PKS "POLONUS'' w Warszawie S.A.
PKS "POLONUS" w Warszawie S.A.
Al. Jerozolimskie
02-305 Warszawa
tel. 8176420
Linia: 1521/404/0 nr zezwolenia: 1/2015 z dnia: 31.08.2015
Teresin - Szymanów - Paprotnia
Rodzaj biletu: jednorazowy

Od Do Normalny Ulgowy Ulgowy Ulgowy Ulgowy Ulgowy Ulgowy Ulgowy
Nr Nazwa Nr Nazwa
37% 49% 51% 78% 93% 95% 100%
1 Teresin Szkoła 2 Szymanów Szkoła 4,00 2,52 2,04 1,96 0,88 0,28 0,20 0,00


3 Paprotnia 4,00 2,52 2,04 1,96 0,88 0,28 0,20 0,00


4 Kawęczyn 4,00 2,52 2,04 1,96 0,88 0,28 0,20 0,00


5 Maszna 4,00 2,52 2,04 1,96 0,88 0,28 0,20 0,00


6 Mikołajew I 4,00 2,52 2,04 1,96 0,88 0,28 0,20 0,00


7 Pawłowice I 4,50 2,84 2,30 2,21 0,99 0,32 0,23 0,00


8 Mikołajew II 4,50 2,84 2,30 2,21 0,99 0,32 0,23 0,00


9 Witoldów 4,50 2,84 2,30 2,21 0,99 0,32 0,23 0,00


10 Pawłowice II 4,50 2,84 2,30 2,21 0,99 0,32 0,23 0,00


11 Budki Piaseckie 4,50 2,84 2,30 2,21 0,99 0,32 0,23 0,00


12 Seroki Wieś II 4,50 2,84 2,30 2,21 0,99 0,32 0,23 0,00


13 Dębówka I 4,50 2,84 2,30 2,21 0,99 0,32 0,23 0,00


14 Seroki Wieś I 4,50 2,84 2,30 2,21 0,99 0,32 0,23 0,00


15 Dębówka II 4,50 2,84 2,30 2,21 0,99 0,32 0,23 0,00


16 Dębówka III 4,50 2,84 2,30 2,21 0,99 0,32 0,23 0,00


17 Kawęczyn II (Wola Kawęcka) 5,50 3,47 2,81 2,70 1,21 0,39 0,28 0,00


18 Szymanów 5,50 3,47 2,81 2,70 1,21 0,39 0,28 0,00


19 Paprotnia Szkoła 5,50 3,47 2,81 2,70 1,21 0,39 0,28 0,00


20 Teresin Szkoła 5,50 3,47 2,81 2,70 1,21 0,39 0,28 0,00


21 Maszna 5,50 3,47 2,81 2,70 1,21 0,39 0,28 0,00


22 Paprotnia Szkoła 5,50 3,47 2,81 2,70 1,21 0,39 0,28 0,00


23 Pawłowice I 5,50 3,47 2,81 2,70 1,21 0,39 0,28 0,00


24 Szymanów Szkoła 6,50 4,10 3,32 3,19 1,43 0,46 0,33 0,00


25 Pawłowice II 6,50 4,10 3,32 3,19 1,43 0,46 0,33 0,00


26 Elżbietów 6,50 4,10 3,32 3,19 1,43 0,46 0,33 0,00


27 Seroki Wieś 6,50 4,10 3,32 3,19 1,43 0,46 0,33 0,00


28 Seroki Parcela I 6,50 4,10 3,32 3,19 1,43 0,46 0,33 0,00


29 Kawęczyn II (Wola Kawęcka) 6,50 4,10 3,32 3,19 1,43 0,46 0,33 0,00


30 Seroki Parcela II 6,50 4,10 3,32 3,19 1,43 0,46 0,33 0,00


31 Seroki Parcela III 6,50 4,10 3,32 3,19 1,43 0,46 0,33 0,00


32 Seroki Parcela IV 6,50 4,10 3,32 3,19 1,43 0,46 0,33 0,00


33 Kawęczyn 6,50 4,10 3,32 3,19 1,43 0,46 0,33 0,00


34 Seroki Parcela V 6,50 4,10 3,32 3,19 1,43 0,46 0,33 0,00


35 Ludwików I 7,00 4,41 3,57 3,43 1,54 0,49 0,35 0,00


36 Lisice I 7,00 4,41 3,57 3,43 1,54 0,49 0,35 0,00


37 Lisice II 7,00 4,41 3,57 3,43 1,54 0,49 0,35 0,00


38 Ludwików II 7,00 4,41 3,57 3,43 1,54 0,49 0,35 0,00


39 Seroki Wieś II 7,00 4,41 3,57 3,43 1,54 0,49 0,35 0,00


40 Skotniki 7,00 4,41 3,57 3,43 1,54 0,49 0,35 0,00


41 Paprotnia Szkoła 7,00 4,41 3,57 3,43 1,54 0,49 0,35 0,00


42 Seroki Parcela VI 7,00 4,41 3,57 3,43 1,54 0,49 0,35 0,00


43 Maszna 7,00 4,41 3,57 3,43 1,54 0,49 0,35 0,00


44 Lisice I 7,00 4,41 3,57 3,43 1,54 0,49 0,35 0,00


45 Strugi 7,00 4,41 3,57 3,43 1,54 0,49 0,35 0,00


46 Paprotnia II 7,00 4,41 3,57 3,43 1,54 0,49 0,35 0,00


47 Lisice II 7,00 4,41 3,57 3,43 1,54 0,49 0,35 0,00


48 Pawłowice I 7,00 4,41 3,57 3,43 1,54 0,49 0,35 0,00


49 Topołowa 8,00 5,04 4,08 3,92 1,76 0,56 0,40 0,00


50 Pawłowice II 8,00 5,04 4,08 3,92 1,76 0,56 0,40 0,00


51 Seroki Wieś I 8,00 5,04 4,08 3,92 1,76 0,56 0,40 0,00


52 Seroki Wieś II 8,00 5,04 4,08 3,92 1,76 0,56 0,40 0,00


53 Paprotnia Szkoła 8,00 5,04 4,08 3,92 1,76 0,56 0,40 0,00


54 Szymanów II 8,00 5,04 4,08 3,92 1,76 0,56 0,40 0,00


55 Topołowa 8,50 5,36 4,34 4,17 1,87 0,60 0,43 0,00


56 Paprotnia Szkoła 8,50 5,36 4,34 4,17 1,87 0,60 0,43 0,00


57 Teresin Szkoła 8,50 5,36 4,34 4,17 1,87 0,60 0,43 0,00


58 Teresin Bloki 8,50 5,36 4,34 4,17 1,87 0,60 0,43 0,00


59 Maurycew 8,50 5,36 4,34 4,17 1,87 0,60 0,43 0,00


60 Paprotnia III 8,50 5,36 4,34 4,17 1,87 0,60 0,43 0,00


61 Nowe Gnatowice 8,50 5,36 4,34 4,17 1,87 0,60 0,43 0,00


62 Nowe Gnatowice I 9,50 5,99 4,85 4,66 2,09 0,67 0,48 0,00


63 Skrzelew II 9,50 5,99 4,85 4,66 2,09 0,67 0,48 0,00


64 Nowe Gnatowice II 9,50 5,99 4,85 4,66 2,09 0,67 0,48 0,00


65 Skrzelew I 9,50 5,99 4,85 4,66 2,09 0,67 0,48 0,00


66 Nowe Paski I 9,50 5,99 4,85 4,66 2,09 0,67 0,48 0,00


67 Skrzelew III (OSP) 9,50 5,99 4,85 4,66 2,09 0,67 0,48 0,00


68 Nowe Paski II 9,50 5,99 4,85 4,66 2,09 0,67 0,48 0,00


69 Pawłówek 9,50 5,99 4,85 4,66 2,09 0,67 0,48 0,00


70 Stare Paski I 9,50 5,99 4,85 4,66 2,09 0,67 0,48 0,00


71 Stare Paski II 9,50 5,99 4,85 4,66 2,09 0,67 0,48 0,00


72 Topołowa 10,00 6,30 5,10 4,90 2,20 0,70 0,50 0,00


73 Szymanów Szkoła 10,00 6,30 5,10 4,90 2,20 0,70 0,50 0,00


74 Elżbietów 10,00 6,30 5,10 4,90 2,20 0,70 0,50 0,00


75 Kawęczyn II (Wola Kawęcka) 10,00 6,30 5,10 4,90 2,20 0,70 0,50 0,00


76 Gaj 10,00 6,30 5,10 4,90 2,20 0,70 0,50 0,00


77 Dębówka III 10,00 6,30 5,10 4,90 2,20 0,70 0,50 0,00


78 Dębówka II 10,00 6,30 5,10 4,90 2,20 0,70 0,50 0,00


79 Dębówka I 10,00 6,30 5,10 4,90 2,20 0,70 0,50 0,00


80 Budki Piaseckie 10,00 6,30 5,10 4,90 2,20 0,70 0,50 0,00


81 Teresin Szkoła 10,00 6,30 5,10 4,90 2,20 0,70 0,50 0,00


82 Witoldów 10,00 6,30 5,10 4,90 2,20 0,70 0,50 0,00


83 Mikołajew II 11,00 6,93 5,61 5,39 2,42 0,77 0,55 0,00


84 Mikołajew I 11,00 6,93 5,61 5,39 2,42 0,77 0,55 0,00


85 Kawęczyn 11,00 6,93 5,61 5,39 2,42 0,77 0,55 0,00


86 Paprotnia III 11,00 6,93 5,61 5,39 2,42 0,77 0,55 0,00


87 Nowe Gnatowice, Skrzyżowanie 11,00 6,93 5,61 5,39 2,42 0,77 0,55 0,00


88 Nowe Gnatowice 11,00 6,93 5,61 5,39 2,42 0,77 0,55 0,00


89 Skotniki 11,00 6,93 5,61 5,39 2,42 0,77 0,55 0,00


90 Stare Paski I 11,00 6,93 5,61 5,39 2,42 0,77 0,55 0,00


91 Stare Paski II 11,00 6,93 5,61 5,39 2,42 0,77 0,55 0,00


92 Szymanów Szkoła 11,00 6,93 5,61 5,39 2,42 0,77 0,55 0,00


93 Topołowa 11,00 6,93 5,61 5,39 2,42 0,77 0,55 0,00


94 Strugi 11,00 6,93 5,61 5,39 2,42 0,77 0,55 0,00


95 Teresin Szkoła 12,00 7,56 6,12 5,88 2,64 0,84 0,60 0,00


96 Teresin Bloki 12,00 7,56 6,12 5,88 2,64 0,84 0,60 0,00


97 Szymanów II 12,00 7,56 6,12 5,88 2,64 0,84 0,60 0,00


98 Teresin Szkoła 12,00 7,56 6,12 5,88 2,64 0,84 0,60 0,00


99 Maurycew 12,00 7,56 6,12 5,88 2,64 0,84 0,60 0,00


100 Skrzelew II 12,00 7,56 6,12 5,88 2,64 0,84 0,60 0,00


101 Skrzelew I 13,00 8,19 6,63 6,37 2,86 0,91 0,65 0,00


102 Skrzelew III (OSP) 13,00 8,19 6,63 6,37 2,86 0,91 0,65 0,00


103 Pawłówek 13,00 8,19 6,63 6,37 2,86 0,91 0,65 0,00


104 Szymanów Szkoła 13,00 8,19 6,63 6,37 2,86 0,91 0,65 0,00
2 Szymanów Szkoła 3 Paprotnia 4,00 2,52 2,04 1,96 0,88 0,28 0,20 0,00


