Nowy serwis PKS Polonus. Z rezerwacją miejsc!

Bezpłatny wybór i rezerwacja miejsca przy zakupie biletów online na podróż we wszystkich kierunkach, darmowa zmiana terminu wyjazdu do 1h przed opłaconym już kursem, możliwość zamówienia fotelika dziecięcego czy zakup biletu powrotnego online z 50% zniżką – to tylko niektóre z udogodnień wprowadzonych przez PKS Polonus tuż przed sezonem urlopowym!

Informacja Prasowa PKS Polonus i Polonus Bus z 2 milionami pasażerów na koniec 2015 roku!

Ponad 2 mln pasażerów przewiezionych na trasach krajowych i międzynarodowych oraz w komunikacji lokalnej, 8 nowych dalekobieżnych kursów w rozkładzie jazdy – pokonanych między innymi 4 nowymi, 57-osobowymi autobusami – i łącznie 6 mln kilometrów przejechanych w 125 tys. godzin, co pozwoliłoby okrążyć równik niemal 150 razy – to bilans usług zrealizowanych przez PKS Polonus w 2015 roku!

Informacja Prasowa Ferie w górach czy na Mazurach? Podróżuj tanio z PKS Polonus!

Pula 1000 promocyjnych biletów w cenie 5, 10 i 15 zł, powroty tańsze o 30% i karnety rabatowe na pobyt i ski pass w słowackich ośrodkach narciarskich – tak PKS Polonus zachęca podróżnych do skorzystania z usług transportowych podczas wyjazdów na ferie zimowe. Promocyjne ceny obowiązują od 21 stycznia 2016 na wszystkich trasach – a więc również do popularnych ośrodków narciarskich w Polsce i na Słowacji – zarówno w przedsprzedaży, jak i bieżącej ofercie. Co więcej, PKS Polonus zapewnia bezpłatny transport sprzętu w luku bagażowym!

PKS Polonus z nowym kursem do Lwowa i połączeniem z Warszawy do Grudziądza!

PKS Polonus rozszerza siatkę krajowych i międzynarodowych połączeń autobusowych. Polski przewoźnik kursuje już na nowej trasie: Warszawa – Grudziądz, a od 18 grudnia 2015 roku pasażerowie PKS Polonus mogą korzystać z dodatkowego połączenia do Lwowa. Grudniową nowością w międzynarodowym rozkładzie jazdy PKS Polonus jest również kurs na Słowację w relacji: Warszawa – Zakopane – Liptowski Mikułasz / TATRALANDIA.

PKS Polonus uruchamia międzynarodowy kurs na Słowację!

Pierwsze bezpośrednie autobusowe połączenie z Warszawy do Tatralandii. PKS Polonus – polski przewoźnik autobusowy – już 18 grudnia 2015 uruchomi nowe międzynarodowe połączenie na trasie Polska – Słowacja. Autobusy PKS Polonus będą kursowały z Warszawy, przez Zakopane, aż do Tatralandii, czyli największego kompleksu narciarskiego w Niskich Tatrach. Pierwsze bezpośrednie autobusowe połączenie z Warszawy do Tatralandii

Radio i prasa o seansie filmowym z PKS POLONUS Gwiezdne Wojny ,,Przebudzenie Mocy"

Zanim wybierzesz się z PKS Polonus na Słowację, wyrusz w międzygalaktyczną podróż! Wygraj podwójne zaproszenie na premierowy seans „Gwiezdne Wojny: Przebudzenie mocy”, który odbędzie się już 18 grudnia o godz. 18.00 w Nove Kino Wisła w Warszawie. Trzy podwójne wejściówki wygrają osoby, które wymyślą najciekawszą nazwę dla kursującego do Tatralandii autobusu. O odpowiedzi prosimy w komentarzach pod postem lub artykułem. Odbiór biletów – w kinie (NoveKino Wisła), najpóźniej 30 min. przed seansem, który odbędzie się 18 grudnia o godz. 18.00. Rozwiązanie konkursu dziś o 22.00 :) Śpieszcie się!

Narty na Słowacji? Air Baltic vs. PKS Polonus na trasie do Popradu

Polska – Słowacja. Autobusy PKS Polonus będą kursowały z Warszawy, przez Zakopane, aż do Tatralandii, czyli największego kompleksu narciarskiego w Niskich Tatrach. Pierwsze bezpośrednie autobusowe połączenie z Warszawy do Tatralandii

Międzygalaktyczna podróż z PKS Polonus!

Wyrusz w międzygalaktyczną podróż z PKS Polonus! Wygraj podwójne zaproszenie na premierowy seans „Gwiezdne Wojny: Przebudzenie mocy” i voucher na weekendowy pobyt dla dwóch osób w czeskim SPA. Akcja konkursowa „Galaktyczna Moc Nagród Polonus” trwa do 18 grudnia 2015.


 
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.