Tabela nr 1521001 Warszawa, Dw. Gdański 03/04 Nowiny, Pętla
 
Kierunek Tam
NrPrzystanekESC dD6 dSDSC dS
1Warszawa, Dw. Gdański 03/0406:5009:0009:0012:5012:5014:0014:4015:2015:20
2Warszawa, rd. Radosława 02/0306:5209:0209:0112:5212:5114:0314:4315:2315:21
3Warszawa, Plac Grunwaldz 01/0206:5409:0409:0312:5412:5314:0614:4615:2615:23
4Warszawa, Metro Marymont 01/0206:5609:0609:0512:5612:5514:0814:4915:2915:25
5Warszawa, Żeromskiego 01/0206:5809:0709:0612:5812:5614:1014:5115:3215:26
6Warszawa, szp. Bielański 01/0207:0109:1009:0913:0112:5914:1214:5315:3515:29
7Warszawa, Przy Agorze07:0209:1209:1013:0313:0014:1314:5515:3715:30
8Warszawa, Prozy 01/0207:0409:1409:1213:0513:0214:1414:5715:3915:32
9Warszawa, Park Młociński 01/0207:0709:1709:1513:0813:0514:1715:0015:4215:35
10Łomianki, Buraków07:0909:1909:1713:1013:0714:1915:0315:4415:37
11Łomianki, Polmo07:1209:2109:1813:1213:0814:2215:0515:4715:38
12Łomianki, Centrum07:1409:2309:2013:1413:1014:2415:0715:4915:40
13Łomianki, Kościół07:1509:2409:2113:1513:1114:2515:0915:5015:41
14Łomianki, ICDS07:1609:2509:2213:1613:1214:2615:1015:5115:42
15Kiełpin, Graniczka07:1709:2609:2313:1713:1314:2715:1215:5215:43
16Dziekanów Polski07:1909:2809:2513:1913:1514:2915:1415:5415:45
17Sadowa, CH Witek07:2109:3009:2713:2113:1714:3115:1615:5615:47
18Górka Dziek, Krix-Pool07:2209:3109:2813:2213:1814:3215:1715:5715:48
19Łomna, Profix07:2409:3409:3013:2513:2014:3515:1916:0015:50
20Palmiry, Wittchen07:2509:3609:3113:2713:2114:3615:2016:0115:51
21Łomna, SanoChem07:2809:3809:3413:2913:2414:3815:2216:0315:54
22Cząstków, Inter Cars07:2909:3909:3513:3013:2514:3915:2316:0415:55
23Czosnów, Urząd Gminy07:3109:4109:3713:3213:2714:41|16:0615:57
24Czosnów, Bella||||||15:25||
25Dębina, Prodmal07:3309:4309:3913:3413:2914:43|16:0815:59
26Dobrzyń, Prosta 21||||||15:27||
27Dobrzyń, Prosta 75||||||15:28||
28Dobrzyń, Prosta 132||||||15:29||
29Ordona, Wiadukt E-707:3509:4609:4113:3713:3114:45|16:1016:01
30Kazuń Nowy07:3609:4709:4213:3813:3214:46|16:1116:02
31Augustówek, Prosta 248||||||15:31||
32Kazuń Nowy, Ordona07:3709:4909:4313:4013:3314:48|16:1316:03
33Małocice, Woj. Pol. 6||||||15:33||
34Kazuń Polski, Leśna07:3909:5209:4513:4313:3514:5015:3516:1516:05
35Cybulice Małe, Wesoła07:42<09:48<<14:5315:3716:1816:08
36Cybulice Małe, Wiosenna07:43<09:49<<14:5415:3816:1916:09
37Cybulice Las, droga 89907:4509:5509:5113:4613:3714:5615:3916:2116:11
38Grochale Stare III07:4709:5809:5313:4913:3914:5815:4116:2316:13
39Stare Grochale II07:4809:5909:5413:5013:4114:5915:4216:2416:14
40Stare Grochale  I07:4910:0009:5513:5113:4215:0015:4316:2516:15
41Nowe Grochale, Sklep07:5010:0109:5613:5213:4315:0115:4416:2616:16
42Grochale Nowe, Nr 20207:5110:0309:5713:5313:4515:0215:4516:2716:17