4 Kawęczyn 4,00 2,52 2,04 1,96 0,88 0,28 0,20 0,00


5 Maszna 4,00 2,52 2,04 1,96 0,88 0,28 0,20 0,00


6 Mikołajew I 4,00 2,52 2,04 1,96 0,88 0,28 0,20 0,00


7 Pawłowice I 4,50 2,84 2,30 2,21 0,99 0,32 0,23 0,00


8 Mikołajew II 4,50 2,84 2,30 2,21 0,99 0,32 0,23 0,00


9 Witoldów 4,50 2,84 2,30 2,21 0,99 0,32 0,23 0,00


10 Pawłowice II 4,50 2,84 2,30 2,21 0,99 0,32 0,23 0,00


11 Budki Piaseckie 4,50 2,84 2,30 2,21 0,99 0,32 0,23 0,00


12 Seroki Wieś II 4,50 2,84 2,30 2,21 0,99 0,32 0,23 0,00


13 Dębówka I 4,50 2,84 2,30 2,21 0,99 0,32 0,23 0,00


14 Seroki Wieś I 4,50 2,84 2,30 2,21 0,99 0,32 0,23 0,00


15 Dębówka II 4,50 2,84 2,30 2,21 0,99 0,32 0,23 0,00


16 Dębówka III 4,50 2,84 2,30 2,21 0,99 0,32 0,23 0,00


17 Kawęczyn II (Wola Kawęcka) 5,50 3,47 2,81 2,70 1,21 0,39 0,28 0,00


18 Szymanów 5,50 3,47 2,81 2,70 1,21 0,39 0,28 0,00


19 Paprotnia Szkoła 5,50 3,47 2,81 2,70 1,21 0,39 0,28 0,00


20 Teresin Szkoła 5,50 3,47 2,81 2,70 1,21 0,39 0,28 0,00


21 Maszna 5,50 3,47 2,81 2,70 1,21 0,39 0,28 0,00


22 Paprotnia Szkoła 5,50 3,47 2,81 2,70 1,21 0,39 0,28 0,00


23 Pawłowice I 5,50 3,47 2,81 2,70 1,21 0,39 0,28 0,00


24 Szymanów Szkoła 6,50 4,10 3,32 3,19 1,43 0,46 0,33 0,00


25 Pawłowice II 6,50 4,10 3,32 3,19 1,43 0,46 0,33 0,00


26 Elżbietów 6,50 4,10 3,32 3,19 1,43 0,46 0,33 0,00


27 Seroki Wieś 6,50 4,10 3,32 3,19 1,43 0,46 0,33 0,00


28 Seroki Parcela I 6,50 4,10 3,32 3,19 1,43 0,46 0,33 0,00


29 Kawęczyn II (Wola Kawęcka) 6,50 4,10 3,32 3,19 1,43 0,46 0,33 0,00


30 Seroki Parcela II 6,50 4,10 3,32 3,19 1,43 0,46 0,33 0,00


31 Seroki Parcela III 6,50 4,10 3,32 3,19 1,43 0,46 0,33 0,00


32 Seroki Parcela IV 6,50 4,10 3,32 3,19 1,43 0,46 0,33 0,00


33 Kawęczyn 6,50 4,10 3,32 3,19 1,43 0,46 0,33 0,00


34 Seroki Parcela V 6,50 4,10 3,32 3,19 1,43 0,46 0,33 0,00


35 Ludwików I 7,00 4,41 3,57 3,43 1,54 0,49 0,35 0,00


36 Lisice I 7,00 4,41 3,57 3,43 1,54 0,49 0,35 0,00


37 Lisice II 7,00 4,41 3,57 3,43 1,54 0,49 0,35 0,00


38 Ludwików II 7,00 4,41 3,57 3,43 1,54 0,49 0,35 0,00


39 Seroki Wieś II 7,00 4,41 3,57 3,43 1,54 0,49 0,35 0,00


40 Skotniki 7,00 4,41 3,57 3,43 1,54 0,49 0,35 0,00


41 Paprotnia Szkoła 7,00 4,41 3,57 3,43 1,54 0,49 0,35 0,00


42 Seroki Parcela VI 7,00 4,41 3,57 3,43 1,54 0,49 0,35 0,00


43 Maszna 7,00 4,41 3,57 3,43 1,54 0,49 0,35 0,00


44 Lisice I 7,00 4,41 3,57 3,43 1,54 0,49 0,35 0,00


45 Strugi 7,00 4,41 3,57 3,43 1,54 0,49 0,35 0,00


46 Paprotnia II 7,00 4,41 3,57 3,43 1,54 0,49 0,35 0,00


47 Lisice II 7,00 4,41 3,57 3,43 1,54 0,49 0,35 0,00


48 Pawłowice I 7,00 4,41 3,57 3,43 1,54 0,49 0,35 0,00


49 Topołowa 8,00 5,04 4,08 3,92 1,76 0,56 0,40 0,00


50 Pawłowice II 8,00 5,04 4,08 3,92 1,76 0,56 0,40 0,00


51 Seroki Wieś I 8,00 5,04 4,08 3,92 1,76 0,56 0,40 0,00


52 Seroki Wieś II 8,00 5,04 4,08 3,92 1,76 0,56 0,40 0,00


53 Paprotnia Szkoła 8,00 5,04 4,08 3,92 1,76 0,56 0,40 0,00


54 Szymanów II 8,00 5,04 4,08 3,92 1,76 0,56 0,40 0,00


55 Topołowa 8,50 5,36 4,34 4,17 1,87 0,60 0,43 0,00


56 Paprotnia Szkoła 8,50 5,36 4,34 4,17 1,87 0,60 0,43 0,00


57 Teresin Szkoła 8,50 5,36 4,34 4,17 1,87 0,60 0,43 0,00


58 Teresin Bloki 8,50 5,36 4,34 4,17 1,87 0,60 0,43 0,00


59 Maurycew 8,50 5,36 4,34 4,17 1,87 0,60 0,43 0,00


60 Paprotnia III 8,50 5,36 4,34 4,17 1,87 0,60 0,43 0,00


61 Nowe Gnatowice 8,50 5,36 4,34 4,17 1,87 0,60 0,43 0,00


62 Nowe Gnatowice I 9,50 5,99 4,85 4,66 2,09 0,67 0,48 0,00


63 Skrzelew II 9,50 5,99 4,85 4,66 2,09 0,67 0,48 0,00


64 Nowe Gnatowice II 9,50 5,99 4,85 4,66 2,09 0,67 0,48 0,00


65 Skrzelew I 9,50 5,99 4,85 4,66 2,09 0,67 0,48 0,00


66 Nowe Paski I 9,50 5,99 4,85 4,66 2,09 0,67 0,48 0,00


67 Skrzelew III (OSP) 9,50 5,99 4,85 4,66 2,09 0,67 0,48 0,00


68 Nowe Paski II 9,50 5,99 4,85 4,66 2,09 0,67 0,48 0,00


69 Pawłówek 9,50 5,99 4,85 4,66 2,09 0,67 0,48 0,00


70 Stare Paski I 9,50 5,99 4,85 4,66 2,09 0,67 0,48 0,00


71 Stare Paski II 9,50 5,99 4,85 4,66 2,09 0,67 0,48 0,00


72 Topołowa 10,00 6,30 5,10 4,90 2,20 0,70 0,50 0,00


73 Szymanów Szkoła 10,00 6,30 5,10 4,90 2,20 0,70 0,50 0,00


74 Elżbietów 10,00 6,30 5,10 4,90 2,20 0,70 0,50 0,00


75 Kawęczyn II (Wola Kawęcka) 10,00 6,30 5,10 4,90 2,20 0,70 0,50 0,00


76 Gaj 10,00 6,30 5,10 4,90 2,20 0,70 0,50 0,00


77 Dębówka III 10,00 6,30 5,10 4,90 2,20 0,70 0,50 0,00


78 Dębówka II 10,00 6,30 5,10 4,90 2,20 0,70 0,50 0,00


79 Dębówka I 10,00 6,30 5,10 4,90 2,20 0,70 0,50 0,00


80 Budki Piaseckie 10,00 6,30 5,10 4,90 2,20 0,70 0,50 0,00


81 Teresin Szkoła 10,00 6,30 5,10 4,90 2,20 0,70 0,50 0,00


82 Witoldów 10,00 6,30 5,10 4,90 2,20 0,70 0,50 0,00


83 Mikołajew II 11,00 6,93 5,61 5,39 2,42 0,77 0,55 0,00


84 Mikołajew I 11,00 6,93 5,61 5,39 2,42 0,77 0,55 0,00


85 Kawęczyn 11,00 6,93 5,61 5,39 2,42 0,77 0,55 0,00


86 Paprotnia III 11,00 6,93 5,61 5,39 2,42 0,77 0,55 0,00


87 Nowe Gnatowice, Skrzyżowanie 11,00 6,93 5,61 5,39 2,42 0,77 0,55 0,00


88 Nowe Gnatowice 11,00 6,93 5,61 5,39 2,42 0,77 0,55 0,00


89 Skotniki 11,00 6,93 5,61 5,39 2,42 0,77 0,55 0,00


90 Stare Paski I 11,00 6,93 5,61 5,39 2,42 0,77 0,55 0,00


91 Stare Paski II 11,00 6,93 5,61 5,39 2,42 0,77 0,55 0,00


92 Szymanów Szkoła 11,00 6,93 5,61 5,39 2,42 0,77 0,55 0,00


93 Topołowa 11,00 6,93 5,61 5,39 2,42 0,77 0,55 0,00


94 Strugi 11,00 6,93 5,61 5,39 2,42 0,77 0,55 0,00


95 Teresin Szkoła 12,00 7,56 6,12 5,88 2,64 0,84 0,60 0,00


96 Teresin Bloki 12,00 7,56 6,12 5,88 2,64 0,84 0,60 0,00


97 Szymanów II 12,00 7,56 6,12 5,88 2,64 0,84 0,60 0,00


98 Teresin Szkoła 12,00 7,56 6,12 5,88 2,64 0,84 0,60 0,00


99 Maurycew 12,00 7,56 6,12 5,88 2,64 0,84 0,60 0,00


100 Skrzelew II 12,00 7,56 6,12 5,88 2,64 0,84 0,60 0,00


101 Skrzelew I 13,00 8,19 6,63 6,37 2,86 0,91 0,65 0,00


102 Skrzelew III (OSP) 13,00 8,19 6,63 6,37 2,86 0,91 0,65 0,00


103 Pawłówek 13,00 8,19 6,63 6,37 2,86 0,91 0,65 0,00


104 Szymanów Szkoła 13,00 8,19 6,63 6,37 2,86 0,91 0,65 0,00
3 Paprotnia 4 Kawęczyn 4,00 2,52 2,04 1,96 0,88 0,28 0,20 0,00


