Szanowni Państwo z przyjemnością informujemy o starcie naszej najnowszej promocji dla pasażerów kursów międzynarodowych PKS POLONUS. Kupując bilet na nasze połączenia wschodnie uzyskują Państwo możliwość dokupienia biletu krajowego w cenie niższej o 30 procent!

Aby ułatwić naszym pasażerom podróżowanie po naszym kraju, w dniach od 01.02.2017 do 31.03.2017 każda osoba  która zakupi w naszym kanale internetowym bilet międzynarodowy otrzyma specjalny kod rabatowy uprawniający do zakupu biletu krajowego pomniejszonego o 30% wartości zakupu

Zniżkę promocyjną na bilet krajowy mogą Państwo otrzymać także w okresie obowiązywania promocji w kasach biletowych oraz punktach sprzedaży naszych partnerów po okazaniu biletu na kurs z odcinka międzynarodowego realizowanego przez linie POLONUS oraz POLONUS/ATP Lwów.

Warto pamiętać aby kurs krajowy nie był  realizowany w odstępie większym niż 24 godziny przed rozpoczęciem lub zakończeniem kursu międzynarodowego.
Szczegóły promocji dostępne są w regulaminie ,,Sprzedaży biletów promocyjnych – Kursy Łączone Wschód – 30 procent.

Regulamin promocji ,,PODRÓŻE ŁĄCZONE WSCHÓD -30%"


 
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.