43Głusk, Nr 407:5310:0509:5913:5513:4715:0415:4716:2916:19
44Stanisławów, Nr 6007:5510:0710:0113:5713:4915:0615:4916:3116:21
45Leoncin, Partyzantów 1407:5610:0910:0314:0013:5115:0815:5116:3316:23
46Leoncin, Sadowa07:5710:1010:0414:0113:5215:0915:5316:3416:24
47Wilków Nowy, Nr 22C07:5810:1110:0614:0213:5415:1015:5416:3516:26
48Wilków Nowy, Nr 4408:0010:1210:0814:0313:5615:1215:5616:3716:28
49Polesie Nowe, Nr 108:0110:1410:0914:0513:5715:1415:5816:3916:29
50Polesie Nowe, Kapliczka08:0310:1510:1114:0613:5915:1515:5916:4016:31
51Polesie Stare, Pętla  01/0208:0410:1610:1314:0714:0115:1616:0016:4116:33
52Polesie Stare, Nr 21  01/0208:0510:1710:1414:0814:0215:1716:0116:4216:34
53Krubiczew, Sklep08:0610:1810:1514:0914:0415:1816:0216:4316:35
54Nowiny, Skrzyżowanie08:0810:2010:1714:1114:0615:2016:0416:4516:37
55Nowiny, Pętla08:0910:2210:1914:1314:0815:2216:0516:4716:3916:05
56Secymin, Polski16:07
57Secyminek16:09
58Ośniki I16:10
59Ośniki II, Kapliczka16:11
60Wilków Polski  I16:12
61Wilków Polski  II16:15
62Gniewniewice Folwarczne16:17
63Leoncin, Stacja Paliw16:20
 
Kierunek Tam c.d.
NrPrzystanekDSZC dDC dD
1Warszawa, Dw. Gdański 03/0416:1017:0017:4017:4019:3020:3021:00
2Warszawa, rd. Radosława 02/0316:1317:0317:4217:4119:3220:3121:02
3Warszawa, Plac Grunwaldz 01/0216:1617:0617:4517:4319:3520:3321:04
4Warszawa, Metro Marymont 01/0216:1917:0917:4717:4519:3720:3521:06
5Warszawa, Żeromskiego 01/0216:2217:1217:4917:4619:3920:3621:08
6Warszawa, szp. Bielański 01/0216:2517:1517:5217:4919:4220:3921:10
7Warszawa, Przy Agorze16:2717:1717:5317:5019:4420:4021:11
8Warszawa, Prozy 01/0216:2917:1917:5517:5219:4620:4221:13
9Warszawa, Park Młociński 01/0216:3217:2217:5817:5519:4920:4521:16
10Łomianki, Buraków16:3417:2418:0017:5719:5120:4721:18
11Łomianki, Polmo16:3717:2718:0217:5819:5420:4821:21
12Łomianki, Centrum16:3917:2918:0418:0019:5620:4921:23
13Łomianki, Kościół16:4017:3018:0518:0119:5720:5021:24
14Łomianki, ICDS16:4117:3118:0618:0219:5820:5121:25
15Kiełpin, Graniczka16:4317:3318:0818:0420:0020:5221:27
16Dziekanów Polski16:4517:3518:1018:0620:0220:5421:29
17Sadowa, CH Witek16:4717:3718:1218:0820:0420:5521:31
18Górka Dziek, Krix-Pool16:4817:3818:1318:0920:0520:5621:32
19Łomna, Profix16:5117:4118:1518:1120:0720:5821:35
20Palmiry, Wittchen16:5217:4218:1718:1220:0820:5921:36
21Łomna, SanoChem16:5417:4418:1918:1520:1021:0221:38
22Cząstków, Inter Cars16:5517:4518:2018:1620:1121:0321:40
23Czosnów, Urząd Gminy16:5717:4718:2218:1820:1321:0521:42
24Czosnów, Bella|||||||
25Dębina, Prodmal16:5917:4918:2418:2020:1521:0721:44
26Dobrzyń, Prosta 21|||||||
27Dobrzyń, Prosta 75|||||||
28Dobrzyń, Prosta 132|||||||
29Ordona, Wiadukt E-717:0117:5118:2618:2220:1721:0921:46