5 Maszna 4,00 2,52 2,04 1,96 0,88 0,28 0,20 0,00


6 Mikołajew I 4,00 2,52 2,04 1,96 0,88 0,28 0,20 0,00


7 Pawłowice I 4,00 2,52 2,04 1,96 0,88 0,28 0,20 0,00


8 Mikołajew II 4,00 2,52 2,04 1,96 0,88 0,28 0,20 0,00


9 Witoldów 4,00 2,52 2,04 1,96 0,88 0,28 0,20 0,00


10 Pawłowice II 4,00 2,52 2,04 1,96 0,88 0,28 0,20 0,00


11 Budki Piaseckie 4,00 2,52 2,04 1,96 0,88 0,28 0,20 0,00


12 Seroki Wieś II 4,00 2,52 2,04 1,96 0,88 0,28 0,20 0,00


13 Dębówka I 4,50 2,84 2,30 2,21 0,99 0,32 0,23 0,00


14 Seroki Wieś I 4,50 2,84 2,30 2,21 0,99 0,32 0,23 0,00


15 Dębówka II 4,50 2,84 2,30 2,21 0,99 0,32 0,23 0,00


16 Dębówka III 4,50 2,84 2,30 2,21 0,99 0,32 0,23 0,00


17 Kawęczyn II (Wola Kawęcka) 4,50 2,84 2,30 2,21 0,99 0,32 0,23 0,00


18 Szymanów 4,50 2,84 2,30 2,21 0,99 0,32 0,23 0,00


19 Paprotnia Szkoła 4,50 2,84 2,30 2,21 0,99 0,32 0,23 0,00


20 Teresin Szkoła 4,50 2,84 2,30 2,21 0,99 0,32 0,23 0,00


21 Maszna 5,50 3,47 2,81 2,70 1,21 0,39 0,28 0,00


22 Paprotnia Szkoła 5,50 3,47 2,81 2,70 1,21 0,39 0,28 0,00


23 Pawłowice I 5,50 3,47 2,81 2,70 1,21 0,39 0,28 0,00


24 Szymanów Szkoła 5,50 3,47 2,81 2,70 1,21 0,39 0,28 0,00


25 Pawłowice II 5,50 3,47 2,81 2,70 1,21 0,39 0,28 0,00


26 Elżbietów 5,50 3,47 2,81 2,70 1,21 0,39 0,28 0,00


27 Seroki Wieś 5,50 3,47 2,81 2,70 1,21 0,39 0,28 0,00


28 Seroki Parcela I 5,50 3,47 2,81 2,70 1,21 0,39 0,28 0,00


29 Kawęczyn II (Wola Kawęcka) 6,50 4,10 3,32 3,19 1,43 0,46 0,33 0,00


30 Seroki Parcela II 6,50 4,10 3,32 3,19 1,43 0,46 0,33 0,00


31 Seroki Parcela III 6,50 4,10 3,32 3,19 1,43 0,46 0,33 0,00


32 Seroki Parcela IV 6,50 4,10 3,32 3,19 1,43 0,46 0,33 0,00


33 Kawęczyn 6,50 4,10 3,32 3,19 1,43 0,46 0,33 0,00


34 Seroki Parcela V 6,50 4,10 3,32 3,19 1,43 0,46 0,33 0,00


35 Ludwików I 6,50 4,10 3,32 3,19 1,43 0,46 0,33 0,00


36 Lisice I 6,50 4,10 3,32 3,19 1,43 0,46 0,33 0,00


37 Lisice II 6,50 4,10 3,32 3,19 1,43 0,46 0,33 0,00


38 Ludwików II 6,50 4,10 3,32 3,19 1,43 0,46 0,33 0,00


39 Seroki Wieś II 6,50 4,10 3,32 3,19 1,43 0,46 0,33 0,00


40 Skotniki 6,50 4,10 3,32 3,19 1,43 0,46 0,33 0,00


41 Paprotnia Szkoła 6,50 4,10 3,32 3,19 1,43 0,46 0,33 0,00


42 Seroki Parcela VI 7,00 4,41 3,57 3,43 1,54 0,49 0,35 0,00


43 Maszna 7,00 4,41 3,57 3,43 1,54 0,49 0,35 0,00


44 Lisice I 7,00 4,41 3,57 3,43 1,54 0,49 0,35 0,00


45 Strugi 7,00 4,41 3,57 3,43 1,54 0,49 0,35 0,00


46 Paprotnia II 7,00 4,41 3,57 3,43 1,54 0,49 0,35 0,00


47 Lisice II 7,00 4,41 3,57 3,43 1,54 0,49 0,35 0,00


48 Pawłowice I 7,00 4,41 3,57 3,43 1,54 0,49 0,35 0,00


49 Topołowa 7,00 4,41 3,57 3,43 1,54 0,49 0,35 0,00


50 Pawłowice II 7,00 4,41 3,57 3,43 1,54 0,49 0,35 0,00


51 Seroki Wieś I 7,00 4,41 3,57 3,43 1,54 0,49 0,35 0,00


52 Seroki Wieś II 7,00 4,41 3,57 3,43 1,54 0,49 0,35 0,00


53 Paprotnia Szkoła 7,00 4,41 3,57 3,43 1,54 0,49 0,35 0,00


54 Szymanów II 8,00 5,04 4,08 3,92 1,76 0,56 0,40 0,00


55 Topołowa 8,00 5,04 4,08 3,92 1,76 0,56 0,40 0,00


56 Paprotnia Szkoła 8,00 5,04 4,08 3,92 1,76 0,56 0,40 0,00


57 Teresin Szkoła 8,00 5,04 4,08 3,92 1,76 0,56 0,40 0,00


58 Teresin Bloki 8,00 5,04 4,08 3,92 1,76 0,56 0,40 0,00


59 Maurycew 8,50 5,36 4,34 4,17 1,87 0,60 0,43 0,00


60 Paprotnia III 8,50 5,36 4,34 4,17 1,87 0,60 0,43 0,00


61 Nowe Gnatowice 8,50 5,36 4,34 4,17 1,87 0,60 0,43 0,00


62 Nowe Gnatowice I 8,50 5,36 4,34 4,17 1,87 0,60 0,43 0,00


63 Skrzelew II 8,50 5,36 4,34 4,17 1,87 0,60 0,43 0,00


64 Nowe Gnatowice II 8,50 5,36 4,34 4,17 1,87 0,60 0,43 0,00


65 Skrzelew I 8,50 5,36 4,34 4,17 1,87 0,60 0,43 0,00


66 Nowe Paski I 8,50 5,36 4,34 4,17 1,87 0,60 0,43 0,00


67 Skrzelew III (OSP) 8,50 5,36 4,34 4,17 1,87 0,60 0,43 0,00


68 Nowe Paski II 8,50 5,36 4,34 4,17 1,87 0,60 0,43 0,00


69 Pawłówek 9,50 5,99 4,85 4,66 2,09 0,67 0,48 0,00


70 Stare Paski I 9,50 5,99 4,85 4,66 2,09 0,67 0,48 0,00


71 Stare Paski II 9,50 5,99 4,85 4,66 2,09 0,67 0,48 0,00


72 Topołowa 9,50 5,99 4,85 4,66 2,09 0,67 0,48 0,00


73 Szymanów Szkoła 9,50 5,99 4,85 4,66 2,09 0,67 0,48 0,00


74 Elżbietów 9,50 5,99 4,85 4,66 2,09 0,67 0,48 0,00


75 Kawęczyn II (Wola Kawęcka) 10,00 6,30 5,10 4,90 2,20 0,70 0,50 0,00


76 Gaj 10,00 6,30 5,10 4,90 2,20 0,70 0,50 0,00


77 Dębówka III 10,00 6,30 5,10 4,90 2,20 0,70 0,50 0,00


78 Dębówka II 10,00 6,30 5,10 4,90 2,20 0,70 0,50 0,00


79 Dębówka I 10,00 6,30 5,10 4,90 2,20 0,70 0,50 0,00


80 Budki Piaseckie 10,00 6,30 5,10 4,90 2,20 0,70 0,50 0,00


81 Teresin Szkoła 10,00 6,30 5,10 4,90 2,20 0,70 0,50 0,00


82 Witoldów 10,00 6,30 5,10 4,90 2,20 0,70 0,50 0,00


83 Mikołajew II 10,00 6,30 5,10 4,90 2,20 0,70 0,50 0,00


84 Mikołajew I 10,00 6,30 5,10 4,90 2,20 0,70 0,50 0,00


85 Kawęczyn 10,00 6,30 5,10 4,90 2,20 0,70 0,50 0,00


86 Paprotnia III 11,00 6,93 5,61 5,39 2,42 0,77 0,55 0,00


87 Nowe Gnatowice, Skrzyżowanie 11,00 6,93 5,61 5,39 2,42 0,77 0,55 0,00


88 Nowe Gnatowice 11,00 6,93 5,61 5,39 2,42 0,77 0,55 0,00


89 Skotniki 11,00 6,93 5,61 5,39 2,42 0,77 0,55 0,00


90 Stare Paski I 11,00 6,93 5,61 5,39 2,42 0,77 0,55 0,00


91 Stare Paski II 11,00 6,93 5,61 5,39 2,42 0,77 0,55 0,00


92 Szymanów Szkoła 11,00 6,93 5,61 5,39 2,42 0,77 0,55 0,00


93 Topołowa 11,00 6,93 5,61 5,39 2,42 0,77 0,55 0,00


94 Strugi 11,00 6,93 5,61 5,39 2,42 0,77 0,55 0,00


95 Teresin Szkoła 11,00 6,93 5,61 5,39 2,42 0,77 0,55 0,00


96 Teresin Bloki 11,00 6,93 5,61 5,39 2,42 0,77 0,55 0,00


97 Szymanów II 11,00 6,93 5,61 5,39 2,42 0,77 0,55 0,00


98 Teresin Szkoła 12,00 7,56 6,12 5,88 2,64 0,84 0,60 0,00


99 Maurycew 12,00 7,56 6,12 5,88 2,64 0,84 0,60 0,00


100 Skrzelew II 12,00 7,56 6,12 5,88 2,64 0,84 0,60 0,00


101 Skrzelew I 12,00 7,56 6,12 5,88 2,64 0,84 0,60 0,00


102 Skrzelew III (OSP) 12,00 7,56 6,12 5,88 2,64 0,84 0,60 0,00


103 Pawłówek 12,00 7,56 6,12 5,88 2,64 0,84 0,60 0,00


104 Szymanów Szkoła 13,00 8,19 6,63 6,37 2,86 0,91 0,65 0,00
4 Kawęczyn 5 Maszna 4,00 2,52 2,04 1,96 0,88 0,28 0,20 0,00


6 Mikołajew I 4,00 2,52 2,04 1,96 0,88 0,28 0,20 0,00


7 Pawłowice I 4,00 2,52 2,04 1,96 0,88 0,28 0,20 0,00


8 Mikołajew II 4,00 2,52 2,04 1,96 0,88 0,28 0,20 0,00


9 Witoldów 4,00 2,52 2,04 1,96 0,88 0,28 0,20 0,00


10 Pawłowice II 4,00 2,52 2,04 1,96 0,88 0,28 0,20 0,00


11 Budki Piaseckie 4,00 2,52 2,04 1,96 0,88 0,28 0,20 0,00


12 Seroki Wieś II 4,00 2,52 2,04 1,96 0,88 0,28 0,20 0,00


13 Dębówka I 4,50 2,84 2,30 2,21 0,99 0,32 0,23 0,00


14 Seroki Wieś I 4,50 2,84 2,30 2,21 0,99 0,32 0,23 0,00


15 Dębówka II 4,50 2,84 2,30 2,21 0,99 0,32 0,23 0,00


16 Dębówka III 4,50 2,84 2,30 2,21 0,99 0,32 0,23 0,00


17 Kawęczyn II (Wola Kawęcka) 4,50 2,84 2,30 2,21 0,99 0,32 0,23 0,00


18 Szymanów 4,50 2,84 2,30 2,21 0,99 0,32 0,23 0,00


19 Paprotnia Szkoła 4,50 2,84 2,30 2,21 0,99 0,32 0,23 0,00


20 Teresin Szkoła 4,50 2,84 2,30 2,21 0,99 0,32 0,23 0,00


21 Maszna 5,50 3,47 2,81 2,70 1,21 0,39 0,28 0,00


22 Paprotnia Szkoła 5,50 3,47 2,81 2,70 1,21 0,39 0,28 0,00


23 Pawłowice I 5,50 3,47 2,81 2,70 1,21 0,39 0,28 0,00


24 Szymanów Szkoła 5,50 3,47 2,81 2,70 1,21 0,39 0,28 0,00


25 Pawłowice II 5,50 3,47 2,81 2,70 1,21 0,39 0,28 0,00


26 Elżbietów 5,50 3,47 2,81 2,70 1,21 0,39 0,28 0,00


27 Seroki Wieś 5,50 3,47 2,81 2,70 1,21 0,39 0,28 0,00


28 Seroki Parcela I 5,50 3,47 2,81 2,70 1,21 0,39 0,28 0,00


29 Kawęczyn II (Wola Kawęcka) 6,50 4,10 3,32 3,19 1,43 0,46 0,33 0,00


30 Seroki Parcela II 6,50 4,10 3,32 3,19 1,43 0,46 0,33 0,00


31 Seroki Parcela III 6,50 4,10 3,32 3,19 1,43 0,46 0,33 0,00


32 Seroki Parcela IV 6,50 4,10 3,32 3,19 1,43 0,46 0,33 0,00


33 Kawęczyn 6,50 4,10 3,32 3,19 1,43 0,46 0,33 0,00


34 Seroki Parcela V 6,50 4,10 3,32 3,19 1,43 0,46 0,33 0,00


35 Ludwików I 6,50 4,10 3,32 3,19 1,43 0,46 0,33 0,00


36 Lisice I 6,50 4,10 3,32 3,19 1,43 0,46 0,33 0,00


37 Lisice II 6,50 4,10 3,32 3,19 1,43 0,46 0,33 0,00


38 Ludwików II 6,50 4,10 3,32 3,19 1,43 0,46 0,33 0,00


39 Seroki Wieś II 6,50 4,10 3,32 3,19 1,43 0,46 0,33 0,00


40 Skotniki 6,50 4,10 3,32 3,19 1,43 0,46 0,33 0,00


41 Paprotnia Szkoła 6,50 4,10 3,32 3,19 1,43 0,46 0,33 0,00


42 Seroki Parcela VI 7,00 4,41 3,57 3,43 1,54 0,49 0,35 0,00


43 Maszna 7,00 4,41 3,57 3,43 1,54 0,49 0,35 0,00


44 Lisice I 7,00 4,41 3,57 3,43 1,54 0,49 0,35 0,00


45 Strugi 7,00 4,41 3,57 3,43 1,54 0,49 0,35 0,00


46 Paprotnia II 7,00 4,41 3,57 3,43 1,54 0,49 0,35 0,00


47 Lisice II 7,00 4,41 3,57 3,43 1,54 0,49 0,35 0,00


48 Pawłowice I 7,00 4,41 3,57 3,43 1,54 0,49 0,35 0,00


49 Topołowa 7,00 4,41 3,57 3,43 1,54 0,49 0,35 0,00


50 Pawłowice II 7,00 4,41 3,57 3,43 1,54 0,49 0,35 0,00


51 Seroki Wieś I 7,00 4,41 3,57 3,43 1,54 0,49 0,35 0,00


52 Seroki Wieś II 7,00 4,41 3,57 3,43 1,54 0,49 0,35 0,00


53 Paprotnia Szkoła 7,00 4,41 3,57 3,43 1,54 0,49 0,35 0,00


54 Szymanów II 8,00 5,04 4,08 3,92 1,76 0,56 0,40 0,00


55 Topołowa 8,00 5,04 4,08 3,92 1,76 0,56 0,40 0,00


