Ogłoszenie o zmianie cen na linich komunikacyjnych Zakroczym - Warszawa


Szanowni Państwo, Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej „Polonus” w Warszawie spółka akcyjna informuje, że z dniem  06 maja 2017 roku, na linii komunikacyjnej relacji: Zakroczym – Warszawa, zostaje podwyższona cena biletów jednorazowych, średnio 15 - 25%.

Ogłoszenie o zmianie komunikacji w dniu 02.05.2017r.


Szanowni Państwo, Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej „Polonus” w Warszawie spółka akcyjna informuje, że w dniu 02.05.2017r. na linich lokalnych komunikacja realizowana będzie według sobotniego rozkładu jazdu.

Ogłoszenie o zmianie cen


Szanowni Państwo, Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej „Polonus” w Warszawie spółka akcyjna informuje, że w związku z rosnącymi kosztami prowadzonej działalności, wprowadza następujące zmiany w taryfie przewozowej na poszczególnych odcinkach, w relacji: Nowiny, Kazuń – Warszawa, p/Łomianki   średnio ok. 15% - 20%.

Ogłoszenie o zmianie cen na linich komunikacyjnych


Szanowni Państwo, Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej „Polonus” w Warszawie spółka akcyjna informuje, że z dniem 14.01.2017r na linich komunikacyjnych z/do  Warszawa Centralna przez Jabłonnę, zostaje podwyższona cena biletu jednorazowego,na odcinku: - JABŁONNA - WARSZAWA - 4,00 zł.


 
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.