30Kazuń Nowy17:0217:5218:2718:2320:1821:1021:47
31Augustówek, Prosta 248|||||||
32Kazuń Nowy, Ordona17:0417:5418:2818:2420:2021:1121:49
33Małocice, Woj. Pol. 6|||||||
34Kazuń Polski, Leśna17:0617:5618:3018:2620:2221:1321:51
35Cybulice Małe, Wesoła17:0917:5918:3318:2920:2521:1621:54
36Cybulice Małe, Wiosenna17:1018:0018:3418:3020:2621:1721:55
37Cybulice Las, droga 89917:1218:0218:3618:3220:2821:1921:56
38Grochale Stare III17:1418:0418:3818:3420:3021:2121:58
39Stare Grochale II17:1518:0518:3918:3520:3121:2221:59
40Stare Grochale  I17:1618:0618:4018:3620:3221:2322:00
41Nowe Grochale, Sklep17:1718:0718:4118:3720:3321:2422:01
42Grochale Nowe, Nr 20217:1818:0818:4218:3820:3421:2522:02
43Głusk, Nr 417:2018:1018:4418:4020:3621:2722:04
44Stanisławów, Nr 6017:2218:1218:4618:4120:3821:2822:06
45Leoncin, Partyzantów 1417:2418:1418:4818:4320:4021:3022:08
46Leoncin, Sadowa17:2518:1518:4918:4420:4121:3122:10
47Wilków Nowy, Nr 22C17:2618:1618:5118:4620:4221:3322:11
48Wilków Nowy, Nr 4417:2818:1818:5218:4820:4421:3522:13
49Polesie Nowe, Nr 117:3018:2018:5318:4920:4621:3622:15
50Polesie Nowe, Kapliczka17:3118:2118:5518:5120:4721:3822:16
51Polesie Stare, Pętla  01/0217:3218:2218:5718:5320:4821:4022:17
52Polesie Stare, Nr 21  01/0217:3318:2318:5818:5420:4921:4122:18
53Krubiczew, Sklep17:3418:2418:5918:5520:5021:4222:19
54Nowiny, Skrzyżowanie17:3618:2619:0118:5720:5221:4422:21
55Nowiny, Pętla17:3818:2819:0318:5920:5421:4522:23
56Secymin, Polski
57Secyminek
58Ośniki I
59Ośniki II, Kapliczka
60Wilków Polski  I
61Wilków Polski  II
62Gniewniewice Folwarczne
63Leoncin, Stacja Paliw
 


Kierunek Powrót
NrPrzystanekDD6 dSSDC dSD6 d
63Leoncin, Stacja Paliw05:25
62Gniewniewice Folwarczne05:27
61Wilków Polski  II05:29
60Wilków Polski  I05:32
59Ośniki II, Kapliczka05:33
58Ośniki I05:34
57Secyminek05:35
56Secymin, Polski05:37
55Nowiny, Pętla04:0505:1005:1005:4005:4006:0006:0006:4008:1008:10
54Nowiny, Skrzyżowanie04:0705:1205:1205:4206:0206:0206:4208:1208:12
53Krubiczew, Sklep04:0905:1405:1405:4406:0406:0406:4408:1408:14
52Polesie Stare, Nr 21  01/0204:1105:1505:1505:4506:0506:0506:4508:1508:15
51Polesie Stare, Pętla  01/0204:1205:1605:1605:4606:0606:0606:4608:1608:16
50Polesie Nowe, Kapliczka04:1305:1705:1705:4706:0706:0706:4708:1808:18
49Polesie Nowe, Nr 104:1505:1805:1805:4806:0806:0906:4808:2008:20
48Wilków Nowy, Nr 4404:1605:1905:1905:4906:0906:1006:4908:2108:21
47Wilków Nowy, Nr 22C04:1705:2005:2005:5006:1006:1106:5008:2208:22
46Leoncin, Sadowa04:1905:2105:2105:5106:1106:1306:5108:2408:24
45Leoncin, Partyzantów 1404:2005:2205:2205:5206:1206:1406:5208:2508:25
44Stanisławów, Nr 6004:2205:2405:2405:5506:1406:1606:5508:2708:28