56 Paprotnia Szkoła 8,00 5,04 4,08 3,92 1,76 0,56 0,40 0,00


57 Teresin Szkoła 8,00 5,04 4,08 3,92 1,76 0,56 0,40 0,00


58 Teresin Bloki 8,00 5,04 4,08 3,92 1,76 0,56 0,40 0,00


59 Maurycew 8,50 5,36 4,34 4,17 1,87 0,60 0,43 0,00


60 Paprotnia III 8,50 5,36 4,34 4,17 1,87 0,60 0,43 0,00


61 Nowe Gnatowice 8,50 5,36 4,34 4,17 1,87 0,60 0,43 0,00


62 Nowe Gnatowice I 8,50 5,36 4,34 4,17 1,87 0,60 0,43 0,00


63 Skrzelew II 8,50 5,36 4,34 4,17 1,87 0,60 0,43 0,00


64 Nowe Gnatowice II 8,50 5,36 4,34 4,17 1,87 0,60 0,43 0,00


65 Skrzelew I 8,50 5,36 4,34 4,17 1,87 0,60 0,43 0,00


66 Nowe Paski I 8,50 5,36 4,34 4,17 1,87 0,60 0,43 0,00


67 Skrzelew III (OSP) 8,50 5,36 4,34 4,17 1,87 0,60 0,43 0,00


68 Nowe Paski II 8,50 5,36 4,34 4,17 1,87 0,60 0,43 0,00


69 Pawłówek 9,50 5,99 4,85 4,66 2,09 0,67 0,48 0,00


70 Stare Paski I 9,50 5,99 4,85 4,66 2,09 0,67 0,48 0,00


71 Stare Paski II 9,50 5,99 4,85 4,66 2,09 0,67 0,48 0,00


72 Topołowa 9,50 5,99 4,85 4,66 2,09 0,67 0,48 0,00


73 Szymanów Szkoła 9,50 5,99 4,85 4,66 2,09 0,67 0,48 0,00


74 Elżbietów 9,50 5,99 4,85 4,66 2,09 0,67 0,48 0,00


75 Kawęczyn II (Wola Kawęcka) 10,00 6,30 5,10 4,90 2,20 0,70 0,50 0,00


76 Gaj 10,00 6,30 5,10 4,90 2,20 0,70 0,50 0,00


77 Dębówka III 10,00 6,30 5,10 4,90 2,20 0,70 0,50 0,00


78 Dębówka II 10,00 6,30 5,10 4,90 2,20 0,70 0,50 0,00


79 Dębówka I 10,00 6,30 5,10 4,90 2,20 0,70 0,50 0,00


80 Budki Piaseckie 10,00 6,30 5,10 4,90 2,20 0,70 0,50 0,00


81 Teresin Szkoła 10,00 6,30 5,10 4,90 2,20 0,70 0,50 0,00


82 Witoldów 10,00 6,30 5,10 4,90 2,20 0,70 0,50 0,00


83 Mikołajew II 10,00 6,30 5,10 4,90 2,20 0,70 0,50 0,00


84 Mikołajew I 10,00 6,30 5,10 4,90 2,20 0,70 0,50 0,00


85 Kawęczyn 10,00 6,30 5,10 4,90 2,20 0,70 0,50 0,00


86 Paprotnia III 11,00 6,93 5,61 5,39 2,42 0,77 0,55 0,00


87 Nowe Gnatowice, Skrzyżowanie 11,00 6,93 5,61 5,39 2,42 0,77 0,55 0,00


88 Nowe Gnatowice 11,00 6,93 5,61 5,39 2,42 0,77 0,55 0,00


89 Skotniki 11,00 6,93 5,61 5,39 2,42 0,77 0,55 0,00


90 Stare Paski I 11,00 6,93 5,61 5,39 2,42 0,77 0,55 0,00


91 Stare Paski II 11,00 6,93 5,61 5,39 2,42 0,77 0,55 0,00


92 Szymanów Szkoła 11,00 6,93 5,61 5,39 2,42 0,77 0,55 0,00


93 Topołowa 11,00 6,93 5,61 5,39 2,42 0,77 0,55 0,00


94 Strugi 11,00 6,93 5,61 5,39 2,42 0,77 0,55 0,00


95 Teresin Szkoła 11,00 6,93 5,61 5,39 2,42 0,77 0,55 0,00


96 Teresin Bloki 11,00 6,93 5,61 5,39 2,42 0,77 0,55 0,00


97 Szymanów II 11,00 6,93 5,61 5,39 2,42 0,77 0,55 0,00


98 Teresin Szkoła 12,00 7,56 6,12 5,88 2,64 0,84 0,60 0,00


99 Maurycew 12,00 7,56 6,12 5,88 2,64 0,84 0,60 0,00


100 Skrzelew II 12,00 7,56 6,12 5,88 2,64 0,84 0,60 0,00


101 Skrzelew I 12,00 7,56 6,12 5,88 2,64 0,84 0,60 0,00


102 Skrzelew III (OSP) 12,00 7,56 6,12 5,88 2,64 0,84 0,60 0,00


103 Pawłówek 12,00 7,56 6,12 5,88 2,64 0,84 0,60 0,00


104 Szymanów Szkoła 13,00 8,19 6,63 6,37 2,86 0,91 0,65 0,00
5 Maszna 6 Mikołajew I 4,00 2,52 2,04 1,96 0,88 0,28 0,20 0,00


7 Pawłowice I 4,00 2,52 2,04 1,96 0,88 0,28 0,20 0,00


8 Mikołajew II 4,00 2,52 2,04 1,96 0,88 0,28 0,20 0,00


9 Witoldów 4,00 2,52 2,04 1,96 0,88 0,28 0,20 0,00


10 Pawłowice II 4,00 2,52 2,04 1,96 0,88 0,28 0,20 0,00


11 Budki Piaseckie 4,00 2,52 2,04 1,96 0,88 0,28 0,20 0,00


12 Seroki Wieś II 4,00 2,52 2,04 1,96 0,88 0,28 0,20 0,00


13 Dębówka I 4,00 2,52 2,04 1,96 0,88 0,28 0,20 0,00


14 Seroki Wieś I 4,00 2,52 2,04 1,96 0,88 0,28 0,20 0,00


15 Dębówka II 4,00 2,52 2,04 1,96 0,88 0,28 0,20 0,00


16 Dębówka III 4,50 2,84 2,30 2,21 0,99 0,32 0,23 0,00


17 Kawęczyn II (Wola Kawęcka) 4,50 2,84 2,30 2,21 0,99 0,32 0,23 0,00


18 Szymanów 4,50 2,84 2,30 2,21 0,99 0,32 0,23 0,00


19 Paprotnia Szkoła 4,50 2,84 2,30 2,21 0,99 0,32 0,23 0,00


20 Teresin Szkoła 4,50 2,84 2,30 2,21 0,99 0,32 0,23 0,00


21 Maszna 4,50 2,84 2,30 2,21 0,99 0,32 0,23 0,00


22 Paprotnia Szkoła 5,50 3,47 2,81 2,70 1,21 0,39 0,28 0,00


23 Pawłowice I 5,50 3,47 2,81 2,70 1,21 0,39 0,28 0,00


24 Szymanów Szkoła 5,50 3,47 2,81 2,70 1,21 0,39 0,28 0,00


25 Pawłowice II 5,50 3,47 2,81 2,70 1,21 0,39 0,28 0,00


26 Elżbietów 5,50 3,47 2,81 2,70 1,21 0,39 0,28 0,00


27 Seroki Wieś 5,50 3,47 2,81 2,70 1,21 0,39 0,28 0,00


28 Seroki Parcela I 5,50 3,47 2,81 2,70 1,21 0,39 0,28 0,00


29 Kawęczyn II (Wola Kawęcka) 5,50 3,47 2,81 2,70 1,21 0,39 0,28 0,00


30 Seroki Parcela II 5,50 3,47 2,81 2,70 1,21 0,39 0,28 0,00


31 Seroki Parcela III 5,50 3,47 2,81 2,70 1,21 0,39 0,28 0,00


32 Seroki Parcela IV 5,50 3,47 2,81 2,70 1,21 0,39 0,28 0,00


33 Kawęczyn 6,50 4,10 3,32 3,19 1,43 0,46 0,33 0,00


34 Seroki Parcela V 6,50 4,10 3,32 3,19 1,43 0,46 0,33 0,00


35 Ludwików I 6,50 4,10 3,32 3,19 1,43 0,46 0,33 0,00


36 Lisice I 6,50 4,10 3,32 3,19 1,43 0,46 0,33 0,00


37 Lisice II 6,50 4,10 3,32 3,19 1,43 0,46 0,33 0,00


38 Ludwików II 6,50 4,10 3,32 3,19 1,43 0,46 0,33 0,00


39 Seroki Wieś II 6,50 4,10 3,32 3,19 1,43 0,46 0,33 0,00


40 Skotniki 6,50 4,10 3,32 3,19 1,43 0,46 0,33 0,00


41 Paprotnia Szkoła 6,50 4,10 3,32 3,19 1,43 0,46 0,33 0,00


42 Seroki Parcela VI 6,50 4,10 3,32 3,19 1,43 0,46 0,33 0,00


43 Maszna 6,50 4,10 3,32 3,19 1,43 0,46 0,33 0,00


44 Lisice I 6,50 4,10 3,32 3,19 1,43 0,46 0,33 0,00


45 Strugi 7,00 4,41 3,57 3,43 1,54 0,49 0,35 0,00


46 Paprotnia II 7,00 4,41 3,57 3,43 1,54 0,49 0,35 0,00


47 Lisice II 7,00 4,41 3,57 3,43 1,54 0,49 0,35 0,00


48 Pawłowice I 7,00 4,41 3,57 3,43 1,54 0,49 0,35 0,00


49 Topołowa 7,00 4,41 3,57 3,43 1,54 0,49 0,35 0,00


50 Pawłowice II 7,00 4,41 3,57 3,43 1,54 0,49 0,35 0,00


51 Seroki Wieś I 7,00 4,41 3,57 3,43 1,54 0,49 0,35 0,00


52 Seroki Wieś II 7,00 4,41 3,57 3,43 1,54 0,49 0,35 0,00


53 Paprotnia Szkoła 7,00 4,41 3,57 3,43 1,54 0,49 0,35 0,00


54 Szymanów II 8,00 5,04 4,08 3,92 1,76 0,56 0,40 0,00


55 Topołowa 8,00 5,04 4,08 3,92 1,76 0,56 0,40 0,00


56 Paprotnia Szkoła 8,00 5,04 4,08 3,92 1,76 0,56 0,40 0,00


57 Teresin Szkoła 8,00 5,04 4,08 3,92 1,76 0,56 0,40 0,00


58 Teresin Bloki 8,00 5,04 4,08 3,92 1,76 0,56 0,40 0,00


59 Maurycew 8,00 5,04 4,08 3,92 1,76 0,56 0,40 0,00


60 Paprotnia III 8,00 5,04 4,08 3,92 1,76 0,56 0,40 0,00


61 Nowe Gnatowice 8,50 5,36 4,34 4,17 1,87 0,60 0,43 0,00


62 Nowe Gnatowice I 8,50 5,36 4,34 4,17 1,87 0,60 0,43 0,00


63 Skrzelew II 8,50 5,36 4,34 4,17 1,87 0,60 0,43 0,00


64 Nowe Gnatowice II 8,50 5,36 4,34 4,17 1,87 0,60 0,43 0,00


65 Skrzelew I 8,50 5,36 4,34 4,17 1,87 0,60 0,43 0,00


66 Nowe Paski I 8,50 5,36 4,34 4,17 1,87 0,60 0,43 0,00


67 Skrzelew III (OSP) 8,50 5,36 4,34 4,17 1,87 0,60 0,43 0,00


68 Nowe Paski II 8,50 5,36 4,34 4,17 1,87 0,60 0,43 0,00


69 Pawłówek 8,50 5,36 4,34 4,17 1,87 0,60 0,43 0,00


70 Stare Paski I 8,50 5,36 4,34 4,17 1,87 0,60 0,43 0,00


71 Stare Paski II 8,50 5,36 4,34 4,17 1,87 0,60 0,43 0,00


72 Topołowa 9,50 5,99 4,85 4,66 2,09 0,67 0,48 0,00


73 Szymanów Szkoła 9,50 5,99 4,85 4,66 2,09 0,67 0,48 0,00


74 Elżbietów 9,50 5,99 4,85 4,66 2,09 0,67 0,48 0,00


75 Kawęczyn II (Wola Kawęcka) 10,00 6,30 5,10 4,90 2,20 0,70 0,50 0,00


76 Gaj 10,00 6,30 5,10 4,90 2,20 0,70 0,50 0,00


77 Dębówka III 10,00 6,30 5,10 4,90 2,20 0,70 0,50 0,00


78 Dębówka II 10,00 6,30 5,10 4,90 2,20 0,70 0,50 0,00


79 Dębówka I 10,00 6,30 5,10 4,90 2,20 0,70 0,50 0,00


80 Budki Piaseckie 10,00 6,30 5,10 4,90 2,20 0,70 0,50 0,00


81 Teresin Szkoła 10,00 6,30 5,10 4,90 2,20 0,70 0,50 0,00


82 Witoldów 10,00 6,30 5,10 4,90 2,20 0,70 0,50 0,00


83 Mikołajew II 10,00 6,30 5,10 4,90 2,20 0,70 0,50 0,00


84 Mikołajew I 10,00 6,30 5,10 4,90 2,20 0,70 0,50 0,00


85 Kawęczyn 10,00 6,30 5,10 4,90 2,20 0,70 0,50 0,00


86 Paprotnia III 10,00 6,30 5,10 4,90 2,20 0,70 0,50 0,00


87 Nowe Gnatowice, Skrzyżowanie 10,00 6,30 5,10 4,90 2,20 0,70 0,50 0,00


88 Nowe Gnatowice 11,00 6,93 5,61 5,39 2,42 0,77 0,55 0,00


89 Skotniki 11,00 6,93 5,61 5,39 2,42 0,77 0,55 0,00


90 Stare Paski I 11,00 6,93 5,61 5,39 2,42 0,77 0,55 0,00


91 Stare Paski II 11,00 6,93 5,61 5,39 2,42 0,77 0,55 0,00


92 Szymanów Szkoła 11,00 6,93 5,61 5,39 2,42 0,77 0,55 0,00


93 Topołowa 11,00 6,93 5,61 5,39 2,42 0,77 0,55 0,00


94 Strugi 11,00 6,93 5,61 5,39 2,42 0,77 0,55 0,00


95 Teresin Szkoła 11,00 6,93 5,61 5,39 2,42 0,77 0,55 0,00


96 Teresin Bloki 11,00 6,93 5,61 5,39 2,42 0,77 0,55 0,00


97 Szymanów II 11,00 6,93 5,61 5,39 2,42 0,77 0,55 0,00


98 Teresin Szkoła 12,00 7,56 6,12 5,88 2,64 0,84 0,60 0,00


99 Maurycew 12,00 7,56 6,12 5,88 2,64 0,84 0,60 0,00


100 Skrzelew II 12,00 7,56 6,12 5,88 2,64 0,84 0,60 0,00


101 Skrzelew I 12,00 7,56 6,12 5,88 2,64 0,84 0,60 0,00


102 Skrzelew III (OSP) 12,00 7,56 6,12 5,88 2,64 0,84 0,60 0,00


103 Pawłówek 12,00 7,56 6,12 5,88 2,64 0,84 0,60 0,00


104 Szymanów Szkoła 13,00 8,19 6,63 6,37 2,86 0,91 0,65 0,00
6 Mikołajew I 7 Pawłowice I 4,00 2,52 2,04 1,96 0,88 0,28 0,20 0,00


