Wiosenne Promocje bilety do -90% taniej

Drodzy Pasażerowie, miło jest nam Was poinformować o kolejnej naszej promocji . Już dzisiaj wystartowała  wielka ,,Wiosenna Promocja” PKS POLONUS. Na wszystkich kursach krajowych do zdobycia  są bilety w obniżonych cenach! nawet do  -90 % taniej ! Oferta jest limitowana a liczba promocyjnych biletów ograniczona.

,, Polska zobacz więcej - Weekend za pół ceny"

Drodzy Pasażerowie, miło jest nam Was poinformować o zbliżającej się akcji, którą Ministerstwo Sportu i Turystyki przygotowało pod nazwą  „Polska zobacz więcej – weekend za pół ceny”. Jej finał przypadnie na czas od 31.03.2017 do 02.04.2017 r. Wtedy Polacy będą mogli skorzystać z wyjątkowej palety ofert, zebranych i promowanych przez organizatorów.

PODRÓŻE ŁĄCZONE WSCHÓD -30%.

Szanowni Państwo z przyjemnością informujemy o starcie naszej najnowszej promocji dla pasażerów kursów międzynarodowych PKS POLONUS. Kupując bilet na nasze połączenia wschodnie uzyskują Państwo możliwość dokupienia biletu krajowego w cenie niższej o 30 procent!

Szalone Promocje 2017 Bilety online za 5,10,15 zł

Ruszyła kolejna odsłona Szalonych Promocji Polonusa. Promocja 5-10-15, do której przyzwyczaił nas Polonus, powraca w szerszym wydaniu.Wydłużony został czas promocyjnej sprzedaży biletów, która rozciągnięta została na cały okres trwania promocji. Większe pule promocyjnych biletów oferowanych nie tylko w najbardziej atrakcyjnych cenach po 5, 10 i 15 zł, ale również większe liczby biletów w innych promocyjnych cenach.

Promocja Tanie Powroty z Polonusem -30%!

Drodzy Pasażerowie, miło jest nam Was poinformować o kolejnej edycji naszej promocji Tanie Powroty. Promocja Tanie Powroty -30% skierowana jest do pasażerów PKS POLONUS, zakupujących bilety w okresie od 14.01. 2017r. do 23.06. 2017r. na przejazd tym samym odcinkiem danej relacji w obie strony – przejazd  „Tam i z Powrotem”, na kursy krajowe wykonywane przez PKS POLONUS.

Promocyjne ceny na trasie do Lwowa

Drodzy Pasażerowie, informujemy, że  PKS POLONUS uruchomił nowy kurs na trasie Warszawa - Lwów. Wyjazd z Warszawy o godz.12:00 przyjazd do Lwowa o godz. 22:00. W relacji powrotnej wyjazd ze Lwowa o godz 12:00 przyjazd do Warszawy o godz. 20:10. Zapraszamy do podróżowania z PKS POLONUS


 
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.