43Głusk, Nr 404:2405:2605:2605:5706:1606:1806:5708:2908:30
42Grochale Nowe, Nr 20204:2605:2805:2805:5906:1806:2006:5908:3108:32
41Nowe Grochale, Sklep04:2705:3005:2906:0106:1906:2107:0108:3208:34
40Stare Grochale  I04:2805:3105:3006:0206:2006:2207:0208:3308:35
39Stare Grochale II04:2905:3205:3106:0306:2106:2307:0308:3408:36
38Grochale Stare III04:3005:3305:3206:0506:2206:2407:0408:3508:37
37Cybulice Las, droga 89904:3205:3505:3506:0706:2506:2707:0708:3808:39
36Cybulice Małe, Wiosenna04:3305:3605:3606:0806:2606:2807:08<<
35Cybulice Małe, Wesoła04:3405:3705:3706:0906:2706:2907:09<<
34Kazuń Polski, Leśna04:3605:4005:4006:1106:3006:3107:1208:4008:41
33Małocice, Woj. Pol. 6|||||||||
32Kazuń Nowy, Ordona04:3805:4305:4306:1406:3306:3307:1408:4308:43
31Augustówek, Prosta 248|||||||||
30Kazuń Nowy04:3905:4505:4506:1606:3506:3507:1608:4508:45
29Ordona, Wiadukt E-704:4005:4605:4606:1706:3606:3607:1708:4608:46
28Dobrzyń, Prosta 132|||||||||
27Dobrzyń, Prosta 75|||||||||
26Dobrzyń, Prosta 21|||||||||
25Dębina, Prodmal04:4305:4805:4806:1906:3806:3807:1908:4808:48
24Czosnów, Bella|||||||||
23Czosnów, Urząd Gminy04:4505:5005:5006:2106:4006:4007:2108:5008:50
22Cząstków, Inter Cars04:4705:5205:5206:2306:4206:4207:2308:5208:52
21Łomna, SanoChem04:4805:5305:5306:2406:4306:4307:2408:5308:53
20Palmiry, Wittchen04:5005:5505:5506:2606:4506:4507:2608:5408:54
19Łomna, Profix04:5105:5605:5606:2706:4606:4607:2708:5508:55
18Górka Dziek, Krix-Pool04:5305:5805:5806:2906:4806:4807:2908:5708:57
17Sadowa, CH Witek04:5405:5905:5906:3006:4906:4907:3008:5808:58
16Dziekanów Polski04:5606:0106:0106:3206:5106:5107:3209:0009:00
15Kiełpin, Graniczka04:5806:0306:0306:3406:5306:5307:3409:0209:02
14Łomianki, ICDS05:0006:0506:0506:3606:5506:5507:3609:0409:04
13Łomianki, Kościół05:0106:0606:0606:3706:5606:5607:3709:0509:05
12Łomianki, Centrum05:0306:0706:0706:3806:5706:5707:3809:0609:06
11Łomianki, Polmo05:0406:0906:0906:4006:5906:5907:4009:0809:08
10Łomianki, Buraków05:0506:1206:1006:4307:0207:0007:4109:1109:09
9Warszawa, Park Młociński 01/0205:0706:1506:1306:4607:0507:0307:4409:1409:12
8Warszawa, Prozy 01/0205:0906:1806:1606:4907:0807:0607:4709:1709:15
7Warszawa, Przy Agorze05:1106:1906:1706:5107:1107:0707:5009:1909:16
6Warszawa, szp. Bielański 01/0205:1306:2106:1906:5407:1407:0907:5309:2209:18
5Warszawa, Żeromskiego 01/0205:1606:2406:2106:5707:1707:1107:5609:2509:20
4Warszawa, Metro Marymont 01/0205:1806:2506:2207:0007:1907:1207:5909:2809:21
3Warszawa, Plac Grunwaldz 01/0205:2006:2806:2407:0307:2207:1408:0209:3109:23
2Warszawa, rd. Radosława 02/0305:2206:3106:2607:0607:2507:1608:0509:3409:25
1Warszawa, Dw. Gdański 03/0405:2406:3306:2807:0907:2807:1808:0709:3709:27
 
Kierunek Powrót c.d.