8 Mikołajew II 4,00 2,52 2,04 1,96 0,88 0,28 0,20 0,00


9 Witoldów 4,00 2,52 2,04 1,96 0,88 0,28 0,20 0,00


10 Pawłowice II 4,00 2,52 2,04 1,96 0,88 0,28 0,20 0,00


11 Budki Piaseckie 4,00 2,52 2,04 1,96 0,88 0,28 0,20 0,00


12 Seroki Wieś II 4,00 2,52 2,04 1,96 0,88 0,28 0,20 0,00


13 Dębówka I 4,00 2,52 2,04 1,96 0,88 0,28 0,20 0,00


14 Seroki Wieś I 4,00 2,52 2,04 1,96 0,88 0,28 0,20 0,00


15 Dębówka II 4,00 2,52 2,04 1,96 0,88 0,28 0,20 0,00


16 Dębówka III 4,50 2,84 2,30 2,21 0,99 0,32 0,23 0,00


17 Kawęczyn II (Wola Kawęcka) 4,50 2,84 2,30 2,21 0,99 0,32 0,23 0,00


18 Szymanów 4,50 2,84 2,30 2,21 0,99 0,32 0,23 0,00


19 Paprotnia Szkoła 4,50 2,84 2,30 2,21 0,99 0,32 0,23 0,00


20 Teresin Szkoła 4,50 2,84 2,30 2,21 0,99 0,32 0,23 0,00


21 Maszna 4,50 2,84 2,30 2,21 0,99 0,32 0,23 0,00


22 Paprotnia Szkoła 5,50 3,47 2,81 2,70 1,21 0,39 0,28 0,00


23 Pawłowice I 5,50 3,47 2,81 2,70 1,21 0,39 0,28 0,00


24 Szymanów Szkoła 5,50 3,47 2,81 2,70 1,21 0,39 0,28 0,00


25 Pawłowice II 5,50 3,47 2,81 2,70 1,21 0,39 0,28 0,00


26 Elżbietów 5,50 3,47 2,81 2,70 1,21 0,39 0,28 0,00


27 Seroki Wieś 5,50 3,47 2,81 2,70 1,21 0,39 0,28 0,00


28 Seroki Parcela I 5,50 3,47 2,81 2,70 1,21 0,39 0,28 0,00


29 Kawęczyn II (Wola Kawęcka) 5,50 3,47 2,81 2,70 1,21 0,39 0,28 0,00


30 Seroki Parcela II 5,50 3,47 2,81 2,70 1,21 0,39 0,28 0,00


31 Seroki Parcela III 5,50 3,47 2,81 2,70 1,21 0,39 0,28 0,00


32 Seroki Parcela IV 5,50 3,47 2,81 2,70 1,21 0,39 0,28 0,00


33 Kawęczyn 6,50 4,10 3,32 3,19 1,43 0,46 0,33 0,00


34 Seroki Parcela V 6,50 4,10 3,32 3,19 1,43 0,46 0,33 0,00


35 Ludwików I 6,50 4,10 3,32 3,19 1,43 0,46 0,33 0,00


36 Lisice I 6,50 4,10 3,32 3,19 1,43 0,46 0,33 0,00


37 Lisice II 6,50 4,10 3,32 3,19 1,43 0,46 0,33 0,00


38 Ludwików II 6,50 4,10 3,32 3,19 1,43 0,46 0,33 0,00


39 Seroki Wieś II 6,50 4,10 3,32 3,19 1,43 0,46 0,33 0,00


40 Skotniki 6,50 4,10 3,32 3,19 1,43 0,46 0,33 0,00


41 Paprotnia Szkoła 6,50 4,10 3,32 3,19 1,43 0,46 0,33 0,00


42 Seroki Parcela VI 6,50 4,10 3,32 3,19 1,43 0,46 0,33 0,00


43 Maszna 6,50 4,10 3,32 3,19 1,43 0,46 0,33 0,00


44 Lisice I 6,50 4,10 3,32 3,19 1,43 0,46 0,33 0,00


45 Strugi 7,00 4,41 3,57 3,43 1,54 0,49 0,35 0,00


46 Paprotnia II 7,00 4,41 3,57 3,43 1,54 0,49 0,35 0,00


47 Lisice II 7,00 4,41 3,57 3,43 1,54 0,49 0,35 0,00


48 Pawłowice I 7,00 4,41 3,57 3,43 1,54 0,49 0,35 0,00


49 Topołowa 7,00 4,41 3,57 3,43 1,54 0,49 0,35 0,00


50 Pawłowice II 7,00 4,41 3,57 3,43 1,54 0,49 0,35 0,00


51 Seroki Wieś I 7,00 4,41 3,57 3,43 1,54 0,49 0,35 0,00


52 Seroki Wieś II 7,00 4,41 3,57 3,43 1,54 0,49 0,35 0,00


53 Paprotnia Szkoła 7,00 4,41 3,57 3,43 1,54 0,49 0,35 0,00


54 Szymanów II 8,00 5,04 4,08 3,92 1,76 0,56 0,40 0,00


55 Topołowa 8,00 5,04 4,08 3,92 1,76 0,56 0,40 0,00


56 Paprotnia Szkoła 8,00 5,04 4,08 3,92 1,76 0,56 0,40 0,00


57 Teresin Szkoła 8,00 5,04 4,08 3,92 1,76 0,56 0,40 0,00


58 Teresin Bloki 8,00 5,04 4,08 3,92 1,76 0,56 0,40 0,00


59 Maurycew 8,00 5,04 4,08 3,92 1,76 0,56 0,40 0,00


60 Paprotnia III 8,00 5,04 4,08 3,92 1,76 0,56 0,40 0,00


61 Nowe Gnatowice 8,50 5,36 4,34 4,17 1,87 0,60 0,43 0,00


62 Nowe Gnatowice I 8,50 5,36 4,34 4,17 1,87 0,60 0,43 0,00


63 Skrzelew II 8,50 5,36 4,34 4,17 1,87 0,60 0,43 0,00


64 Nowe Gnatowice II 8,50 5,36 4,34 4,17 1,87 0,60 0,43 0,00


65 Skrzelew I 8,50 5,36 4,34 4,17 1,87 0,60 0,43 0,00


66 Nowe Paski I 8,50 5,36 4,34 4,17 1,87 0,60 0,43 0,00


67 Skrzelew III (OSP) 8,50 5,36 4,34 4,17 1,87 0,60 0,43 0,00


68 Nowe Paski II 8,50 5,36 4,34 4,17 1,87 0,60 0,43 0,00


69 Pawłówek 8,50 5,36 4,34 4,17 1,87 0,60 0,43 0,00


70 Stare Paski I 8,50 5,36 4,34 4,17 1,87 0,60 0,43 0,00


71 Stare Paski II 8,50 5,36 4,34 4,17 1,87 0,60 0,43 0,00


72 Topołowa 9,50 5,99 4,85 4,66 2,09 0,67 0,48 0,00


73 Szymanów Szkoła 9,50 5,99 4,85 4,66 2,09 0,67 0,48 0,00


74 Elżbietów 9,50 5,99 4,85 4,66 2,09 0,67 0,48 0,00


75 Kawęczyn II (Wola Kawęcka) 10,00 6,30 5,10 4,90 2,20 0,70 0,50 0,00


76 Gaj 10,00 6,30 5,10 4,90 2,20 0,70 0,50 0,00


77 Dębówka III 10,00 6,30 5,10 4,90 2,20 0,70 0,50 0,00


78 Dębówka II 10,00 6,30 5,10 4,90 2,20 0,70 0,50 0,00


79 Dębówka I 10,00 6,30 5,10 4,90 2,20 0,70 0,50 0,00


80 Budki Piaseckie 10,00 6,30 5,10 4,90 2,20 0,70 0,50 0,00


81 Teresin Szkoła 10,00 6,30 5,10 4,90 2,20 0,70 0,50 0,00


82 Witoldów 10,00 6,30 5,10 4,90 2,20 0,70 0,50 0,00


83 Mikołajew II 10,00 6,30 5,10 4,90 2,20 0,70 0,50 0,00


84 Mikołajew I 10,00 6,30 5,10 4,90 2,20 0,70 0,50 0,00


85 Kawęczyn 10,00 6,30 5,10 4,90 2,20 0,70 0,50 0,00


86 Paprotnia III 10,00 6,30 5,10 4,90 2,20 0,70 0,50 0,00


87 Nowe Gnatowice, Skrzyżowanie 10,00 6,30 5,10 4,90 2,20 0,70 0,50 0,00


88 Nowe Gnatowice 11,00 6,93 5,61 5,39 2,42 0,77 0,55 0,00


89 Skotniki 11,00 6,93 5,61 5,39 2,42 0,77 0,55 0,00


90 Stare Paski I 11,00 6,93 5,61 5,39 2,42 0,77 0,55 0,00


91 Stare Paski II 11,00 6,93 5,61 5,39 2,42 0,77 0,55 0,00


92 Szymanów Szkoła 11,00 6,93 5,61 5,39 2,42 0,77 0,55 0,00


93 Topołowa 11,00 6,93 5,61 5,39 2,42 0,77 0,55 0,00


94 Strugi 11,00 6,93 5,61 5,39 2,42 0,77 0,55 0,00


95 Teresin Szkoła 11,00 6,93 5,61 5,39 2,42 0,77 0,55 0,00


96 Teresin Bloki 11,00 6,93 5,61 5,39 2,42 0,77 0,55 0,00


97 Szymanów II 11,00 6,93 5,61 5,39 2,42 0,77 0,55 0,00


98 Teresin Szkoła 12,00 7,56 6,12 5,88 2,64 0,84 0,60 0,00


99 Maurycew 12,00 7,56 6,12 5,88 2,64 0,84 0,60 0,00


100 Skrzelew II 12,00 7,56 6,12 5,88 2,64 0,84 0,60 0,00


101 Skrzelew I 12,00 7,56 6,12 5,88 2,64 0,84 0,60 0,00


102 Skrzelew III (OSP) 12,00 7,56 6,12 5,88 2,64 0,84 0,60 0,00


103 Pawłówek 12,00 7,56 6,12 5,88 2,64 0,84 0,60 0,00


104 Szymanów Szkoła 13,00 8,19 6,63 6,37 2,86 0,91 0,65 0,00
7 Pawłowice I 8 Mikołajew II 4,00 2,52 2,04 1,96 0,88 0,28 0,20 0,00


