Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej Polonus w Warszawie S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Jerozolimskie 144, zwana dalej spółką Informuje, o najmnie nieruchomości gruntowej nr ew. 4 o powirzchni 16 500 mpołożonej przy Al. Prymasa Tysiąclecia 64 w Warszawie

Ogłoszenie: Wykonanie remontów cząsteczkowych nawierzchni asfaltowej na Terenie Dworca Zachodniego


Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej Polonus w Warszawie S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Jerozolimskie 144, zwana dalej spółką zaprasza,  zaprasza do składania ofert w trybie zapytania ofertowego na usługę wykonania cząsteczkowych remontów nawierzchni asfaltowej na terenie Dworca PKS Warszawa Zachodnia w Warszawie al. Jerozolimskie 144 w okresie od 20 kwietnia 2017r. do 30 kwietnia 2018r.

Ogłoszenie: Najem powierzchni handlowej w hali głównej Dworca Autobusowego PKS.


Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej Polonus w Warszawie S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Jerozolimskie 144, zwana dalej spółką Informuje, że posiada w swojej ofercie wolne lokale i obiekty użytkowe do wynajęcia.


 
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.