NrPrzystanekDC dSDC dC dD
63Leoncin, Stacja Paliw
62Gniewniewice Folwarczne
61Wilków Polski  II
60Wilków Polski  I
59Ośniki II, Kapliczka
58Ośniki I
57Secyminek
56Secymin, Polski
55Nowiny, Pętla11:4011:4014:3015:2515:2517:1519:05
54Nowiny, Skrzyżowanie11:4211:4214:3215:2715:2717:1719:07
53Krubiczew, Sklep11:4411:4414:3415:2915:2917:1919:09
52Polesie Stare, Nr 21  01/0211:4511:4514:3515:3015:3017:2019:10
51Polesie Stare, Pętla  01/0211:4611:4614:3615:3115:3117:2119:11
50Polesie Nowe, Kapliczka11:4811:4714:3815:3215:3317:2219:12
49Polesie Nowe, Nr 111:4911:4814:4015:3315:3417:2419:13
48Wilków Nowy, Nr 4411:5011:4914:4115:3415:3517:2519:14
47Wilków Nowy, Nr 22C11:5111:5014:4315:3515:3617:2619:15
46Leoncin, Sadowa11:5211:5114:4515:3615:3817:2819:16
45Leoncin, Partyzantów 1411:5311:5214:4615:3715:3917:2919:17
44Stanisławów, Nr 6011:5511:5514:4815:4015:4117:3219:19
43Głusk, Nr 411:5811:5714:5015:4215:4317:3419:21
42Grochale Nowe, Nr 20212:0011:5914:5215:4415:4517:3619:23
41Nowe Grochale, Sklep12:0112:0014:5415:4515:4617:3819:24
40Stare Grochale  I12:0212:0114:5515:4615:4717:3919:25
39Stare Grochale II12:0312:0214:5615:4715:4817:4019:26
38Grochale Stare III12:0412:0314:5815:4815:4917:4119:27
37Cybulice Las, droga 89912:0612:0615:0015:5115:5117:4419:30
36Cybulice Małe, Wiosenna12:0712:07<15:5215:52<19:31
35Cybulice Małe, Wesoła12:0812:08<15:5315:53<19:32
34Kazuń Polski, Leśna12:1112:1115:0215:5615:5617:4619:35
33Małocice, Woj. Pol. 612:13||||||
32Kazuń Nowy, Ordona|12:1315:0415:5915:5917:4819:38
31Augustówek, Prosta 24812:16||||||
30Kazuń Nowy|12:1515:0616:0116:0117:5019:40
29Ordona, Wiadukt E-7|12:1615:0716:0216:0217:5119:41
28Dobrzyń, Prosta 13212:17||||||
27Dobrzyń, Prosta 7512:18||||||
26Dobrzyń, Prosta 2112:19||||||
25Dębina, Prodmal|12:1815:0916:0416:0417:5319:43
24Czosnów, Bella12:21||||||
23Czosnów, Urząd Gminy|12:2015:1116:0616:0617:5519:45
22Cząstków, Inter Cars12:2312:2215:1316:0816:0817:5719:47
21Łomna, SanoChem12:2412:2315:1416:0916:0917:5819:48
20Palmiry, Wittchen12:2612:2515:1616:1116:1118:0019:50
19Łomna, Profix12:2712:2615:1716:1216:1218:0119:51
18Górka Dziek, Krix-Pool12:3012:2815:1916:1416:1418:0319:53
17Sadowa, CH Witek12:3112:2915:2116:1516:1518:0419:54
16Dziekanów Polski12:3312:3115:2316:1716:1718:0619:56
15Kiełpin, Graniczka12:3512:3315:2516:1916:1918:0819:58
14Łomianki, ICDS12:3712:3515:2716:2116:2118:1020:00
13Łomianki, Kościół12:3812:3615:2916:2216:2218:1120:01
12Łomianki, Centrum12:3912:3715:3016:2316:2318:1220:02
11Łomianki, Polmo12:4112:3915:3216:2516:2518:1420:04
10Łomianki, Buraków12:4312:4015:3416:2816:2618:1520:07
9Warszawa, Park Młociński 01/0212:4512:4315:3616:3116:2918:1820:10
8Warszawa, Prozy 01/0212:4712:4615:3816:3416:3218:2120:13
7Warszawa, Przy Agorze12:4912:4715:4016:3616:3318:2220:14
6Warszawa, szp. Bielański 01/0212:5112:4915:4216:3916:3518:2420:16
5Warszawa, Żeromskiego 01/0212:5312:5115:4416:4216:3718:2620:19
4Warszawa, Metro Marymont 01/0212:5512:5215:4616:4516:3818:2720:20
3Warszawa, Plac Grunwaldz 01/0212:5712:5415:4816:4816:4018:2920:23
2Warszawa, rd. Radosława 02/0312:5912:5615:5016:5116:4218:3120:26
1Warszawa, Dw. Gdański 03/0413:0112:5815:5216:5416:4418:3320:28