9 Witoldów 4,00 2,52 2,04 1,96 0,88 0,28 0,20 0,00


10 Pawłowice II 4,00 2,52 2,04 1,96 0,88 0,28 0,20 0,00


11 Budki Piaseckie 4,00 2,52 2,04 1,96 0,88 0,28 0,20 0,00


12 Seroki Wieś II 4,00 2,52 2,04 1,96 0,88 0,28 0,20 0,00


13 Dębówka I 4,00 2,52 2,04 1,96 0,88 0,28 0,20 0,00


14 Seroki Wieś I 4,00 2,52 2,04 1,96 0,88 0,28 0,20 0,00


15 Dębówka II 4,00 2,52 2,04 1,96 0,88 0,28 0,20 0,00


16 Dębówka III 4,00 2,52 2,04 1,96 0,88 0,28 0,20 0,00


17 Kawęczyn II (Wola Kawęcka) 4,00 2,52 2,04 1,96 0,88 0,28 0,20 0,00


18 Szymanów 4,50 2,84 2,30 2,21 0,99 0,32 0,23 0,00


19 Paprotnia Szkoła 4,50 2,84 2,30 2,21 0,99 0,32 0,23 0,00


20 Teresin Szkoła 4,50 2,84 2,30 2,21 0,99 0,32 0,23 0,00


21 Maszna 4,50 2,84 2,30 2,21 0,99 0,32 0,23 0,00


22 Paprotnia Szkoła 4,50 2,84 2,30 2,21 0,99 0,32 0,23 0,00


23 Pawłowice I 4,50 2,84 2,30 2,21 0,99 0,32 0,23 0,00


24 Szymanów Szkoła 4,50 2,84 2,30 2,21 0,99 0,32 0,23 0,00


25 Pawłowice II 4,50 2,84 2,30 2,21 0,99 0,32 0,23 0,00


26 Elżbietów 5,50 3,47 2,81 2,70 1,21 0,39 0,28 0,00


27 Seroki Wieś 5,50 3,47 2,81 2,70 1,21 0,39 0,28 0,00


28 Seroki Parcela I 5,50 3,47 2,81 2,70 1,21 0,39 0,28 0,00


29 Kawęczyn II (Wola Kawęcka) 5,50 3,47 2,81 2,70 1,21 0,39 0,28 0,00


30 Seroki Parcela II 5,50 3,47 2,81 2,70 1,21 0,39 0,28 0,00


31 Seroki Parcela III 5,50 3,47 2,81 2,70 1,21 0,39 0,28 0,00


32 Seroki Parcela IV 5,50 3,47 2,81 2,70 1,21 0,39 0,28 0,00


33 Kawęczyn 5,50 3,47 2,81 2,70 1,21 0,39 0,28 0,00


34 Seroki Parcela V 5,50 3,47 2,81 2,70 1,21 0,39 0,28 0,00


35 Ludwików I 5,50 3,47 2,81 2,70 1,21 0,39 0,28 0,00


36 Lisice I 5,50 3,47 2,81 2,70 1,21 0,39 0,28 0,00


37 Lisice II 5,50 3,47 2,81 2,70 1,21 0,39 0,28 0,00


38 Ludwików II 6,50 4,10 3,32 3,19 1,43 0,46 0,33 0,00


39 Seroki Wieś II 6,50 4,10 3,32 3,19 1,43 0,46 0,33 0,00


40 Skotniki 6,50 4,10 3,32 3,19 1,43 0,46 0,33 0,00


41 Paprotnia Szkoła 6,50 4,10 3,32 3,19 1,43 0,46 0,33 0,00


42 Seroki Parcela VI 6,50 4,10 3,32 3,19 1,43 0,46 0,33 0,00


43 Maszna 6,50 4,10 3,32 3,19 1,43 0,46 0,33 0,00


44 Lisice I 6,50 4,10 3,32 3,19 1,43 0,46 0,33 0,00


45 Strugi 6,50 4,10 3,32 3,19 1,43 0,46 0,33 0,00


46 Paprotnia II 6,50 4,10 3,32 3,19 1,43 0,46 0,33 0,00


47 Lisice II 6,50 4,10 3,32 3,19 1,43 0,46 0,33 0,00


48 Pawłowice I 6,50 4,10 3,32 3,19 1,43 0,46 0,33 0,00


49 Topołowa 6,50 4,10 3,32 3,19 1,43 0,46 0,33 0,00


50 Pawłowice II 6,50 4,10 3,32 3,19 1,43 0,46 0,33 0,00


51 Seroki Wieś I 6,50 4,10 3,32 3,19 1,43 0,46 0,33 0,00


52 Seroki Wieś II 7,00 4,41 3,57 3,43 1,54 0,49 0,35 0,00


53 Paprotnia Szkoła 7,00 4,41 3,57 3,43 1,54 0,49 0,35 0,00


54 Szymanów II 7,00 4,41 3,57 3,43 1,54 0,49 0,35 0,00


55 Topołowa 7,00 4,41 3,57 3,43 1,54 0,49 0,35 0,00


56 Paprotnia Szkoła 7,00 4,41 3,57 3,43 1,54 0,49 0,35 0,00


57 Teresin Szkoła 7,00 4,41 3,57 3,43 1,54 0,49 0,35 0,00


58 Teresin Bloki 8,00 5,04 4,08 3,92 1,76 0,56 0,40 0,00


59 Maurycew 8,00 5,04 4,08 3,92 1,76 0,56 0,40 0,00


60 Paprotnia III 8,00 5,04 4,08 3,92 1,76 0,56 0,40 0,00


61 Nowe Gnatowice 8,00 5,04 4,08 3,92 1,76 0,56 0,40 0,00


62 Nowe Gnatowice I 8,00 5,04 4,08 3,92 1,76 0,56 0,40 0,00


63 Skrzelew II 8,50 5,36 4,34 4,17 1,87 0,60 0,43 0,00


64 Nowe Gnatowice II 8,50 5,36 4,34 4,17 1,87 0,60 0,43 0,00


65 Skrzelew I 8,50 5,36 4,34 4,17 1,87 0,60 0,43 0,00


66 Nowe Paski I 8,50 5,36 4,34 4,17 1,87 0,60 0,43 0,00


67 Skrzelew III (OSP) 8,50 5,36 4,34 4,17 1,87 0,60 0,43 0,00


68 Nowe Paski II 8,50 5,36 4,34 4,17 1,87 0,60 0,43 0,00


69 Pawłówek 8,50 5,36 4,34 4,17 1,87 0,60 0,43 0,00


70 Stare Paski I 8,50 5,36 4,34 4,17 1,87 0,60 0,43 0,00


71 Stare Paski II 8,50 5,36 4,34 4,17 1,87 0,60 0,43 0,00


72 Topołowa 8,50 5,36 4,34 4,17 1,87 0,60 0,43 0,00


73 Szymanów Szkoła 8,50 5,36 4,34 4,17 1,87 0,60 0,43 0,00


74 Elżbietów 9,50 5,99 4,85 4,66 2,09 0,67 0,48 0,00


75 Kawęczyn II (Wola Kawęcka) 9,50 5,99 4,85 4,66 2,09 0,67 0,48 0,00


76 Gaj 9,50 5,99 4,85 4,66 2,09 0,67 0,48 0,00


77 Dębówka III 10,00 6,30 5,10 4,90 2,20 0,70 0,50 0,00


78 Dębówka II 10,00 6,30 5,10 4,90 2,20 0,70 0,50 0,00


79 Dębówka I 10,00 6,30 5,10 4,90 2,20 0,70 0,50 0,00


80 Budki Piaseckie 10,00 6,30 5,10 4,90 2,20 0,70 0,50 0,00


81 Teresin Szkoła 10,00 6,30 5,10 4,90 2,20 0,70 0,50 0,00


82 Witoldów 10,00 6,30 5,10 4,90 2,20 0,70 0,50 0,00


83 Mikołajew II 10,00 6,30 5,10 4,90 2,20 0,70 0,50 0,00


84 Mikołajew I 10,00 6,30 5,10 4,90 2,20 0,70 0,50 0,00


85 Kawęczyn 10,00 6,30 5,10 4,90 2,20 0,70 0,50 0,00


86 Paprotnia III 10,00 6,30 5,10 4,90 2,20 0,70 0,50 0,00


87 Nowe Gnatowice, Skrzyżowanie 10,00 6,30 5,10 4,90 2,20 0,70 0,50 0,00


88 Nowe Gnatowice 10,00 6,30 5,10 4,90 2,20 0,70 0,50 0,00


89 Skotniki 10,00 6,30 5,10 4,90 2,20 0,70 0,50 0,00


90 Stare Paski I 10,00 6,30 5,10 4,90 2,20 0,70 0,50 0,00


91 Stare Paski II 10,00 6,30 5,10 4,90 2,20 0,70 0,50 0,00


92 Szymanów Szkoła 11,00 6,93 5,61 5,39 2,42 0,77 0,55 0,00


93 Topołowa 11,00 6,93 5,61 5,39 2,42 0,77 0,55 0,00


94 Strugi 11,00 6,93 5,61 5,39 2,42 0,77 0,55 0,00


95 Teresin Szkoła 11,00 6,93 5,61 5,39 2,42 0,77 0,55 0,00


96 Teresin Bloki 11,00 6,93 5,61 5,39 2,42 0,77 0,55 0,00


97 Szymanów II 11,00 6,93 5,61 5,39 2,42 0,77 0,55 0,00


98 Teresin Szkoła 11,00 6,93 5,61 5,39 2,42 0,77 0,55 0,00


99 Maurycew 12,00 7,56 6,12 5,88 2,64 0,84 0,60 0,00


100 Skrzelew II 12,00 7,56 6,12 5,88 2,64 0,84 0,60 0,00


101 Skrzelew I 12,00 7,56 6,12 5,88 2,64 0,84 0,60 0,00


102 Skrzelew III (OSP) 12,00 7,56 6,12 5,88 2,64 0,84 0,60 0,00


103 Pawłówek 12,00 7,56 6,12 5,88 2,64 0,84 0,60 0,00


104 Szymanów Szkoła 12,00 7,56 6,12 5,88 2,64 0,84 0,60 0,00
8 Mikołajew II 9 Witoldów 4,00 2,52 2,04 1,96 0,88 0,28 0,20 0,00


10 Pawłowice II 4,00 2,52 2,04 1,96 0,88 0,28 0,20 0,00


11 Budki Piaseckie 4,00 2,52 2,04 1,96 0,88 0,28 0,20 0,00


12 Seroki Wieś II 4,00 2,52 2,04 1,96 0,88 0,28 0,20 0,00


13 Dębówka I 4,00 2,52 2,04 1,96 0,88 0,28 0,20 0,00


14 Seroki Wieś I 4,00 2,52 2,04 1,96 0,88 0,28 0,20 0,00


15 Dębówka II 4,00 2,52 2,04 1,96 0,88 0,28 0,20 0,00


16 Dębówka III 4,00 2,52 2,04 1,96 0,88 0,28 0,20 0,00


17 Kawęczyn II (Wola Kawęcka) 4,00 2,52 2,04 1,96 0,88 0,28 0,20 0,00


18 Szymanów 4,50 2,84 2,30 2,21 0,99 0,32 0,23 0,00


19 Paprotnia Szkoła 4,50 2,84 2,30 2,21 0,99 0,32 0,23 0,00


20 Teresin Szkoła 4,50 2,84 2,30 2,21 0,99 0,32 0,23 0,00


21 Maszna 4,50 2,84 2,30 2,21 0,99 0,32 0,23 0,00


22 Paprotnia Szkoła 4,50 2,84 2,30 2,21 0,99 0,32 0,23 0,00


23 Pawłowice I 4,50 2,84 2,30 2,21 0,99 0,32 0,23 0,00


24 Szymanów Szkoła 4,50 2,84 2,30 2,21 0,99 0,32 0,23 0,00


25 Pawłowice II 4,50 2,84 2,30 2,21 0,99 0,32 0,23 0,00


26 Elżbietów 5,50 3,47 2,81 2,70 1,21 0,39 0,28 0,00


27 Seroki Wieś 5,50 3,47 2,81 2,70 1,21 0,39 0,28 0,00


28 Seroki Parcela I 5,50 3,47 2,81 2,70 1,21 0,39 0,28 0,00


29 Kawęczyn II (Wola Kawęcka) 5,50 3,47 2,81 2,70 1,21 0,39 0,28 0,00


30 Seroki Parcela II 5,50 3,47 2,81 2,70 1,21 0,39 0,28 0,00


31 Seroki Parcela III 5,50 3,47 2,81 2,70 1,21 0,39 0,28 0,00


32 Seroki Parcela IV 5,50 3,47 2,81 2,70 1,21 0,39 0,28 0,00


33 Kawęczyn 5,50 3,47 2,81 2,70 1,21 0,39 0,28 0,00


34 Seroki Parcela V 5,50 3,47 2,81 2,70 1,21 0,39 0,28 0,00


35 Ludwików I 5,50 3,47 2,81 2,70 1,21 0,39 0,28 0,00


36 Lisice I 5,50 3,47 2,81 2,70 1,21 0,39 0,28 0,00


37 Lisice II 5,50 3,47 2,81 2,70 1,21 0,39 0,28 0,00


38 Ludwików II 6,50 4,10 3,32 3,19 1,43 0,46 0,33 0,00


39 Seroki Wieś II 6,50 4,10 3,32 3,19 1,43 0,46 0,33 0,00


40 Skotniki 6,50 4,10 3,32 3,19 1,43 0,46 0,33 0,00


41 Paprotnia Szkoła 6,50 4,10 3,32 3,19 1,43 0,46 0,33 0,00


42 Seroki Parcela VI 6,50 4,10 3,32 3,19 1,43 0,46 0,33 0,00


43 Maszna 6,50 4,10 3,32 3,19 1,43 0,46 0,33 0,00


44 Lisice I 6,50 4,10 3,32 3,19 1,43 0,46 0,33 0,00


45 Strugi 6,50 4,10 3,32 3,19 1,43 0,46 0,33 0,00


46 Paprotnia II 6,50 4,10 3,32 3,19 1,43 0,46 0,33 0,00


47 Lisice II 6,50 4,10 3,32 3,19 1,43 0,46 0,33 0,00


48 Pawłowice I 6,50 4,10 3,32 3,19 1,43 0,46 0,33 0,00


49 Topołowa 6,50 4,10 3,32 3,19 1,43 0,46 0,33 0,00


50 Pawłowice II 6,50 4,10 3,32 3,19 1,43 0,46 0,33 0,00


51 Seroki Wieś I 6,50 4,10 3,32 3,19 1,43 0,46 0,33 0,00


52 Seroki Wieś II 7,00 4,41 3,57 3,43 1,54 0,49 0,35 0,00


53 Paprotnia Szkoła 7,00 4,41 3,57 3,43 1,54 0,49 0,35 0,00


54 Szymanów II 7,00 4,41 3,57 3,43 1,54 0,49 0,35 0,00


55 Topołowa 7,00 4,41 3,57 3,43 1,54 0,49 0,35 0,00


56 Paprotnia Szkoła 7,00 4,41 3,57 3,43 1,54 0,49 0,35 0,00


57 Teresin Szkoła 7,00 4,41 3,57 3,43 1,54 0,49 0,35 0,00


58 Teresin Bloki 8,00 5,04 4,08 3,92 1,76 0,56 0,40 0,00


59 Maurycew 8,00 5,04 4,08 3,92 1,76 0,56 0,40 0,00


60 Paprotnia III 8,00 5,04 4,08 3,92 1,76 0,56 0,40 0,00


61 Nowe Gnatowice 8,00 5,04 4,08 3,92 1,76 0,56 0,40 0,00


62 Nowe Gnatowice I 8,00 5,04 4,08 3,92 1,76 0,56 0,40 0,00


63 Skrzelew II 8,50 5,36 4,34 4,17 1,87 0,60 0,43 0,00


64 Nowe Gnatowice II 8,50 5,36 4,34 4,17 1,87 0,60 0,43 0,00


65 Skrzelew I 8,50 5,36 4,34 4,17 1,87 0,60 0,43 0,00


66 Nowe Paski I 8,50 5,36 4,34 4,17 1,87 0,60 0,43 0,00


67 Skrzelew III (OSP) 8,50 5,36 4,34 4,17 1,87 0,60 0,43 0,00


68 Nowe Paski II 8,50 5,36 4,34 4,17 1,87 0,60 0,43 0,00


69 Pawłówek 8,50 5,36 4,34 4,17 1,87 0,60 0,43 0,00


70 Stare Paski I 8,50 5,36 4,34 4,17 1,87 0,60 0,43 0,00


71 Stare Paski II 8,50 5,36 4,34 4,17 1,87 0,60 0,43 0,00


72 Topołowa 8,50 5,36 4,34 4,17 1,87 0,60 0,43 0,00


73 Szymanów Szkoła 8,50 5,36 4,34 4,17 1,87 0,60 0,43 0,00


74 Elżbietów 9,50 5,99 4,85 4,66 2,09 0,67 0,48 0,00


75 Kawęczyn II (Wola Kawęcka) 9,50 5,99 4,85 4,66 2,09 0,67 0,48 0,00


76 Gaj 9,50 5,99 4,85 4,66 2,09 0,67 0,48 0,00


77 Dębówka III 10,00 6,30 5,10 4,90 2,20 0,70 0,50 0,00


78 Dębówka II 10,00 6,30 5,10 4,90 2,20 0,70 0,50 0,00


79 Dębówka I 10,00 6,30 5,10 4,90 2,20 0,70 0,50 0,00


80 Budki Piaseckie 10,00 6,30 5,10 4,90 2,20 0,70 0,50 0,00


81 Teresin Szkoła 10,00 6,30 5,10 4,90 2,20 0,70 0,50 0,00


82 Witoldów 10,00 6,30 5,10 4,90 2,20 0,70 0,50 0,00


83 Mikołajew II 10,00 6,30 5,10 4,90 2,20 0,70 0,50 0,00


84 Mikołajew I 10,00 6,30 5,10 4,90 2,20 0,70 0,50 0,00


85 Kawęczyn 10,00 6,30 5,10 4,90 2,20 0,70 0,50 0,00


86 Paprotnia III 10,00 6,30 5,10 4,90 2,20 0,70 0,50 0,00


87 Nowe Gnatowice, Skrzyżowanie 10,00 6,30 5,10 4,90 2,20 0,70 0,50 0,00


88 Nowe Gnatowice 10,00 6,30 5,10 4,90 2,20 0,70 0,50 0,00


89 Skotniki 10,00 6,30 5,10 4,90 2,20 0,70 0,50 0,00


90 Stare Paski I 10,00 6,30 5,10 4,90 2,20 0,70 0,50 0,00


91 Stare Paski II 10,00 6,30 5,10 4,90 2,20 0,70 0,50 0,00


92 Szymanów Szkoła 11,00 6,93 5,61 5,39 2,42 0,77 0,55 0,00


93 Topołowa 11,00 6,93 5,61 5,39 2,42 0,77 0,55 0,00


94 Strugi 11,00 6,93 5,61 5,39 2,42 0,77 0,55 0,00


95 Teresin Szkoła 11,00 6,93 5,61 5,39 2,42 0,77 0,55 0,00


96 Teresin Bloki 11,00 6,93 5,61 5,39 2,42 0,77 0,55 0,00


97 Szymanów II 11,00 6,93 5,61 5,39 2,42 0,77 0,55 0,00


98 Teresin Szkoła 11,00 6,93 5,61 5,39 2,42 0,77 0,55 0,00


99 Maurycew 12,00 7,56 6,12 5,88 2,64 0,84 0,60 0,00


100 Skrzelew II 12,00 7,56 6,12 5,88 2,64 0,84 0,60 0,00


101 Skrzelew I 12,00 7,56 6,12 5,88 2,64 0,84 0,60 0,00


102 Skrzelew III (OSP) 12,00 7,56 6,12 5,88 2,64 0,84 0,60 0,00


103 Pawłówek 12,00 7,56 6,12 5,88 2,64 0,84 0,60 0,00


104 Szymanów Szkoła 12,00 7,56 6,12 5,88 2,64 0,84 0,60 0,00
9 Witoldów 10 Pawłowice II 4,00 2,52 2,04 1,96 0,88 0,28 0,20 0,00


11 Budki Piaseckie 4,00 2,52 2,04 1,96 0,88 0,28 0,20 0,00


12 Seroki Wieś II 4,00 2,52 2,04 1,96 0,88 0,28 0,20 0,00


13 Dębówka I 4,00 2,52 2,04 1,96 0,88 0,28 0,20 0,00


14 Seroki Wieś I 4,00 2,52 2,04 1,96 0,88 0,28 0,20 0,00


15 Dębówka II 4,00 2,52 2,04 1,96 0,88 0,28 0,20 0,00


16 Dębówka III 4,00 2,52 2,04 1,96 0,88 0,28 0,20 0,00


17 Kawęczyn II (Wola Kawęcka) 4,00 2,52 2,04 1,96 0,88 0,28 0,20 0,00


18 Szymanów 4,50 2,84 2,30 2,21 0,99 0,32 0,23 0,00


19 Paprotnia Szkoła 4,50 2,84 2,30 2,21 0,99 0,32 0,23 0,00


20 Teresin Szkoła 4,50 2,84 2,30 2,21 0,99 0,32 0,23 0,00


21 Maszna 4,50 2,84 2,30 2,21 0,99 0,32 0,23 0,00


22 Paprotnia Szkoła 4,50 2,84 2,30 2,21 0,99 0,32 0,23 0,00


23 Pawłowice I 4,50 2,84 2,30 2,21 0,99 0,32 0,23 0,00


24 Szymanów Szkoła 4,50 2,84 2,30 2,21 0,99 0,32 0,23 0,00


25 Pawłowice II 4,50 2,84 2,30 2,21 0,99 0,32 0,23 0,00


26 Elżbietów 5,50 3,47 2,81 2,70 1,21 0,39 0,28 0,00


27 Seroki Wieś 5,50 3,47 2,81 2,70 1,21 0,39 0,28 0,00


28 Seroki Parcela I 5,50 3,47 2,81 2,70 1,21 0,39 0,28 0,00


29 Kawęczyn II (Wola Kawęcka) 5,50 3,47 2,81 2,70 1,21 0,39 0,28 0,00


30 Seroki Parcela II 5,50 3,47 2,81 2,70 1,21 0,39 0,28 0,00


31 Seroki Parcela III 5,50 3,47 2,81 2,70 1,21 0,39 0,28 0,00


32 Seroki Parcela IV 5,50 3,47 2,81 2,70 1,21 0,39 0,28 0,00


33 Kawęczyn 5,50 3,47 2,81 2,70 1,21 0,39 0,28 0,00


34 Seroki Parcela V 5,50 3,47 2,81 2,70 1,21 0,39 0,28 0,00


35 Ludwików I 5,50 3,47 2,81 2,70 1,21 0,39 0,28 0,00


36 Lisice I 5,50 3,47 2,81 2,70 1,21 0,39 0,28 0,00


37 Lisice II 5,50 3,47 2,81 2,70 1,21 0,39 0,28 0,00


38 Ludwików II 6,50 4,10 3,32 3,19 1,43 0,46 0,33 0,00


39 Seroki Wieś II 6,50 4,10 3,32 3,19 1,43 0,46 0,33 0,00


40 Skotniki 6,50 4,10 3,32 3,19 1,43 0,46 0,33 0,00


41 Paprotnia Szkoła 6,50 4,10 3,32 3,19 1,43 0,46 0,33 0,00


42 Seroki Parcela VI 6,50 4,10 3,32 3,19 1,43 0,46 0,33 0,00


43 Maszna 6,50 4,10 3,32 3,19 1,43 0,46 0,33 0,00


44 Lisice I 6,50 4,10 3,32 3,19 1,43 0,46 0,33 0,00


45 Strugi 6,50 4,10 3,32 3,19 1,43 0,46 0,33 0,00


46 Paprotnia II 6,50 4,10 3,32 3,19 1,43 0,46 0,33 0,00


47 Lisice II 6,50 4,10 3,32 3,19 1,43 0,46 0,33 0,00


48 Pawłowice I 6,50 4,10 3,32 3,19 1,43 0,46 0,33 0,00


49 Topołowa 6,50 4,10 3,32 3,19 1,43 0,46 0,33 0,00


50 Pawłowice II 6,50 4,10 3,32 3,19 1,43 0,46 0,33 0,00


51 Seroki Wieś I 6,50 4,10 3,32 3,19 1,43 0,46 0,33 0,00


52 Seroki Wieś II 7,00 4,41 3,57 3,43 1,54 0,49 0,35 0,00


53 Paprotnia Szkoła 7,00 4,41 3,57 3,43 1,54 0,49 0,35 0,00


54 Szymanów II 7,00 4,41 3,57 3,43 1,54 0,49 0,35 0,00


55 Topołowa 7,00 4,41 3,57 3,43 1,54 0,49 0,35 0,00


56 Paprotnia Szkoła 7,00 4,41 3,57 3,43 1,54 0,49 0,35 0,00


57 Teresin Szkoła 7,00 4,41 3,57 3,43 1,54 0,49 0,35 0,00


58 Teresin Bloki 8,00 5,04 4,08 3,92 1,76 0,56 0,40 0,00


59 Maurycew 8,00 5,04 4,08 3,92 1,76 0,56 0,40 0,00


60 Paprotnia III 8,00 5,04 4,08 3,92 1,76 0,56 0,40 0,00


61 Nowe Gnatowice 8,00 5,04 4,08 3,92 1,76 0,56 0,40 0,00


62 Nowe Gnatowice I 8,00 5,04 4,08 3,92 1,76 0,56 0,40 0,00


63 Skrzelew II 8,50 5,36 4,34 4,17 1,87 0,60 0,43 0,00


64 Nowe Gnatowice II 8,50 5,36 4,34 4,17 1,87 0,60 0,43 0,00


65 Skrzelew I 8,50 5,36 4,34 4,17 1,87 0,60 0,43 0,00


66 Nowe Paski I 8,50 5,36 4,34 4,17 1,87 0,60 0,43 0,00


67 Skrzelew III (OSP) 8,50 5,36 4,34 4,17 1,87 0,60 0,43 0,00


68 Nowe Paski II 8,50 5,36 4,34 4,17 1,87 0,60 0,43 0,00


69 Pawłówek 8,50 5,36 4,34 4,17 1,87 0,60 0,43 0,00


70 Stare Paski I 8,50 5,36 4,34 4,17 1,87 0,60 0,43 0,00


71 Stare Paski II 8,50 5,36 4,34 4,17 1,87 0,60 0,43 0,00


72 Topołowa 8,50 5,36 4,34 4,17 1,87 0,60 0,43 0,00


73 Szymanów Szkoła 8,50 5,36 4,34 4,17 1,87 0,60 0,43 0,00


74 Elżbietów 9,50 5,99 4,85 4,66 2,09 0,67 0,48 0,00


75 Kawęczyn II (Wola Kawęcka) 9,50 5,99 4,85 4,66 2,09 0,67 0,48 0,00


76 Gaj 9,50 5,99 4,85 4,66 2,09 0,67 0,48 0,00


77 Dębówka III 10,00 6,30 5,10 4,90 2,20 0,70 0,50 0,00


78 Dębówka II 10,00 6,30 5,10 4,90 2,20 0,70 0,50 0,00


79 Dębówka I 10,00 6,30 5,10 4,90 2,20 0,70 0,50 0,00


80 Budki Piaseckie 10,00 6,30 5,10 4,90 2,20 0,70 0,50 0,00


81 Teresin Szkoła 10,00 6,30 5,10 4,90 2,20 0,70 0,50 0,00


82 Witoldów 10,00 6,30 5,10 4,90 2,20 0,70 0,50 0,00


83 Mikołajew II 10,00 6,30 5,10 4,90 2,20 0,70 0,50 0,00


84 Mikołajew I 10,00 6,30 5,10 4,90 2,20 0,70 0,50 0,00


85 Kawęczyn 10,00 6,30 5,10 4,90 2,20 0,70 0,50 0,00


86 Paprotnia III 10,00 6,30 5,10 4,90 2,20 0,70 0,50 0,00


87 Nowe Gnatowice, Skrzyżowanie 10,00 6,30 5,10 4,90 2,20 0,70 0,50 0,00


88 Nowe Gnatowice 10,00 6,30 5,10 4,90 2,20 0,70 0,50 0,00


89 Skotniki 10,00 6,30 5,10 4,90 2,20 0,70 0,50 0,00


90 Stare Paski I 10,00 6,30 5,10 4,90 2,20 0,70 0,50 0,00


91 Stare Paski II 10,00 6,30 5,10 4,90 2,20 0,70 0,50 0,00


92 Szymanów Szkoła 11,00 6,93 5,61 5,39 2,42 0,77 0,55 0,00


93 Topołowa 11,00 6,93 5,61 5,39 2,42 0,77 0,55 0,00


94 Strugi 11,00 6,93 5,61 5,39 2,42 0,77 0,55 0,00


95 Teresin Szkoła 11,00 6,93 5,61 5,39 2,42 0,77 0,55 0,00


96 Teresin Bloki 11,00 6,93 5,61 5,39 2,42 0,77 0,55 0,00


97 Szymanów II 11,00 6,93 5,61 5,39 2,42 0,77 0,55 0,00


98 Teresin Szkoła 11,00 6,93 5,61 5,39 2,42 0,77 0,55 0,00


99 Maurycew 12,00 7,56 6,12 5,88 2,64 0,84 0,60 0,00


100 Skrzelew II 12,00 7,56 6,12 5,88 2,64 0,84 0,60 0,00


101 Skrzelew I 12,00 7,56 6,12 5,88 2,64 0,84 0,60 0,00


102 Skrzelew III (OSP) 12,00 7,56 6,12 5,88 2,64 0,84 0,60 0,00


103 Pawłówek 12,00 7,56 6,12 5,88 2,64 0,84 0,60 0,00


104 Szymanów Szkoła 12,00 7,56 6,12 5,88 2,64 0,84 0,60 0,00
10 Pawłowice II 11 Budki Piaseckie 4,00 2,52 2,04 1,96 0,88 0,28 0,20 0,00


12 Seroki Wieś II 4,00 2,52 2,04 1,96 0,88 0,28 0,20 0,00


13 Dębówka I 4,00 2,52 2,04 1,96 0,88 0,28 0,20 0,00


14 Seroki Wieś I 4,00 2,52 2,04 1,96 0,88 0,28 0,20 0,00


15 Dębówka II 4,00 2,52 2,04 1,96 0,88 0,28 0,20 0,00


16 Dębówka III 4,00 2,52 2,04 1,96 0,88 0,28 0,20 0,00


17 Kawęczyn II (Wola Kawęcka) 4,00 2,52 2,04 1,96 0,88 0,28 0,20 0,00


18 Szymanów 4,50 2,84 2,30 2,21 0,99 0,32 0,23 0,00


19 Paprotnia Szkoła 4,50 2,84 2,30 2,21 0,99 0,32 0,23 0,00


20 Teresin Szkoła 4,50 2,84 2,30 2,21 0,99 0,32 0,23 0,00


21 Maszna 4,50 2,84 2,30 2,21 0,99 0,32 0,23 0,00


22 Paprotnia Szkoła 4,50 2,84 2,30 2,21 0,99 0,32 0,23 0,00


23 Pawłowice I 4,50 2,84 2,30 2,21 0,99 0,32 0,23 0,00


24 Szymanów Szkoła 4,50 2,84 2,30 2,21 0,99 0,32 0,23 0,00


25 Pawłowice II 4,50 2,84 2,30 2,21 0,99 0,32 0,23 0,00


26 Elżbietów 5,50 3,47 2,81 2,70 1,21 0,39 0,28 0,00


27 Seroki Wieś 5,50 3,47 2,81 2,70 1,21 0,39 0,28 0,00


28 Seroki Parcela I 5,50 3,47 2,81 2,70 1,21 0,39 0,28 0,00


29 Kawęczyn II (Wola Kawęcka) 5,50 3,47 2,81 2,70 1,21 0,39 0,28 0,00


30 Seroki Parcela II 5,50 3,47 2,81 2,70 1,21 0,39 0,28 0,00


31 Seroki Parcela III 5,50 3,47 2,81 2,70 1,21 0,39 0,28 0,00


32 Seroki Parcela IV 5,50 3,47 2,81 2,70 1,21 0,39 0,28 0,00


33 Kawęczyn 5,50 3,47 2,81 2,70 1,21 0,39 0,28 0,00


34 Seroki Parcela V 5,50 3,47 2,81 2,70 1,21 0,39 0,28 0,00


35 Ludwików I 5,50 3,47 2,81 2,70 1,21 0,39 0,28 0,00


36 Lisice I 5,50 3,47 2,81 2,70 1,21 0,39 0,28 0,00


37 Lisice II 5,50 3,47 2,81 2,70 1,21 0,39 0,28 0,00


38 Ludwików II 6,50 4,10 3,32 3,19 1,43 0,46 0,33 0,00


39 Seroki Wieś II 6,50 4,10 3,32 3,19 1,43 0,46 0,33 0,00


40 Skotniki 6,50 4,10 3,32 3,19 1,43 0,46 0,33 0,00


41 Paprotnia Szkoła 6,50 4,10 3,32 3,19 1,43 0,46 0,33 0,00


42 Seroki Parcela VI 6,50 4,10 3,32 3,19 1,43 0,46 0,33 0,00


43 Maszna 6,50 4,10 3,32 3,19 1,43 0,46 0,33 0,00


44 Lisice I 6,50 4,10 3,32 3,19 1,43 0,46 0,33 0,00


45 Strugi 6,50 4,10 3,32 3,19 1,43 0,46 0,33 0,00


46 Paprotnia II 6,50 4,10 3,32 3,19 1,43 0,46 0,33 0,00


47 Lisice II 6,50 4,10 3,32 3,19 1,43 0,46 0,33 0,00


48 Pawłowice I 6,50 4,10 3,32 3,19 1,43 0,46 0,33 0,00


49 Topołowa 6,50 4,10 3,32 3,19 1,43 0,46 0,33 0,00


50 Pawłowice II 6,50 4,10 3,32 3,19 1,43 0,46 0,33 0,00


51 Seroki Wieś I 6,50 4,10 3,32 3,19 1,43 0,46 0,33 0,00


52 Seroki Wieś II 7,00 4,41 3,57 3,43 1,54 0,49 0,35 0,00


53 Paprotnia Szkoła 7,00 4,41 3,57 3,43 1,54 0,49 0,35 0,00


54 Szymanów II 7,00 4,41 3,57 3,43 1,54 0,49 0,35 0,00


55 Topołowa 7,00 4,41 3,57 3,43 1,54 0,49 0,35 0,00


56 Paprotnia Szkoła 7,00 4,41 3,57 3,43 1,54 0,49 0,35 0,00


57 Teresin Szkoła 7,00 4,41 3,57 3,43 1,54 0,49 0,35 0,00


58 Teresin Bloki 8,00 5,04 4,08 3,92 1,76 0,56 0,40 0,00


59 Maurycew 8,00 5,04 4,08 3,92 1,76 0,56 0,40 0,00


60 Paprotnia III 8,00 5,04 4,08 3,92 1,76 0,56 0,40 0,00


61 Nowe Gnatowice 8,00 5,04 4,08 3,92 1,76 0,56 0,40 0,00


62 Nowe Gnatowice I 8,00 5,04 4,08 3,92 1,76 0,56 0,40 0,00


63 Skrzelew II 8,50 5,36 4,34 4,17 1,87 0,60 0,43 0,00


64 Nowe Gnatowice II 8,50 5,36 4,34 4,17 1,87 0,60 0,43 0,00


65 Skrzelew I 8,50 5,36 4,34 4,17 1,87 0,60 0,43 0,00


66 Nowe Paski I 8,50 5,36 4,34 4,17 1,87 0,60 0,43 0,00


67 Skrzelew III (OSP) 8,50 5,36 4,34 4,17 1,87 0,60 0,43 0,00


68 Nowe Paski II 8,50 5,36 4,34 4,17 1,87 0,60 0,43 0,00


69 Pawłówek 8,50 5,36 4,34 4,17 1,87 0,60 0,43 0,00


70 Stare Paski I 8,50 5,36 4,34 4,17 1,87 0,60 0,43 0,00


71 Stare Paski II 8,50 5,36 4,34 4,17 1,87 0,60 0,43 0,00


72 Topołowa 8,50 5,36 4,34 4,17 1,87 0,60 0,43 0,00


73 Szymanów Szkoła 8,50 5,36 4,34 4,17 1,87 0,60 0,43 0,00


74 Elżbietów 9,50 5,99 4,85 4,66 2,09 0,67 0,48 0,00


75 Kawęczyn II (Wola Kawęcka) 9,50 5,99 4,85 4,66 2,09 0,67 0,48 0,00


76 Gaj 9,50 5,99 4,85 4,66 2,09 0,67 0,48 0,00


77 Dębówka III 10,00 6,30 5,10 4,90 2,20 0,70 0,50 0,00


78 Dębówka II 10,00 6,30 5,10 4,90 2,20 0,70 0,50 0,00


79 Dębówka I 10,00 6,30 5,10 4,90 2,20 0,70 0,50 0,00


80 Budki Piaseckie 10,00 6,30 5,10 4,90 2,20 0,70 0,50 0,00


81 Teresin Szkoła 10,00 6,30 5,10 4,90 2,20 0,70 0,50 0,00


82 Witoldów 10,00 6,30 5,10 4,90 2,20 0,70 0,50 0,00


83 Mikołajew II 10,00 6,30 5,10 4,90 2,20 0,70 0,50 0,00


84 Mikołajew I 10,00 6,30 5,10 4,90 2,20 0,70 0,50 0,00


85 Kawęczyn 10,00 6,30 5,10 4,90 2,20 0,70 0,50 0,00


86 Paprotnia III 10,00 6,30 5,10 4,90 2,20 0,70 0,50 0,00


87 Nowe Gnatowice, Skrzyżowanie 10,00 6,30 5,10 4,90 2,20 0,70 0,50 0,00


88 Nowe Gnatowice 10,00 6,30 5,10 4,90 2,20 0,70 0,50 0,00


89 Skotniki 10,00 6,30 5,10 4,90 2,20 0,70 0,50 0,00


90 Stare Paski I 10,00 6,30 5,10 4,90 2,20 0,70 0,50 0,00


91 Stare Paski II 10,00 6,30 5,10 4,90 2,20 0,70 0,50 0,00


92 Szymanów Szkoła 11,00 6,93 5,61 5,39 2,42 0,77 0,55 0,00


93 Topołowa 11,00 6,93 5,61 5,39 2,42 0,77 0,55 0,00


94 Strugi 11,00 6,93 5,61 5,39 2,42 0,77 0,55 0,00


95 Teresin Szkoła 11,00 6,93 5,61 5,39 2,42 0,77 0,55 0,00


96 Teresin Bloki 11,00 6,93 5,61 5,39 2,42 0,77 0,55 0,00


97 Szymanów II 11,00 6,93 5,61 5,39 2,42 0,77 0,55 0,00


98 Teresin Szkoła 11,00 6,93 5,61 5,39 2,42 0,77 0,55 0,00


99 Maurycew 12,00 7,56 6,12 5,88 2,64 0,84 0,60 0,00


100 Skrzelew II 12,00 7,56 6,12 5,88 2,64 0,84 0,60 0,00


101 Skrzelew I 12,00 7,56 6,12 5,88 2,64 0,84 0,60 0,00


102 Skrzelew III (OSP) 12,00 7,56 6,12 5,88 2,64 0,84 0,60 0,00


103 Pawłówek 12,00 7,56 6,12 5,88 2,64 0,84 0,60 0,00


104 Szymanów Szkoła 12,00 7,56 6,12 5,88 2,64 0,84 0,60 0,00
11 Budki Piaseckie 12 Seroki Wieś II 4,00 2,52 2,04 1,96 0,88 0,28 0,20 0,00


13 Dębówka I 4,00 2,52 2,04 1,96 0,88 0,28 0,20 0,00


14 Seroki Wieś I 4,00 2,52 2,04 1,96 0,88 0,28 0,20 0,00


15